Escape Room

escape-room-bartbo-07

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w samych środku akcji filmu szpiegowskiego. Twoja kariera, a nawet życie zależy teraz od tego czy zdążysz rozwikłać zagadkę zanim szpieg z Twojej firmy dotrze do zarządu przed Tobą. Stawka jest wysoka, a czasu niewiele. Czy taki scenariusz może spotkać Cię naprawdę, a nie tylko w Twojej wyobraźni? Owszem!

Wszystko to dzięki naszej nowej propozycji na event.

Uczestnicy, którzy już testowali tą propozycję mówią o niej:

  • "...ekscytująca i pochłaniająca bez reszty..."
  • "...wreszcie coś czego jeszcze nie widzieliśmy na evencie..."

To z czego szczególnie zadowoleni są organizatorzy to fakt, że nasza propozycja jest niezależna od warunków atmosferycznych, bo rozgrywana jest w przestrzeni pokoju hotelowego.

Escape room, czy room escape - w takich odmianach funkcjonuje ta zabawa na świecie. Pomysł został przeniesiony z gry komputerowej do realnego świata. Razem z uczestnikami zwyczajowo od 2 do 4 osób musisz rozwikłać zagadkę i opuścić pokój. Wszystkie wykonywane przez was czynności mają ciąg przyczynowo skutkowy. Uczestnicy zaczynają zabawę w tak samo przygotowanym pokoju, zatem łatwo porównać wyniki i wybrać najlepszych. Wiek ani płeć uczestników nie ma znaczenia, za to od uczestników wymagana jest kreatywność, spostrzegawczość i współpraca. Zabawa nie wymaga tężyzny fizycznej, za to pochłania w 100% sprawność umysłową. Z każdą upływającą minutą rośnie poziom adrenaliny, bo na wyjście z pokoju z rozwiązaniem masz dokładnie 45 minut. Pokoje są podzielone na tematyczne kategorie, więc za każdym razem zabawa będzie się zmieniać.

Escaperoom możemy przeprowadzić w różnych wariantach, 3 godzinna zabawa z 3 różnymi scenariuszami w pokojach, albo 1 scenariusz jako element większej zabawy. W trakcie kiedy zamknięci w pokoju będziecie szukali rozwiązania zagadki, będzie opiekował się wami mistrz gry. Jego zadaniem jest śledzić przebieg rozgrywki i udzielać podpowiedzi jeśli zabłądzicie na manowcach myśli. Początkowa podpowiedź wprowadzi Was w temat zabawy.

A bawić możemy się w tematyce :

  • Zabójstwo w hotelu,
  • Szpieg w firmie,
  • Nawiedzony pokój

Już same nazwy pobudzają wyobraźnię a co dopiero, gdy zaczynasz kojarzyć fakty, zbierać informacje i łączyć je w całość. Masz 45 minut - czas start!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00