Festyny i pikniki

scenariusz-eventowy-festyn-piknik-13

Piknik, piknik, piknik! Czas na piknik!!!

Organizujesz festyn, piknik lub inną imprezę okolicznościową? Szukasz inspiracji i ciekawych pomysłów, ale nic nie możesz znaleźć?

Nie trudź się dłużej! Od tego jest właśnie jesteśmy MY! By odciążyć Cię od ciężkich przygotowań. Zorganizujemy Twoją imprezę za Ciebie! Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni „szefowie zamieszania”. Kompleksowo zaplanujemy imprezę, albo wzbogacimy Twój program wydarzenia o kilkadziesiąt atrakcji, których po prostu nie może zabraknąć!

Nie musisz już dłużej łamać sobie głowy, chcąc zorganizować oryginalną imprezę integracyjną czy wyjazd szkoleniowy. Nie trać cennego czasu i zdaj się na specjalistów. Zgłoś się do nas, pomożemy!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasze doświadczenie, posiadane kontakty w branży i profesjonalny sprzęt powodują, że jesteśmy gotowi zaplanować, przygotować i przeprowadzić:

  • piknik familijny dla pracowników Waszej firmy,
  • rodzinne dni miasta,
  • imprezę firmową,
  • uroczystości gminne,
  • parafialny festyn,
  • imprezę plenerową itp.

Szeroka oferta jaka znajdziecie na naszych stronach pomoże dokonać wyboru atrakcji tak, aby nawiązywały do charakteru konkretnej imprezy. Zapewniamy:

  • szereg atrakcji dla młodszych i starszych uczestników zabawy - zjeżdżalnie, zamki do skakania, baseny z piłeczkami, trampoliny i wiele innych,
  • mobilną scenę wpraz z dostosowanym do potrzeb klienta nagłośnieniem i oświetleniem,
  • wykwalifikowanego konferansjera, który będzie kierował całą zabawą.

Możemy także zaproponować pojedyncze atrakcje, które będą uzupełnieniem Waszych programów piknikowych.

Bazując na własnym sprzęcie jest nam łatwiej przygotować taki program jak i zrealizować całość imprezy. Mając świadomość, ile czasu należy poświęcić na przygotowanie imprezy familijnej proponujemy pomoc naszych doświadczonych event managerów. To oni doradzą, co cieszy się zainteresowaniem na piknikach, jakie są nowości i ciekawe rozwiązania, które sprawią że Wasza impreza na długo zostanie w pamięci jej uczestników.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przejrzyj naszą szczegółową ofertę. Jeśli nie ma tu propozycji, która wzbudza Państwa zainteresowanie prosimy o kontakt - odpowiemy na pewno i znajdziemy rozwiązanie. W końcu jesteśmy od tego, żeby spełniać Państwa życzenia.

Pikniki i festyny prowadzimy na terenie całej Polski lub zapraszamy do siebie - do Parku Rozrywki Aktywnej.

Skorzystajcie z naszego doświadczenia, a Wasza impreza stanie się wyjątkowa!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00