Firmowy bieg

bartbo-bieg-firmowy-04

Biegasz? Biegają niemal wszyscy i wszędzie. Niektórzy robią to dla zdrowia, inni żeby wyżyć się po stresującym dniu, a jeszcze inni przygotowują się do profesjonalnych maratonów. A Ci co nie biegają? Zapewne by chcieli, ale jeszcze nikt nie dał im... kopa w d… ;-) albo jak mawiają bardziej szlachetnym językiem - odpowiedniego bodźca do działania.

W Twojej firmie też zapewne jest spore grono miłośników tego sportu. Może zatem warto zaproponować im profesjonalnie zorganizowany bieg jako motyw przewodni firmowej integracji? To będzie na pewno trafiony pomysł, a dla niektórych niezła dawka motywacji

Gotowi? – Do startu – Start!

Bieg firmowy może odbywać się w konwencji klasycznej, czyli wspólny start i kto szybszy ten pierwszy na mecie. Inna opcja to konwencja ekstremalna z całą masą przeszkód na trasie albo zadaniami do wykonania.

Trasy biegu mogą być zróżnicowane i przygotowane dla początkujących i bardziej zaawanasowanych zawodników. Leśne albo bardziej szutrowe, jedne i drugie piękne krajobrazowo. Zawsze przygotowujemy je indywidualnie i możemy uwzględnić praktycznie każdą Twoją sugestię. Tak samo jest z numerami startowymi, pamiątkowymi medalami, pucharami czy fotografiami zwycięzców na podium.  


My dołożymy wszelkich starań, by Twoja impreza przeszła do historii firmowych integracji jako MEGA wydarzenie, a teraz Ty... ciesz się sukcesem firmowego eventu dla aktywnych :)
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00