Firmowy biwak

biwak-park-rozrywki-aktywnej-bartbo-33
 
           Pamiętasz? Kiedyś to były czasy... w weekend liczył się tylko plecak, śpiwór, gitara, grupa przyjaciół i wyprawa pod namiot.  Gdyby tak można było cofnąć czas :)  Co prawda nie mamy zegarka, który chodzi do tylu, ale wyprawę z nocowaniem w namiocie możemy zorganizować i to właśnie w takim klimacie jaki fascynował Cię przed laty. ☺
           Wizyty w hotelach przeszły już do standardu firmowych wyjazdów, teraz aby się wyróżnić i zaserwować uczestnikom nowe emocje możesz spróbować zrobić wyjazd pod namioty! Ilość dni noclegu zależy od Twojej koncepcji – może to być kilka dni albo tylko jeden by poczuć zew przygody i wrócić na konferencję do hotelu. Taki firmowy biwak z nutą survivalu.

        Obozowisko:

          Dysponujemy bazą 15 wojskowych dużych namiotów typu NS w których z powodzeniem możemy przenocować grupy do 150 osób.  Dla lepszego komfortu ilość osób w namiotach może być mniejsza np. 6-8 osób. Każdy namiot dodatkowo możemy dozbroić w podłogę, tak by zapewnić uczestnikom stąpanie po twardym gruncie, ale czy o to chodzi w biwakowaniu? Nocowanie odbywa się na wygodnych łóżkach polowych. Prycze wyposażone są w grube materace, które komfortem mogą równać się z najlepszymi łóżkami hotelowymi - tak właśnie komentują nocleg uczestnicy naszych imprez pod namiotami. Śpiwory i poduszki każdy uczestnik obozu musi zapewnić sobie we własnym zakresie – dobrym pomysłem jest przygotowanie takich akcesoriów z firmowym logo. Po imprezie każdy zabierze je ze sobą jako pamiątkę. Wyjątkowych zmarźlaków zawsze możemy poratować milusim i ciepłym kocem, który jest na wyposażeniu każdego namiotu.

         Nasz teren:

           Najczęściej biwakujemy na naszym terenie w okolicach Mazurskiej miejscowości Małszewo. Totalne odludzie na którym można wyszaleć się do woli. Kilkanaście hektarów terenu przygotowanego pod firmowe eventy. To co ważne jest dla uczestników - na miejscu zapewniamy dostęp do prądu. Jeśli będziesz chciał to każdy namiot będzie wyposażony w przedłużacz z gniazdkiem by naładować baterię w telefonie. Na każdą taką firmową imprezę dodatkowo zamawiamy sanitariaty i prysznice – wedle Twojego życzenia mogą być standardowe albo pełne wodotrysków i innych bajerów :) W terenie nawet aranżujemy stołówkę, najczęściej pod halą namiotową. Jedzenie najczęściej serwowane jest z kuchni polowej, ale zawsze chętnie przemyślimy inne rozwiązania. Upieczenie kiełbasek na ognisku to też dobra opcja. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz.

         Twój teren:

           Obozowisko możemy zaaranżować w okolicy wskazanej przez Ciebie i zająć się przygotowaniem całego pobytu łącznie z atrakcjami i cateringiem.  
 

         Atrakcje:

           Firmowy wjazd integracyjny pod namioty to odjechany pomysł na imprezę integracyjną. Taki wyjazd z firmą pod namiot idealnie komponuje się ze scenariuszem zabaw w stylu survivalowym albo militarnym. Wszelkie atrakcje off roadowe albo rajdy na orientację są świetnym uzupełnieniem takiego pomysłu na imprezę integracyjną.

           Gotowi na swój pierwszy firmowy biwak-piwak? ☺
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00