Gladiatorzy

bartbo-gladiatorzy-001

I have come to reclaim Rome, for my people!

Zanim wejdziesz na arenę zmagań gladiatorów, przydałaby się dobra zagrywka marketingowa w postaci wymyślenia sobie jakiegoś przydomka. Maximus, Spartakus, Leonidas, a może Robertus, Wojtus czy Marcimus?  To powinno wystarczyć, żeby już na samym początku z lekka onieśmielić przeciwnika. Potem już tylko pot i łzy. Ale podobnie jak w Twojej pracy, jeśli włożysz w coś dużo wysiłku i starań, to zbierzesz tego plony. Stawka jest wysoka - możesz zostać bohaterem swojej firmy, firmowym gladiatores.

Wyjdź na arenę! Porwij tłum, a kiedy to zrobisz, Cezar być może dotknie twego ramienia i Cię uwolni. Walcz, przeżyj, zdobądź szacunek Koloseum.

Dajcie się wciągnąć w gladiatorowanie! Zawody niby proste: dwie osoby stają naprzeciwko siebie na wąskich dmuchanych podestach, uzbrojonych w miękką maczugę. Ich głowy chroni zaś kask. Zadanie wydaje się pozornie łatwe i jedynie siłowe - wystarczy strącić przeciwnika z podestu. W rzeczywistości zadanie wymaga więcej sprytu niż siły.

Dlaczego? Przekonajcie się sami! Walki gladiatorów to bez wątpienia atrakcyjny punkt w programie imprezy integracyjnej, który może być połączony z turniejem olimpijskim czy innymi rozgrywkami.

A może impreza w stylu starożytnego Rzymu? Mężczyźni w zbrojach i spódniczkach lub długich szatach? Kobiety w zwiewnych sukniach? Każdy z wieńcem oliwnym na głowie?

 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00