Gry logiczne

gry-logiczne-na-event-01

Czy aktywni, czy też bierni, lekko śnięci wszystkich Bartbo dziś rozkręci.

Chcesz zorganizować turniej firmowy w plenerze, ale nie wiesz, czy wszyscy pracownicy będą rzeczywiście zachwyceni takim pomysłem? Masz w pracy typowych miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu, którzy najchętniej wyciskają kolejne kilogramy na siłowni, ale też sportowców preferujących raczej granie w szachy, niż dźwiganie ciężarów? Gry logiczne to najlepszy sposób na pogodzenie różnych preferencji w zakresie rozrywki dla Twoich pracowników.

Dla każdego coś fajnego!

Są to konkurencje sprawnościowe, zapewniające gimnastykę dla umysłu. Nawet przy ograniczonych możliwościach fizycznych można stać się mistrzem w zmaganiach takich jak:

  • Super mózg – pobudź do życia swoje szare komórki, zapewnij swojemu umysłowi prawdziwy wycisk biorąc udział w rozwiązywaniu zadań logicznych, pod okiem naszego świetnego trenera mózgu. Przygotujemy dla Ciebie i Twojej ekipy pracowniczej zestaw gier i zadań logicznych, w różnej formie i tematyce, abyśmy mogli dopasować je do specyficznych potrzeb naszych uczestników zabawy. Zdziwisz się, jak z pozoru proste zadanie może nastręczyć nie lada problemów osobom, które pochylą się nad jego rozwiązaniem. Zabawy logiczne mogą śmiało urozmaicić każdą imprezę firmową, będąc choćby krótkim przerywnikiem długich konferencji. Zadania przeznaczone są do rozwiązywania drużynowego i indywidualnego.

  • Laser i lustra – precyzja, logiczne myślenie i sprawność umysłu sprawią, że za pomocą laserów i 10 lusterek doprowadzisz wiązkę światła w wyznaczony przez naszego instruktora punkt. Nie jest to takie proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Trzeba wnikliwie przemyśleć, gdzie padnie promień lasera odbity od lusterka. Zabawa wymaga koncentracji, ponieważ nawet niewielkie drganie lusterka  uniemożliwi wykonanie zadania. Konkurencja uczy cierpliwości i współdziałania, dlatego też jest polecana w ramach team buldingu na imprezach integracyjnych.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00