Hala namiotowa

hala-namiotowa-na-event-04

Czy to deszcz, czy to słota, czy to śnieg prószyć będzie, z nami impreza zawsze się odbędzie.

Organizacja imprezy plenerowej to z jednej strony wspaniałe wyzwanie, pełne ekscytacji ale z drugiej bywa kłopotliwa z uwagi na nieprzewidywalną pogodę. Wiemy jak to jest martwić się o warunki atmosferyczne i co dzień sprawdzać prognozy. Co nieliczni dają na mszę lub odmawiają w tej intencji zdrowaśki. My mamy prostsze  rozwiązanie! Hala namiotowa!

Oferujemy wielofunkcyjną, prostą w rozłożeniu halę namiotową, dającą schronienie przed niesprzyjającymi warunkami. Może być użyta przy imprezach tanecznych w plenerze, ponieważ wraz z halą namiotową na Wasze życzenie rozłożymy solidną podłogę.

Nie mamy niestety wpływu na to, czy w danym dniu będzie padał deszcz, ale nawet przy wielkich ulewach Wasza impreza w plenerze jak najbardziej może się odbyć.

Dla imprez survivalowych oferujemy namioty rozkładane ekspresowo, pokryte wojskowym brezentem. Można je swobodnie wypełnić kompletem łóżek polowych. Jeśli wymienimy zaś zewnętrzne pokrycia sprawdzają się idealnie jako namioty cateringowe wyposażone w ławostoły nawet dla 300 osób

Poskramiamy pogodę!/ Nam żadna pogoda jest niestraszna!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00