Impresariat

wieczor-impresariat-dla-firm-01

Live is live!

Nic nie pobudza i nie wywołuje takich emocji jak muzyka na żywo. Występy takie zawsze są źródłem silnych, pozytywnych wrażeń. Inny jest odbiór dźwięki puszczanego nawet  najlepszego sprzętu a inny gdy jest on na żywo. Słysząc bowiem bezpośrednio ulubione piosenki, czy wsłuchując się w głos ulubionego aktora, ciarki przechodzą po plecach, a uczestnicy imprezy są wręcz nabuzowani pozytywną energią. Dlatego też pewną i wielokrotnie sprawdzoną propozycją na uświetnienie wieczornej imprezy jest występ artysty, muzyków lub całego zespołu w konwencji na żywo.

Sięgnij gwiazd! My Ci w tym pomożemy!

W swoim portfolio możemy pochwalić się licznymi znanymi osobistościami, ale też jesteśmy w stanie zaaranżować każdego celebrytę!

Podnieś adrenalinę pracowników i zorganizuj przed imprezą konkurs i wybory odnośnie artysty, który ma wystąpić! Dzięki temu o imprezie będzie bardzo głośno jeszcze przed jej rozpoczęciem. W trakcie jej trwania emocje sięgną zenitu, a potem jeszcze długo pozostanie na ustach wszystkich zatrudnionych!

Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami zorganizujemy występy artystów na żywo,  podczas których nikt nie będzie podpierać ścian. Szybko okaże się, że Twoi pracownicy mogą wspólnie bawić się przy dźwiękach muzyki na żywo, podśpiewując wesoło piosenki. Z naszego doświadczenia wynika, że już nawet dwóch gitarzystów zaproszonych na imprezę pomaga wciągnąć gości we wspólne śpiewanie rockowych ballad, albo szant idealnych na mazurską biesiadę przy grillu w tawernie.

Bardziej efektowną propozycją będzie występ całego zespołu coverowego. Potężne nagłośnienie, błyszczące światła i artyści z wyjątkową, wpadającą w ucho i znaną wszystkim muzyką, która wprawia w znakomity nastrój urozmaicą każdą imprezę. Wielką niespodzianką dla Twoich pracowników będzie zaproszenie na imprezę znanej gwiazdy lub konferansjera, który umili wieczór swoim występem.  
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00