Impreza detektywistyczna

agencja-eventowa-bartbo-na-tropie-zbrodni-71

Gdy w hotelu ginie człowiek, nikt nie jest zadowolony. Od rana na twarzach pracowników maluje się smutek i niedowierzanie. Dla niektórych to była bardzo długa noc. Podczas gdy goście smacznie spali, oni musieli odpowiadać na niekończące się pytania policjantów. Trwa szczegółowe śledztwo. Minuta po minucie odtwarzane są wydarzenia ostatnich godzin. Ale wciąż nie wiadomo kim jest sprawca, albo sprawcy. Wszyscy zachodzą w głowę, jaki był motyw? Dyrekcja hotelu nie spodziewała się takiej głośniej reklamy. W dodatku po obiekcie kręci się prywatny detektyw, który także próbuje ustalić co się stało. Istny dom wariatów, a w samym środku znajdziesz się Ty!

„Na tropie zbrodni” to niezwykła zabawa integracyjna. Jej uczestnicy muszą odpowiedzieć na pytanie: „Kto zabił?”. Wszyscy wcielają się w rolę detektywów. Zadaniem śledczych jest zebranie wskazówek i śladów pozostawionych na miejscu przestępstwa, a także przesłuchanie kluczowych świadków. Zebrane poszlaki pomogą w wyciągnięciu właściwych wniosków i ustaleniu sprawcy. A wszystko to, na terenie hotelu, wśród obsługi i gości!

Jeśli masz w sobie spryt Kapitana Żbika, przenikliwość umysłu Sherlocka Holmesa oraz siłę Brudnego Harrego, ta zabawa jest dla Ciebie i Twoich przyjaciół!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00