Inne scenariusze

scenariusz-eventowy-na-zamowienie-01

Aby dobrze się bawić w naszych grach scenariuszowych, należy odpowiednio wczuć się w rolę. Nasze propozycje są intrygujące, wciągające i do tego elastyczne. Ukierunkowanie na budowanie zespołu oraz wzajemną współpracę, ale również doza rywalizacji to 3 klucze naszych propozycji.

Uwielbiamy wymyślać Wam coraz to nowe scenariusze zabaw, które przybierają formę dobrego filmu akcji. I tak dla przykładu możemy zaprezentować Wam parę naszych pomysłów:

  • Maraton - gra z dynamiczną akcją w scenariuszu. Przygotujcie się na wsiłek rozciagnięty w czasie.
  • W polowaniu na krasnale, małe, nieznośne stwory zajdą Wam nieźle za skórę. Tu nie będzie miejsca na negocjacje – trzeba z nimi zrobić porządek.

Pamiętajcie jednak, że te powyższe przykłady to tylko propozycje, które można dowolnie zmodyfikować wedle Waszego życzenia. Możemy też sami lub wspólnie z Wami napisać scenariusz zupełnie od nowa. Ogranicza nas tak naprawdę jedynie wybraźnia. Kretywności nam z pewnością nie zabraknie. No limits! Nie zwlekajcie więc i skontaktujcie się z nami, a ta impreza z pewnością zapisze się na kartach historii Waszej firmy!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00