Konkurencje linowe

konkurencje-linowe-imprezy-dla-firm-01

Jak liną pod niebem…jest coś w lataniu na linach co niesamowicie wszystkich pociąga. Może to nasz wewnętrzny zew natury, może przyjemność czerpana z wiatru we włosach, a może adrenalina i prędkość przemieszczania. Nasi pracownicy nadal to analizują… ale bez względu na motywy i wyniki tych badań między niebem a ziemią, wśród konarów drzew, stworzyliśmy linowe trasy, na których  przeżyjecie wiele wyjątkowych wrażeń.

Dostracz nam następne dane do analizy i przekonaj się sam dlaczego latanie na linie jest tak atrakcyjne!

Wszystkim tym, którzy za nic mają sobie lęk wysokości lub którzy właśnie chcą się z nim zmierzyć i go pokonać, proponujemy więc ten aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Leśny klimat sprzyja temu idealnie i właśnie wśród drzew organizujemy nasze linowe konkurencje w ramach firmowego eventu.

Czego jak czego, ale pomysłowości i kreatywności nam nie brakuje przy animowaniu firmom czasu, dlatego proponujemy na początek takie oto zabawy w ramach linowej kategorii:

Most linowy

Lubisz dreszczyk adrenaliny? Chciałbyś poczuć się jak bohater w niejednym filmie przygodowym?  Marzył Ci się kiedyś spacer po linie? Kilka metrów nad ziemią przejdziesz po niej, trzymając się rękoma drugiej, zawieszonej nieco wyżej. Sprawdź swoje mocne nerwy! Tylko nie patrz w dół.

Zabawa ta może być idealną konkurencją w zespołowych rywalizacjach. Można ją pokonywać na czas, można dodać inne utrudnienia…możliwości wiszą pod niebem.

Skrzynki

Z linami można też bawić się zespołowo. Dać ludziom skrzynki, a wyczarują wieżę. Ale to nie wszystko zabawa polega na tym by ustawić jak najwyższą wieżę ze skrzynek. Aby jednak uczestnicy nie mieli zbyt łatwo i nie pousypiali to jedna z osób układając kasty musi się na nich utrzymać. Oczywiście asekurują ją liny i nasi pracownicy, a cała reszta zespołu skupia się dalej nad tym jak podać i ustawić jeszcze więcej skrzynek… czy zbudują wieżę Babel? Czy uda im się osiągnąć niebo?

Obraz

Czy Matejko namalowałby Bitwę pod Grunwaldem zwisając na linie? A może któryś z nowoczesnych artystów pokusi się o tego typu dzieło? Chcecie zabawić się w malarzy linowych? Zapraszamy! Wygrać tę konkurencję z pewnością będzie o wiele łatwiej, jeśli w szeregach drużyny znajdzie się jakiś absolwent lub absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Zadaniem jest namalowanie obrazu, będąc zawieszony na linie. Zespół przekazuje zawodnikowi słowami co ma malować, a jego zadanie polega na jak wierniejszym odwzorowaniu tego na płótnie.

Niezły performance! Wart uwiecznienia w każdej kronice firmowej! Kto wie może jakaś galeria się tym zainteresuje!

Wasze bezpieczeństwo to dla nas podstawa: pragniemy więc zaznaczyć, że nad wszystkimi konkurencjami czuwają wykwalifikowani instruktorzy alpinistyczni.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00