Konkurencje team buildingowe

team-building-mecz-anielski-04

I wespół w zespół, wespół w zespół, 
By żądz moc móc zmóc. 
I wespół w zespół, wespół w zespół, 
By żądz moc móc zmóc. 

Parafrazując Kabaret Starszych Panów, jeżeli robić imprezę integracyjną to nie indywidualnie, jeżeli angażować się w team building, to tylko we dwóch, niech Ci partneruje w niej Twój druh - Bartbo czyli od biznesu do rozrywki.

Team building jest jednym z najpopularniejszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie lepszego i zgranego zespołu. Podczas wspólnych zajęć, w których nigdy nie brakuje elementów pomysłowości i dobrej zabawy, uczestnicy w bardzo łatwy i przejrzysty sposób uczą się zasad efektywnej współpracy, zdrowej oraz etycznej rywalizacji, podnoszą swoje umiejętności komunikacyjne, które po naszych projektach nacechowane są sympatią, życzliwością i zaufaniem.

Pewnie powątpiewacie czy przeciąganie liny lub samochodu, bieg w workach, poszukiwanie złota czy równoważnia, rzeczywiście przekładają się na poprawę efektywności pracy Waszej załogi. Otóż przekładają i przekonamy Was dlaczego.

Niby to tylko zabawa, niby tylko śmichy-chichy, jednak pod płaszczykiem dobrego ubawu kryje się coś  o wiele ważniejszego - duch zespołu. Najlepiej uczymy się czynnie uczestnicząc i doświadczając  na własnej skórze.

Przyjazna atmosfera pracy w dziale czy innej komórce przedsiębiorstwa,  przyda się w każdej firmie. Budowanie zespołu z nami jest bardzo przyjemne, a do tego efektywne. Wystarczy skontaktować się z naszymi event managerami, którzy dokładnie zbadają Wasze potrzeby i dopasują odpowiednio repertuar naszych zabaw do Waszej grupy.

Dajemy także Państwo możliwość wyboru team buildingu zaawansowanego czyli programu skierowanego do zespołów, które nie wykorzystują w pełni swojego potencjału, zaś nasza pomoc może poprawić kondycję takiej grupy.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00