Konstruktorzy aut

bartbo-agencja-eventowa-konstruktorzy-025

Słyszycie? Nadchodzą! Tak, to oni - konstruktorzy aut.

Ileż to razy oglądaliście popularny program telewizyjny Top Gear i patrząc na to co wyrabiają trzej prowadzący w Wyzwaniu odcinka, mówiliśmy do siebie - przecież to nie może być takie trudne.

Nastał czas by się sprawdzić. Proponujemy Państwu kapitalną zabawę według niecodziennego scenariusza. Uczestnicy tej imprezy mają za zadanie skonstruować samochód. Konstruktorzy aut to świetna zabawa dla małych i dużych grup – zachęca do pracy zespołowej i pobudza umysł do szukania optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Polana zamienia się w warsztat, dyrektor w mechanika, księgowa w lakiernika, kupiec w speca od aerodynamiki, a asystentka w znawczynię blacharki. Żadne z nich nie jest jednak wyposażone w magiczny ołówek Pomysłowego Dobromira, dlatego czeka ich ciężka praca. A wszystko przy akompaniamencie muzycznego motywu z serialu Drużyna A.

W końcu nadejdzie czas hucznej prezentacji auta. Wtedy spece od firmowego marketingu, będą mogli uruchomić swoje komórki odpowiedzialne za kreatywność i zrobić coś z niczego. Prezentacja, jest zawsze najefektowniejszym i najzabawniejszym etapem tej konkurencji między zespołami. Fantazja projektantów nie zna granic.

Na koniec przetestujemy jak szybkie są konstrukcje naszych twórców i przyznamy nagrodę dla Szybkich i wściekłych.

Twoi współpracownicy będą zaskoczeni tą formą współzawodnictwa i spędzania czasu. Drużyna to zawsze coś więcej niż suma jednostek i my to udowadniamy.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00