Kuchnia polowa

kuchnia-polowa-na-eventy-02

Duże dzieci tak już mają, że jak ostro pobrykają, to chęć na jadło nabierają.

Stąd nieodłącznym ekwipunkiem każdej imprezy jest nasza propozycja - kuchnia polowa. Co innego pasowałoby do charakteru naszych ekstremalnych wypraw? Wystawny catering? Białe serwetki? Chyba, że do ścierania błota z butów…

Wojskowa kuchnia polowa to jest to, co nasi żądni przygód uczestnicy imprez lubią najbardziej. Jest jakaś magia kotła z gorąca grochówką, która sprawia, że czujemy się w pełni jak na biwaku. Wracają wspomnienia lat młodzieńczych. Harcerskich wypraw czy rajdów.  Świeże powietrze, towarzystwo swojej kompani braci i ciepły posiłek idealnie zregenerują siły, które przydadzą się przy dłuższych wyprawach i zawodach terenowych.

Kuchnia polowa to idealny dodatek szczególnie do gier scenariuszowych o charakterze militarno-przygodowym. Po wyczerpującym i obfitującym w emocje eskapadzie w terenie, na komendę - Do kuchni wymarsz! - oddział pokornie słucha dowódcy.

Na wyposażeniu mamy cztery, mobilne kuchnie polowe. Każda z nich posiada cztery, podgrzewane kotły po 50 litrów. Pożywienia starczy więc na niebagatelny batalion wojska. Serwujemy w nich zazwyczaj wysokokaloryczne posiłki takie jak grochówka, bigos czy gulasz. Jesteśmy jednak otwarci na Wasze polowe propozycje menu.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00