Lipdub Online

lipdub-01

Czas zostać gwiazdą ekranu!

Razem ze swoimi zespołem będziecie mieli niesamowitą okazję, żeby stworzyć klip do wybranego utworu. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Salon zamieni się w plan zdjęciowy, sypialnia w garderobę a rzeczy, które na co dzień mogły wydawać się bezużyteczne staną się nieocenionymi gadżetami! W jaki sposób zaprezentujecie się na ekranie zależy tylko od Was – only sky is the limit.

Każdy z Was przygotuje swoją aranżację wybranego fragmentu klipu. Podkład stanowić będzie oryginalna wersja utworu. Pamiętajcie, że im ciekawszy materiał przygotujecie lepiej zostaniecie zapamiętani jako gwiazdy firmowej estrady!

Zabawę możemy przeprowadzić na dwa sposoby: przygotowanie wspólnego clipu wszystkich pracowników lub w podziale na mniejsze grupy.

Po otrzymaniu wszystkich nagrań od uczestników nasze spece od montażu przygotują gotowy materiał.

Co dalej?

Możemy udostępnić materiał wszystkim uczestnikom w postaci linku do wspólnego oglądania. Proponujemy również rozszerzenie wariantu o zorganizowanie uroczystej premiery w wersji online. Podczas wirtualnej gali, prowadzonej przez przebojowego konferansjera, zaprezentujemy film a także wręczymy nagrody za najlepsze produkcje. Kto zasiądzie w jury? Wy sami! Za pomocą głosowania będziecie wybierać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach.

Pora przejść do studia nagrań…

Cisza na planie! Światło, kamera, akcja!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00