Ludzka katapulta

lr0011-park-katapulta

Oderwij się.

Koniec twardego stąpania po ziemi. Choć to największą siła we wszechświecie, można z nią wygrać. Grawitacja, bo niej mowa, może być  bezradna wobec człowieka wyposażonego w odwagę i odpowiedni sprzęt. Ty zabierz to pierwsze, my zajmiemy się resztą. Ludzka katapulta uniesie Cię w przestworza.
 

Na początek, bezpieczeństwo.

Śmiałków przypinamy specjalną uprzężą do niezwykle wytrzymałych gumowych lin. To dzięki nim za chwilę będą podziwiać świat z wysokości kilkunastu metrów. Następnie szybkie odliczanie, następuje zwolnienie blokady i… startujesz!  Ziemia zostaje w dole, a tobie zapiera dech w piersiach, jesteś niczym rakieta. I jak na rakietę przystało w najwyższym punkcie lotu doświadczysz uczucia, które towarzyszy tylko kosmonautom - kompletnego braku grawitacji.
 

Wracaj!

Po chwili rozpocznie się powrót, ale spokojnie, gdy dotrzesz do najniższego punktu, naprężone gumy znowu wyrzucą Cię w górę i tak kilkukrotnie. Za każdym razem z odrobinę mniejszą siłą. Gdy wszystko się uspokoi, nie będziesz już tym samym człowiekiem. Na świat spojrzysz z nieco innej perspektywy. Przyziemne problemy i wątpliwości przestaną mieć znaczenie.
Ludzka katapulta ma jednak swoje ograniczenia. Jeśli chcesz polatać, musisz  ważyć od 40 to 90 kg.

 

 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00