Małpi Gaj

bartbo-malpi-gaj-00002

W małpim gaju, dla dzieciaków jest jak w raju.

Twoja pociecha nie potrafi przez minutę wysiedzieć w miejscu i kocha wszelkie aktywne formy spędzania wolnego czasu? Uwielbia wszelkie parki rozrywki i inne sale zabaw? Idealnym rozwiązaniem jest nasz Małpi gaj, dzięki któremu salę zabaw na przyjęciu dla dziecka, na organizowanym pikniku rodzinnym czy na innej, familijnej imprezie, np. z okazji Dnia Dziecka, możesz postawić w dowolnym miejscu!

Hasanie w małpim gaju!

Mobilny Małpi gaj to kilka atrakcji w jednym. Zaaranżowany jest w przyczepie o wymiarach 2,5 na 7,5 na 2,5 metra, w której znajdują się atrakcje dla najmłodszych, takie same jak w profesjonalnej sali zabaw. Milusińscy mogą bawić się na trzech poziomach, pośród bezpiecznych i fantazyjnie kolorowych atrakcji, takich jak:

  • basen z piłeczkami,
  • labirynty ze zjeżdżalniami,
  • wiszące przeszkody,
  • rura do przechodzenia nad basenem,
  • figury z gąbki.

Pozwól wyszaleć się Maluchom, niech mają trochę zabawy, a ty będziesz mieć czas na porządny łyk kawy!

Możemy przywieźć i ustawić nasz mobilny Małpi Gaj w dowolne miejscu, gdzie odbywa się Wasza impreza. Gwarantujemy, że żaden Maluch nie oprze się czarowi małpiego gaju. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie czuć się jak w małpim niebie. Basen, rury czy przeszkody to dla dzieciaków są nagrody. Wszystko miękkie i bezpieczne, by rodzice mogli odetchnąć. Tor przeszkód to okazja do budowania jak najlepszej sprawności dla dziecka, a dla samych zainteresowanych – szansą na najlepszą zabawę.

Wyobraźnia dziecka nie zna granic! My staramy się spełniać nawet najbardziej wymyślne wizje Waszych pociech!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00