Mecz na wodzie

bramki-na-wodzie-03

Zainspirowania wydarzeniami związanymi ze słynnym meczem wodnym, który odbył się na Stadionie Narodowym postanowiliśmy spełnić marzenie kilku tysięcy osób. Pewnie już teraz nikt nie pozwoli na stworzenie basenu narodowego ale w krainie tysiąca jezior w piłkę wodną można grać praktycznie wszędzie. Jeśli Twoja impreza planowana jest na czerwiec albo jakiś inny upalny miesiąc to odrobina wody dla ochłody na pewno się przyda. Pływanie motorówką jest fantastyczne ale lepszy integracyjny efekt osiągniesz organizując  - mecz na wodzie. Zasady są proste - piłka jest okrągła a bramki są dwie.

Bystry umysł zapyta -  a jak mają poruszać się zawodnicy ? I tutaj mamy dwie opcje. Pierwsza jest bardziej standardowa bo uczestników pakujemy do pontonów  i dzielimy na dwie równe drużyny. W wersji hardcorowej uczestnicy poruszają się na własnoręcznie zbudowanych tratwach. Zabawa ma już większą nutę rywalizacji bo elementy do tratwy mogą być poukrywane w różnych miejscach i aby je zdobyć trzeba wykrzesać ducha integracji. Lepsze elementy, lepsza tratwa i prawdopodobieństwo wygranej rośnie w takim systemie dorasta dobra firmowa zabawa. 

Brzmi to intrygująco i zaskakująco bo jest to nowość – takiego meczu nie grał jeszcze prawie nikt. Nie musisz zachodzić w głowę i zastanawiać się nad bezpieczeństwem. Wszyscy uczestnicy będą przebrani w kamizelki ratunkowe a nad przebiegiem zabawy na Twoje życzenie może czuwać ratownik. Jeśli pokusisz się o dopieszczenie detali z meczu na wodzie można zrobić cały firmowy turniej, przygotować koszulki dla zawodników puchary i medale dla najlepszych oczywiście podium i We are The Champions dla dopełnienia klimatu. 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00