Mini golf dla dzieci

mini-golf-01

Konkurencja „mini golf dla dzieci” będzie wspaniałą atrakcją na wszelkich festynach i piknikach rodzinnych. Mini golf dla najmłodszych stanowi rozwijającą i mobilizującą do myślenia rozgrywkę.

Celowanie małą piłeczką do dołka, to zabawa wymagająca skupienia i niebanalnych umiejętności. Nie szukaj ogromnego pola, aby zagrać. Pole zorganizujemy dla Ciebie w kilka minut, rozstawiając nasz mobilny tor. Przy użyciu prawdziwych golfowych kijów najmłodsi uczestnicy gry będą uderzać piłkę, prosto do dołka, który znajduje się końcu toru. I mimo, że wygląda to niewinnie, to wcale nie takie, hop-siup i maluch musi się trochę pogłowić. Gra jest pełna radości! 

W trakcie rodzinnego pikniku, w rozgrywkach golfowych zorganizowanych przez Bartbo, może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy poziom umiejętności. Konkurencja jest źródłem doskonałej zabawy, która integruje całą rodzinę! Poszczególne dołki na mobilnym torze do mini golfa, są przygotowane w różnym stopniu trudności, przez co zwiększa się zaangażowanie uczestników w grę. Doskonale nadaje się do organizacji turnieju dla maluchów. Zdrowa rywalizacja wciągnie je na kilka godzin, a i rodzic może śmiało włączyć się do zabawy, ale uwaga! To bardzo wciąga!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00