Monster Truck

monster-truck-bartbo-08
Rykiem silnika oraz wyglądem, robi potworne wrażenie. Można z niego czerpać potworną radość. I jest potwornie głośny. Jednym słowem Potwór na Kółkach! To jedna z największych zabawek w naszym eventowym arsenale i najfajniejszy sposób zamiany paliwa w hałas. Jeśli chcesz się wyróżnić z samochodowego tłumu, zaproś na swoja imprezę pickupa na wielkich kołach!
Już samo pojawienie się tej maszyny przyciąga spojrzenia. Każdy chce mieć zdjęcie z największą terenówką w okolicy. Monster Truck Bartbo, świetnie się do tego nadaje.
 
Wieczór kawalerski lub panieński, wesele, albo targi. Wszędzie tam gdzie rozmiar ma znaczenie, Monster Truck jest dobrym pomysłem.
 
A jeśli chcesz wyruszyć na przejażdżkę, zapraszamy do kabiny! Dwa metry nad ziemią czeka wygodny fotel pasażera. Trzeba się tam wspinać, lecz widok z tej wysokości zapiera dech w piersiach. Wszystko co zostało na dole nie ma już znaczenia, jesteś na szczycie motoryzacyjnej drabiny! I pamiętaj, nie potrzebujesz prawa jazdy na potwory, bo nasz instruktor zasiądzie za kierownicą i opanuje bestię. Ty możesz podziwiać widoki i zastanawiać się jak to możliwe, że tak wielki pojazd toczy się po bezdrożach.
 
Tajemnica tkwi w potężnym silniku i ogromnych oponach oraz odpowiednich przełożeniach skrzyni biegów. Monster Truck uwielbia tor offroadowy w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach, lecz jeśli chcesz, dowieziemy go na Twoją imprezę. Musisz tylko znaleźć potwornie dużo miejsca!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00