Motorówki RIB

motorowki-rib-event-10

Policjanci z Miami Mazur. W naszej motorówce można się w nich wcielić. W zasadzie można się wcielić w kogo Wam się żywnie podoba. W jej towarzystwie będziecie się czuć jak RIBa w wodzie.

Ta maszyna to hybryda łodzi z pontonem. Dzięki temu uzyskujemy szybkość pływania i łatwość manewrowania. Ponieważ są lżejsze od zwykłych łodzi, są dzielniejsze na fali, a to tygryski lubią przecież najbardziej. Świetnie sprawdzają się w ratownictwie, służbach mundurowych i piractwie! Daj się zatem porwać naszej rozbójniczej krypie i zostań na chwilę Jackiem Sparrowem z Piratów z Karaibów.

Rejs RIBem to kapitalna forma uatrakcyjnienia imprezy firmowej. Na pokład wsiadają pasażerowie i pozwalają działać łodzi oraz naszemu sternikowi. A może się zakręcić w głowie od ich wyczynów!

Nasza flota składa się z dwóch motorówek.

Idea Sportis 2000 to mniejsza łódź. Do kadłuba przymocowany jest silnik o mocy 90 KM, dzięki któremu osiągane prędkości podnoszą pasażerom ciśnienie. Na pokład możemy zabrać trzy osoby.

RIB 600 AG to nasz motorowy jacht przeznaczony dla większej ilości pasażerów. Na pokład możemy zabrać osiem osób. Silnik o potężnej mocy 115 KM zapewnia ekstremalne wrażenia z rejsu po wzburzonej tafli wody.

Naszego RIBa można też wykorzystać do zorganizowania przejażdżki na dmuchanym bananie. Gwarantujemy bezpieczeństwo i uśmiech od ucha do ucha.

Nie pozostaje Wam nic innego jak wsiąść na motorówkę i zanucić - móc nie słuchać cudzych rad, byle w uszach szumiał wiatr, z wędrującą falą gnać, byle dalej...
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00