Namioty ekspresowe

namioty-ekspresowe-na-event-01

Nie straszne nam burze, nie straszne nam deszcze duże…

Nie ma nic bardziej przyjemnego niż impreza w plenerze. Czy to wypad firmowy, czy piknik rodzinny, familijny festyn czy ślub. Jednak przeszkodą jest pogoda, która lubi płatac figla i nie jednemu organizatorowi spędza sen z powiek. Aura w naszym kraju jest bardzo kapryśna i w kluczowym momencie może zniweczyć wszelkie plany zorganizowania imprezy plenerowej. Przerabialiśmy to setki razy i nawet zaklinacz deszczu na nic się zdał… ale znaleźliśmy rozwiązanie dzięki, któremu żadne warunki atmosferyczne nie stoją już na przeszkodzie w zorganizowaniu upragnionej imprezy. To namioty ekspresowe!

Proponujemy Wam modułowej konstrukcji namioty, które można rozstawić w dowolnym miejscu. Uniwersalność tych hal sprawi, że zapewnimy Wam podczas posiłków i pikników w plenerze „dach nad głową”. Wiatr i deszcz nie będzie już straszył podczas przygotowywania imprez outdoorowych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy hale namiotowe, tanie i łatwe w obsłudze, umożliwiające elastyczną konfigurację powierzchni. Można je rozstawić w krótkim czasie i tak samo szybko zdemontować. Warunkiem jest utwardzony teren, w którym bezpiecznie można ustawić namioty. To doskonała opcja zabezpieczenia imprezy plenerowej przed nieprzewidywalną pogodą.

Czy deszczyk pada czy słońce świeci, nasi klienci bawią się jak dzieci!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00