Narty w górach i na mazurach

bartbo-narty-09

Całą firmą na narty?
A może lepiej na snowboard?
Nie umiesz jeździć na żadnej desce? 

Nic nie szkodzi, bo jak mówi stare porzekadło: „ jak się nie wywrócisz – to się nie nauczysz ”, więc czas przełamać lody i zdobyć nowe umiejętności. W Twoim firmowym otoczeniu jest zapewne spore grono wielbicieli sportów zimowych. Niektórzy szusują bardzo sprawnie, inni potrzebują jeszcze paru godzin praktyki na stoku. Okiełznanie orczyka od podstaw to też sztuka, która wymaga wprawy.  Doskonale o tym wiemy, dlatego firmowy wyjazd na narty zawsze odbywa się w elastycznej konwencji. Ci którzy stawiają swoje pierwsze kroki na stoku dostają dobrego nauczyciela i prawdziwą rewelacyjną lekcję jazdy. Ci zaawansowani z wielką ochotą dopingują grupę na oślej łączce, albo od razu zaczynają śmigać po najfajniejszych trasach.

Wyjazd w góry czy na mazury?

W polskich górach to chyba oczywista sprawa – prawdziwych narciarskich kurortów i miejsca do jazdy jest sporo, baza hotelowa również rozbudowana i różnorodna w kwestii standardu obiektów.  Przy dłuższych wyjazdach i sprzyjających warunkach atmosferycznych jest to najlepsze rozwiązanie.

Inną opcją - na szybki zimowy wypad jest wersja MAZURSKA! W ostatnim czasie infrastruktura narciarska w województwie Warmińsko – Mazurskim mocno się rozbudowała. Twój wyjazd możemy zorganizować w okolicy jednego z 6 stoków narciarskich w pobliżu miejscowości:

Olsztyn, Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Gołdap, Nowe Miasto Lubawskie.Hoteli i uroczych zakątków nie brakuje, a najważniejsze, że z Warszawy dojedziesz szybko i sprawnie, bo zawsze to trochę bliżej niż w Alpy czy Tatry.


Całość takiego wyjazdu można połączyć z innymi atrakcjami jak skutery snieżne, morsowanie, quady, kulig, budowanie iglo czy ognisko. Wszystko - czego tylko dusza zapragnie :)  A ta góralska pragnienia ma kosmate.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00