Nietypowe pojazdy terenowe

amfibia-na-eventy-04-1

Czy to zima, czy to lato żaden teren to nie zator.
Tak właśnie jeżdżą nasze nietypowe pojazdy terenowe.

Do dyspozycji oddajemy Wam dwa unikatowe rodzaje nietypowych pojazdów terenowych - Volvo BM Bv202 oraz Argo8x8. Pierwszy z  nich to czterotonowe monstrum ze Szwecji, które pomieści na swoim pokładzie 12 osób. Ten unikatowy pojazd jest w stanie pokonać strome podjazdy, uskoki, teren ciężki. Wyposażony jest w zadaszenie, co pozwala na użycie go w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Pojazd gąsienicowy Volvo BM Bv202


Drugim wozem do Państwa dyspozycji jest kanadyjski ośmiokołowiec z napędem 8x8. Pomieści w sobie swobodnie cztery osoby. Jego najistotniejszą zaletą jest łatwość w prowadzeniu, a także stosunek siły do masy - w małym ciele wielki duch. Dwie dźwignie, kilka instrukcji od naszego opiekuna i już nic nie dzieli Cię od wolnej przestrzeni.

Pojazd terenowy Argo8x8

Ciężki tydzień w pracy? Wędrówka do najbliższego baru z kolegami i ściągnięcie jedynie krawata, to nieco za mało, byś odetchnął z ulgą i zajął swój umysł czymś innym. Załóż strój, który możesz ubrudzić i zafunduj sobie zastrzyk dreszczyku i emocji.

Daj się ponieść szaleńczej jeździe nietypowymi pojazdami!

Jeśli organizujesz firmową imprezę w stylu militarnym, ale też innym, to przejażdżka takim pojazdem stanowi idealny punkt  w scenariuszu takiej zabawy. Mile spędzony czas i posmak przygody po ciężkiej pracy jest nie do przecenienia. Nic nie integruje tak jak wspólne napięcie, przygoda i lekki dreszczyk emocji, zapewne dobrze to już wiecie, że rodząca się wtedy nić porozumienia przekłada się na trwalsze relacje pomiędzy współpracownikami i lepszą atmosferę w firmie.

Skorzystaj z doświadczenia naszych Event managerów, który ułożą dla was niezapomniany scenariusz imprezy…

Dajemy gwarancję na 5 lat wspomnień!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00