Odpicuj Malucha

odpicuj-malucha-event-bartbo-09

Ten charakterystyczny warkot silnika bezbłędnie rozpozna każdy w wieku 30+ – charakterystyczny głośny turkot o jasna oznaka tego, że mamy do czynienia z kultowym samochodem epoki PRL-u – Fiatem 126p, lepiej znanym jako poczciwy Maluch. Wielu z nas wspomina go z łezką w oku jako swój pierwszy samochód.  Na naszych polskich ulicach nadal od czasu do czasu można spotkać malucha, które są świetnymi samochodami miejskimi – wszędzie się zmieszczą, mało palą, a na dodatek przy odrobinie zaangażowania z naszej strony – mogą zaskakiwać i przyciągać wzrok swoim wyglądem.

Czy jesteś fanem Malucha czy też nie, zabawa w indywidualizowanie tych aut okryje w Tobie nieznane dotąd połacie kreatywności. Sprawdź się wraz ze swoim zespołem pracowniczym w zabawie pod hasłem „Odpicuj Malucha”. To świetny sposób na to, aby zintegrować swój zespół i wyzwolić jego kreatywne myślenie. Nie musisz być fachowcem lakiernikiem, czy mechanikiem samochodowym, aby móc wskrzesić w nowoczesnym, szalonym, a może zupełnie rockowym stylu legendarnego Malucha.

Zabaw się w polską wersję amerykańskiego programu „Pimp my ride” i „Monster garage” w jednym. Zwykły Fiat 126p z Waszą pomocą może stać się atrakcją polskich ulic oraz królem szos w całej Europie.

Proponujemy Wam zorganizowanie imprezy integracyjnej, z elementami team bulding, na wesoło, pobudzającą wyobraźnię każdego uczestnika. Ograniczają Was jedynie własne pomysły – jeśli tylko chcecie, wasz Maluch może stać się konkurencją dla kultowego Porsche 911 Carrera. Stwórzcie wspólnie samochód Waszych marzeń, a może zamienicie Malucha na kabriolet i pojedziecie nim w siną dal na wakacje? Cóż, prawdziwym wyzwaniem byłoby zapakowanie pięciu osób do malucha, wraz z niezbędnym bagażem….

Czy to dobry pomysł na budowanie zgranego, kreatywnego zespołu? Podczas projektowania Waszego Malucha i wykonywania kolejnych prac będziecie mogli współdziałać w jednym celu. Możecie zorganizować burze mózgów i wypracować wspólne plany odpicowania Malucha. W przygotowanym przez naszych specjalistów warsztacie do Waszego użytku oddamy wszelkie pomocne w tunningu gadżety, dzięki którym będziecie mogli zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły na metamorfozę legendy PRL-u.

Proponujemy Ci kompleksowe przygotowanie imprezy w stylu team bulding. „Odpicuj Malucha” to tylko jedna z zabaw, które pozwolą Ci na podniesienie morale zespołu. Mamy Ci do zaoferowania o wiele więcej interesujących pomysłów imprez integracyjnych, które mile zaskoczą Twoich pracowników.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00