Olimpiada na wesoło

scenariusz-eventowy-olimpiada-02

Zdobyć laur zwycięstwa…

Wystąpić na olimpiadzie - to jest coś. Nieść olimpijski znicz, a potem w heroicznym boju zdobyć złoto.

Nasza olimpiada na wesoło, to i śmieszny i doskonały sposób na umożliwienie pracownikom sprawdzenia się poza murami firmy. Uczestnikom pozwalamy wczuć się w rolę prawdziwego sportowca, walczącego ze swoimi słabościami, czasem i przeciwnikami. By jak najlepiej odzwierciedlić prawdziwe warunki i podrasować atmosferę, nad głowami zawodników będzie powiewać olimpijska flaga, a z głośników donosić się będzie zagrzewająca do walki muzyka, zaś zmagania atletów będzie humorystycznie komentował przez mikrofon konferansjer.

Damy Wam okazję na wykazanie się w imprezie firmowej, która będzie przypominać prawdziwą letnią olimpiadę. Konkurencje olimpijskie - dość nietypowe, a przede wszystkim wzmacniające mięsnie brzucha, bo wywołujące dużo śmiechu.

Konkurencje takie jak wyścig w worku, bungee run czy sumo są dobierane indywidualnie do grupy. Całe zawody mogą również przebiegać w rywalizacji drużynowej lub indywidualnej, a wszystko to dbając o wesołą atmosferę i ducha fair-play. Zmagania z kolegami z biura lub inną grupą, będzie nadzorował surowy i odpowiednio do tego przeszkolony sędzia.

Najbardziej pamiętnym momentem będzie jednak dekoracja zwycięzców i drużyn, które zajęły pierwsze miejsce. Smak wejścia na podium nie można porównać z niczym innym. A złoty medal lub puchar upamiętniający zwycięstwo będzie chwalebnie prezentować się na firmowej półce…

Nic nie motywuje tak jak sukces! A jak motywuje olimpijski sukces? 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00