Orienteering miejski

gra-miejska-orienteering-dla-firm-08

Orientuj się!

Wydaje Ci się, że świetnie znasz swoje miasto? Gwarantujemy, że kryje ono wiele tajemnic wartych odkrycia. A może chcesz poczuć zew przygody i odkryć niebanalne miejsca? Wspólne poszukiwania i zmagania z zadaniami łączą i pozwalają wydobyć nieodkryte pokłady kreatywności. Możesz zabawić się w wielkiego odkrywcę, poszukiwacza przygód wraz ze swoimi pracownikami. Oferujemy możliwość przygotowania szczególnej zabawy – orienteeringu miejskiego. Atrakcyjna formuła sprawi, że będzie ona świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu wspólnie z pracownikami, a także stanie się efektywnym narzędziem integrującym zespół. Wspólny cel dążenia i elementy rywalizacji pozwolą Wam odkryć nowego ducha walki i umożliwią wypracowanie nowych modeli współpracy.

Orienteering miejski jest nietuzinkową rozrywką, skierowaną do grup spędzających czas w miastach. Jest to pomysłowe połączenie gier strategicznych, logicznych i terenowych. Orienteering miejski proponowany przez naszych organizatorów „dobrej zabawy”, stanie się idealnym sposobem na poznanie się z innymi uczestnikami, jak i na odkrywanie ciekawych miejsc i zabytków w danym mieście.

Scenariusz orienteeringu miejskiego przedstawia się obiecująco:

  • poruszanie się na podstawie map,
  • poszukiwanie zabytków i charakterystycznych miejsc według zaszyfrowanych wskazówek,
  • wspólne zadania z udziałem przypadkowo napotkanych mieszkańców,
  • zabawy integracyjne pomiędzy uczestnikami,
  • spotkanie z tajemniczym "Sprzedawcą róż",
  • zagadki logiczne,
  • inne (stosownie do miejsca realizacji).

Zaletą orienteeringu miejskiego jest, że można go zorganizować dla mniejszych, nawet kilkuosobowych grup, jak i dla stuosobowych zespołów. Podzielimy Was na mniejsze grupy odkrywców, aby łatwiej było przeprowadzić scenariusz zabawy. Fantastyczna, niebanalna formuła zabawy sprawia, że orienteering miejski ma szansę stać się prawdziwym hitem każdej imprezy firmowej.

Orienteering miejski relaksuje, uczy i integruje!

 

Orienteering z aplikacją

 
Ruszajcie w stronę przygody!
 
Jeśli lubisz długie spacery, ale nie lubisz spacerować bez celu, mamy to czego potrzebujesz – Twój cel. To będzie zabawa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Całą grupę, podzielimy na mniejsze zespoły, które wyruszą w teren.
 
Zamiast papierowej mapy, przygotujemy jej cyfrową wersję, którą pobierzesz wcześniej na swój smartfon. Dzięki nawigacji satelitarnej i bezprzewodowemu internetowi, razem ze swoją drużyną traficie tam, gdzie czekają na Was zadania specjalne lub inne niespodzianki.
 
Po dotarciu na miejsce i wykonaniu misji, zdobędziecie punkty. Poziom trudności każdego zadania może być zróżnicowany. Od prostych ćwiczeń ruchowych, przez zagadki logiczne, aż po odnalezienie konkretnych miejsc na mapie i odpowiedź na pytanie związane z najbliższym otoczeniem. I wcale nie trzeba biegać aby z kimś wygrać. Wystarczy zaangażowanie, spryt i współpraca. Zwycięży ta drużyna, która o określonej godzinie znajdzie się na mecie z największą liczbą punktów.
 
Orienteering z użyciem aplikacji i smartfonów, możemy zorganizować zarówno w lesie, jak i w miejskiej dżungli. Dodatkową opcją jest wykorzystanie różnych środków transportu. Drużyny mogą się przemieszczać z wykorzystaniem samochodów terenowych, pojazdów typu segway lub rowerów. W takim przypadku, teren gry zostanie odpowiednio powiększony.
Naładujcie baterie w telefonach, zabierzcie power bank i ruszajcie tam gdzie jeszcze Was nie było!Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00