Orienteering miejski

gra-miejska-orienteering-dla-firm-08

Orientuj się!

Wydaje Ci się, że świetnie znasz swoje miasto? Gwarantujemy, że kryje ono wiele tajemnic wartych odkrycia. A może chcesz poczuć zew przygody i odkryć niebanalne miejsca? Wspólne poszukiwania i zmagania z zadaniami łączą i pozwalają wydobyć nieodkryte pokłady kreatywności. Możesz zabawić się w wielkiego odkrywcę, poszukiwacza przygód wraz ze swoimi pracownikami. Oferujemy możliwość przygotowania szczególnej zabawy – orienteeringu miejskiego. Atrakcyjna formuła sprawi, że będzie ona świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu wspólnie z pracownikami, a także stanie się efektywnym narzędziem integrującym zespół. Wspólny cel dążenia i elementy rywalizacji pozwolą Wam odkryć nowego ducha walki i umożliwią wypracowanie nowych modeli współpracy.

Orienteering miejski jest nietuzinkową rozrywką, skierowaną do grup spędzających czas w miastach. Jest to pomysłowe połączenie gier strategicznych, logicznych i terenowych. Orienteering miejski proponowany przez naszych organizatorów „dobrej zabawy”, stanie się idealnym sposobem na poznanie się z innymi uczestnikami, jak i na odkrywanie ciekawych miejsc i zabytków w danym mieście.

Scenariusz orienteeringu miejskiego przedstawia się obiecująco:

  • poruszanie się na podstawie map,
  • poszukiwanie zabytków i charakterystycznych miejsc według zaszyfrowanych wskazówek,
  • wspólne zadania z udziałem przypadkowo napotkanych mieszkańców,
  • zabawy integracyjne pomiędzy uczestnikami,
  • spotkanie z tajemniczym "Sprzedawcą róż",
  • zagadki logiczne,
  • inne (stosownie do miejsca realizacji).

Zaletą orienteeringu miejskiego jest, że można go zorganizować dla mniejszych, nawet kilkuosobowych grup, jak i dla stuosobowych zespołów. Podzielimy Was na mniejsze grupy odkrywców, aby łatwiej było przeprowadzić scenariusz zabawy. Fantastyczna, niebanalna formuła zabawy sprawia, że orienteering miejski ma szansę stać się prawdziwym hitem każdej imprezy firmowej.

Orienteering miejski relaksuje, uczy i integruje!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00