Park Rozrywki Aktywnej

park-bartbo-lato-0001

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach. Jedyny taki...

To nie będzie zwyczajny spacer po parku, bo i park jest wyjątkowy. Właśnie przyjechaliście do najbardziej odjechanego miejsca w okolicy! Zostawcie samochód na parkingu, i uważnie rozejrzyjcie. Macie przed sobą 18 hektarów radości. Czekają na Was ludzie, którzy potrafią zamienić zwyczajny, szary dzień w gorącą fiestę - to nasi instruktorzy. Pokażą Wam, czym jest radosny zawrót głowy w kuli zorbingowej, oraz jak przebrnąć bezpiecznie przez park linowy -  oczywiście nie patrząc w dół! Dzięki nim, łykniecie sporą dawkę adrenaliny jeżdżąc na quadach po naszym torze.

Chętnych nauczą strzelać na strzelnicy, a jeśli komuś znudzą się tarcze, powiedzą jak bezpiecznie zapolować na znajomych, przy użyciu paintballowych markerów. A jakby tego było, mamy coś dla najmłodszych gości! dmuchańce, plac zabaw i segweye – kosmiczne, dwukołowe pojazdy. Mali i duzi, polubią z pewnością naszą największą atrakcję – labirynt w kukurydzy. Niczym w filmie, możesz się tu zagubić, a potem odnaleźć drogę do wyjścia. Na koniec, zmęczonym zabawą i wygłodniałym poszukiwaczom przygód, proponujemy coś specjalnego w menu naszej karczmy.

Park Rozrywki Aktywnej w Butrynach to gotowy przepis na dobrą zabawę. Korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktorów Agencji Eventowej Bartbo, rozwijamy miejsce pełne radości i adrenaliny, zarówno dla dużych, jak i małych poszukiwaczy przygód. Można tu znaleźć wszystko czego potrzebują klienci indywidualni oraz grupy zorganizowane. Na naszych gości czekają atrakcje, w powietrzu, na ziemi i na wodzie.

Możemy pomóc w organizacji każdej imprezy – niezależnie od rangi i wielkości. Urodziny, komunia czy impreza integracyjna dla całej firmy. Małe rodzinne spotkanie, albo wielki piknik. Na miejscu mamy odpowiedni sprzęt – nagłośnienie oraz scenę wraz z oświetleniem. Jest też Karczma w której można smacznie zjeść, oraz Sala Biesiadna gdzie organizujemy imprezy gastronomiczno-taneczne.

A to wszystko w zasięgu reki, zaledwie 15 – 20 minut samochodem z Olsztyna. Lub 50 km od Lotniska w Szymanach.

Na gości czekamy cały rok! Choć zimą zachęcamy do wcześniejszego kontaktu.

Aby poznać więcej szczegółów przejdź na stronę:
Park Rozrywki Aktywnej

Zobacz jak tam jest:
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00