Piknikowe dodatki

dodatki-do-piknikow-05

Mniam, mniam, mniam
Niech mlaskania czas nastanie,
Co umili nam brykanie!

Każdy mały Miś lubi przy brykaniu pomyśleć o podjadaniu. Więc szykujemy mu przekąseczki, smaczne jak miodu baryłeczki. Są w wśród nich snaki i słodkości, dzięki którym na ich twarzach wielki uśmiech zagości.

A i większe niedźwiadki się rozsmakują, gdy naszą ofertę poczują….

Kojarzysz stanowisko i nawijanie waty na patyk? A stukający i wylatujący chaotycznie wszędzie popcorn? Na samo wspomnienie ślinka cieknie? Przypomina Ci się własne dzieciństwo – smaki i zapachy z nim związane. Tak jakie to były rarytasy…Żadna impreza dla dzieci nie ma racji bytu bez przepysznych przekąsek, cieszących oczy i brzuszki. Klasyczna wersja smakołyków dla dzieci: wata cukrowa i popcorn, to absolutny mus-must have na każdej imprezie familijnej.

Dajemy więc Wam w dyspozycję estetycznie wyglądające, nowe urządzenia do produkcji tych prawdziwych rarytasów. Są to w pełni profesjonalne fabryki produkujące uśmiech a dodatkowo słodką i puszystą watę oraz ciepły i chrupiący popcorn. Oprócz samych maszyn zapewniamy też kadrę- sympatyczną obsługę, która z uśmiechem na ustach przywita misie łakomczuszki i zapełniać im będzie przysmakami małe brzuszki.

To nie koniec jest dodatków, dla małych gagatków.
Pędzel, farbki i mała buźka, która wnet będzie jak mała kózka,
a może lewek, a może konik lub żółw?

Prostym, ale bardzo zabawnym dodatkiem piknikowym może być warsztat malowania twarzy. Małe brzdące mogą w jednej chwili zmienić się w groźnego lwa, albo piękną królewnę. Nasi animatorzy, którzy mają świetne podejście do dzieci, pomalują twarze maluchów w fantazyjne wzory i kolory. Bez obaw- do wesela się zmyje!  Stosujemy farby łatwo zmywalne i nieuczulające. To atrakcja, która sprawdziła się już nie na jednym festynie.

Był sobie król, był sobie paź i była też królewna…

Żaden festyn bez balonów napełnianych helem nie będzie w pełni udany. Postanowiliśmy je więc zapewnić naszym małym gościom. Co więcej, baloniki na pikniku może rozdawać postać wyjęta rodem z ulubionej bajki– księżniczka, króliczek, czy Pipi Lansztrum. Te bajeczne postacie mogą też organizować dla dzieci różnego rodzaju konkursy lub wręczać nagrody dla maluchów za wygraną w rywalizacji sportowej. Zastanów się, jaka postać mogłaby odwiedzić Waszą imprezę! Kto wzbudziłby największą radość na twarzach dzieciaków?

Z balonika wyczarujemy jamnika!

Nasi animatorzy zapewnią dzieciom dodatkową atrakcję tworząc prawdziwe cuda z kolorowych baloników. Pobudzą ich wyobraźnię fikuśnymi kształtami, czy zwierzątkami, zrobionymi z długich, różnokolorowych balonów. Niby  zwyczajny balon, a może sprawić tyle radości dzieciom.

Czary mary, fiku miku  i zabawy jest bez liku! 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00