Piłkarskie sumo

pilkarskie-sumo-dla-dzieci-03

Piłkosumo. Łaka taka, sumo draka

Każde dziecko uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, zwłaszcza bieganie za piłką. Zobacz jaką frajdę można sprawić maluchom oddając do ich dyspozycji ogromniaste piłki, które są głównymi „gwiazdami” Piłkarskiego sumo.

Rozstrzyganie piłkarskich spotkań przy użyciu dwóch dużych, kolorowych piłek niesie za sobą wielkie emocje, ale i dużą dawkę pozytywnych wrażeń. Zwłaszcza, że to w ich wnętrzu znajdują się zawodnicy! Tak, kostiumy w kształcie piłek sprawią, że samemu poczujecie się jak piłka na boisku. Cała rozgrywka piłkarskiego sumo odbywa się na macie w formie piłkarskiej areny zmagań. Wygrywa ten kto wepchnie drugiego zawodnika do bramki.

Twój maluch szansę na zostanie mistrzem piłki nożnej, w niecodziennej odsłonie. To zabawny i bezpieczny sposób na aktywizację Waszych pociech. Atutem konkurencji Piłkarskiego sumo jest fakt, że umiejętności piłkarskie nie są tu najważniejsze, ale ogólna sprawność fizyczna i kondycja. Każde dziecko i rodzic śmiało mogą wziąć udział w tej konkurencji. Może ona z powodzeniem stanowić jedną z dyscyplin na zorganizowanych zawodach sportowych w ramach imprezy familijnej.

I nie trzeba tyć!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00