Piłkobilard

pilkobilard-agencja-eventowa-00111

Najciekawsze atrakcje eventowe często powstają z łączenia ze sobą dyscyplin na pozór bardzo odległych. Teraz wyobraź sobie połączenie PIŁKI NOŻNEJ i BILARDA?! Jak to bilarda i piłki nożnej  - to będziemy uderzać bile do bramki czy strzelać piłką do łuzy? W tym wypadku prawidłowa odpowiedź to ta druga. Piłkobilard, snokball, bilardnożny pod wieloma nazwami kryje się ta dyscyplina.  W tym wypadku stół bilardowy jest o wymiarach 6,6 m na 3,6 m  a bile – piłki w odpowiednich kolorach są wielkości zbliżonej do klasycznej piłki nożnej. 

Zawodnicy swobodnie mogą chodzić po boisku i kopać do odpowiedniej łuzy swoje piłki. Rozgrywka swoimi zasadami jest zbliżona do pojedynku bilardowego. W piłkobilarda można grać drużynowo albo w układzie jeden na jeden. Emocje prawie jak na meczu o mistrzostwo świata, tylko zamiast dogrywki w karnych na sam koniec do łuzy musi trafić czarna „bila” z numerem 8 :)

Zaskocz uczestników swojej imprezy atrakcją, której jeszcze nigdy nie widzieli.  Takie równanie jest bardzo proste,  bilard + piłka nożna = rewelacyjny pomysł na event. 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00