Place zabaw dla dzieci

dmuchany-plac-zabaw-kredki-10

Skaczmy do góry, jak kangury, aż pod chmury!

Bo przecież plac zabaw to nie tylko huśtawka i piaskownica. My, podobnie jak Wasze dzieci nie znamy ograniczeń! Testujemy wszelkie niekonwencjonalne pomysły! Przeprowadziliśmy też bardzo poważną ankietę wśród najmłodszych i dzięki temu dobrze wiemy czego chcą Wasze Maluchy i czego potrzebują do beztroskiej zabawy.

Pozwólcie im oddać się beztroskiemu skakaniu i wywijaniu na naszych dmuchanych placach zabaw. Niech wyszaleją się do woli, oddadzą się radosnej swawoli. A my gwarantujemy, że włos im z głowy nie spadnie i po zabawie do domku wrócą ładnie. A wy drodzy rodzice, opuśćcie już  piaskownice, i też się trochę zrelaksujcie i nie panikujcie!

Nasze dmuchane place zabaw są pełne żywych kolorów i atrakcji, które pozwolą radośnie zabawiać się Twojemu Maluchowi. Dodatkowo te kolorowe, dmuchane place zabaw są w pełni mobilne. Postawimy je więc tam, gdzie tylko chcesz!

Będą one urozmaiceniem jarmarków, pikników rodzinnych, festiwali, czy kinderbali organizowanych na szeroką skalę. Każdy Maluch z radością odda się zabawie na naszych bezpiecznych placach zabaw. Przy każdej atrakcji zawsze pieczę nad milusińskimi sprawuje instruktor-opiekun, odpowiadający za poprawne korzystanie z placu zabaw. Dzięki niemu rodzic może z czystym sumieniem pozwolić dziecku na uczestniczenie w zabawie, a sobie na małą przerwę kawową.

Wybierz plac zabaw, który zachwyci Twoje dziecko:

Dmuchany plac zabaw Wóz Strażacki

Jest to pneumatyczny plac zabaw o nietypowym kształcie i wielkości. Do złudzenia przypomina wóz bojowy Straży Pożarnej w skali 1:1 w kolorze soczystej czerwieni. Na dachu posiada imitację drabiny oraz działek wodnych. Dzięki temu, przyciąga spojrzenia najmłodszych, oraz zachęca aby wejść do środka. We wnętrzu znajduje się przestrzeń do zabawy dla ośmiu osób o wzroście nie przekraczającym 1,6 metra.

Wymiary urządzenia: 9,1 x 4,8 x 4,0 m.

Powierzchnia potrzebna do rozłożenia urządzenia 12,7 x 8,4 m.

Dmuchany plac zabaw Dżungla

Tu siedzą krokodyle, tam orangutany, dwa malutkie żółwiki, tam lew, tu słoń… Ten zadaszony plac zabaw przeniesie każde dziecko w bezkresną dżunglę, gdzie spotka lwy, zebry czy małpki i żyrafy. Zwierzęta staną się najlepszymi towarzyszami zabaw dla najmłodszych. Pewnie jeszcze nigdy Twoje dziecko nie miało okazji bawić się z dzikimi zwierzętami? My posiadamy je na wyłączność. Daj szansę swojemu dziecku na zabawę w zielonej dżungli, a w dodatku w bezpiecznej oprawie.

Wymiary placu zabaw : 7,5 na 8,6 na 4,5 m.

Dmuchany plac zabaw Kredki

To typowy zaczarowany ołówek, ta bajeczna kraina kredek pozwoli dzieciom na skakanie, turlikanie się i spadanie na bezpieczne, pompowane poduchy. Dmuchany plac zabaw Kredka jest kolorowy i bardzo urozmaicony, co pobudzi wyobraźnię dziecka do pracy. W środku dzieci napotkają na swojej drodze różnego rodzaju przeszkody takie jak różnego rodzaju tunele. Omijanie ich, czy prześlizgiwanie się pomiędzy nimi przysporzą Twojemu Maluchowi multum radości. Dobrze wiesz jak uwielbia skakać! Gramloic się na różnego rodzaju przedmioty. Tu będzie mieć mnóstwo okazji do tego by wdrapywać się, zeskakiwać, turlać i przeciskać…a do tego jest w 100% bezpieczny! Zabawa w krainie bajecznych kredek wyzwoli u Twego Malucha zupełnie nowe odczucia.

Wymiary dmuchanego placu zabaw to 6,4 na 3,8 na 2,5 m.

Dmuchany plac zabaw Tygrys

Dwa tropikalne tukany i ich uśmiechnięty pasiasty przyjaciel bacznie obserwują co dzieje się na placu zabaw. A w środku maluszki mogą brykać do woli, bo to przecież tygryski lubią najbardziej. Bajecznie kolorowy dmuchany plac zabaw z pompowanymi przeszkodami w środku to podstawa udanej imprezy piknikowej.

Wymiary placu zabaw : 6,2 x 5,3 x 3,7m

Ogródek dwulatka

Również i całkiem najmłodsi uczestnicy pikników i innych imprez rodzinnych mogą mieć przestrzeń dla siebie. Ogródek dwulatka to place zabaw dostosowany do potrzeb malutkich dzieci. Ogródek mieści się pod kolorowym namiotem i wypełniony jest po brzegi fikuśnymi atrakcjami. Pozwól Twojemu Szkrabowi puścić wodze fantazji, pozwól mu pobaraszkować, dobrze wiesz jak to uwielbia. Jak kocha poznawać wszystko co nowe i nieznane, sprawdzać i testować nowo napotkane przedmioty. Twój Maluch dopiero uczy się świata i fascynuje go wszystko naokoło. W naszym Ogródku Dwulatka znajdzie całą masę gier i zabaw, w tym kolorowych piłek, dziecięcych siedzisk, pluszowych zabawek, czy gier logicznych – one umożliwią mu eksplorowanie i radosne hasanie! Daj swojemu Szkrabowi przestrzeń do radosnej zabawy, a ty zrelaksuj się beztrosko przy łyku dobrej kawy!

Plac zabaw dla dzieci

Każdy Maluch uwielbia hasać sobie na świeżym powietrzu. A taka zabawa to same plusy: pozwala na kształtowanie fizycznej aktywności dziecka, jest korzystna dla organizmu, ale jednocześnie jest to źródło wielkiej frajdy dla Waszych Skarbów. Dwu i trzyletnie szkraby znajdą w organizowanych przez nas placach zabaw bogaty wybór atrakcji. Ustawiamy dla naszych milusińskich kolorowe i bezpieczne:

  • Ślizgawka SMOBY
  • Domek ze zjeżdżalnią
  • Huśtawka dwustanowiskowa
  • Konik
  • Konik bujany
  • Mega Klocki
  • Kolorowe figury gąbkowe
  • Bujak wieloryb
  • Kolorowy domek
  • Kolorowy płotek

Każdy, nawet najbardziej niesforny odkrywca będzie mógł spożytkować swoją energię w ulubiony sposób. My wiemy, że każda impreza rodzinna z wykorzystaniem placu zabaw będzie źródłem radości dla dzieci, a i chwili relaksu dla rodziców… Zapewnij swoim pociechom multum radości i beztroskiej zabawy!

Pozwól aby Twój Skarb mógł rozwinąć skrzydła fantazji i wyszaleć się na całego…nie bój się będzie bezpieczny! My w Bartbo wiemy, że Wam Rodzicom także należy się chwila relaksu…pozwól sobie na nią dzięki Bartbo!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00