Pojedynek łuczników

pojedynek-lucznikow-bartbo-2018-1

Non stop szukamy sportów wszelakich, dziwnych i nowych po to by najciekawsze wynalazki XXI dołączyć do oferty.
Taki hit znaleźliśmy ostatnio – POJEDYNEK ŁUCZNIKÓW!

Strzelałeś już do kolegów z pistoletu na farbę, laserowej wiązki i plastikowych kuleczek – teraz masz okazję strzelić fotkę….. razem z ekipą grającą w POJEDYNEK ŁUCZNIKÓW :)

Strzała z prawej, strzała z lewej, atak z daleka, strzał z bliska -  tutaj nie ma miękkiej gry. Jedynym miękkim elementem jest gąbką  na czubku strzały tak by było czuć trafienie i jednocześnie, aby nic nie stało się trafionemu Uczestnicy bitwy mogą przemieszczać się w obrębie wytyczonego pola gry i chować się za dmuchanymi przeszkodami. Uzbrojeni są w łuki i strzały oraz maski chroniące twarz. Tak dobrze myślisz - jest to bardzo podobne do meczu speedballowego. Taka walka jest bardzo widowiskowa a kibice mogą na bieżąco śledzić przebieg rozgrywki.

Bitwa może być ciekawym urozmaiceniem gry w speedballa chociaż najczęściej rozgrywana jest jako turniej – wtedy trwa nieco dłużej, ale emocje sięgają zenitu. Zatem… łuki w dłoń i ruszaj do boju o godność i wolność uciśnionych jak Robin z Sherwood ;-)

Uwaga! Rozgrywki w bitwę łuczników – standardowo prowadzone są w strojach uczestników, gdy dobierasz ten element jako urozmaicenie gry w spedball uczestnicy mogą grać w mundurach. 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00