Pokazy barmańskie Grupy Endi-Bar

pokazy-barmanskie-endibar-agencja-eventowa-bartbo-16

Latające butelki, wirujące szklanki, zimny shaker, płonący bar, dwóch uśmiechniętych artystów i to co jest owocem ich pracy, czyli wybitnie dobry kolorowy drink. Tak w skrócie wygląda pokaz barmański... wyobraź sobie jak musi smakować - nie tylko drink ale cały pokaz!

Grzegorz Żurowski i Kamil Kwiatkowski to wybitni fachowcy, którzy potrafią zgotować prawdziwy show. Po takim pokazie będziesz jak Martini Jamesa Bonda - wstrząśnięty, nie zmieszany. To prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów.

Nasi barmani rozkręcą apetyt gości na zabawę i spełnią ich marzenia o kosztowaniu najlepszych drinków świata. Dodatkowo przeprowadzą szybki konkurs, w którym zaproszeni goście będą mogli spróbować swoich sił w żonglowaniu butelkami i tworzeniu wybitnych kompozycji smaków. Odrobina szaleństwa, smaczne jedzenie, dobra muzyka, pokaz barmański i dwie kostki lodu. Całość wymieszaj w proporcjach takich jak lubisz najbardziej.

Pokaz barmański w tylu Flair to fantastyczny pomysł na wieczorną imprezę. W tej dziedzinie współpracujemy z wybitnymi, lubianymi i wielokrotnie nagradzanymi specjalistami z olsztyńskiej grupy barmanów Endi-Bar. Mamy zaszczyt być JEDYNĄ agencją w Polsce, która uzyskała prawo sprzedaży eventowych pokazów barmańskich Grupy Endi-Bar.

Więcej o barmanach przeczytasz na www.endi-bar.pl
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00