Poszukiwanie skarbów

poszukiwanie-skarbow-event-03

Idź prosto ku górze, tam znajdziesz jabłko duże
Tuż za nim wrota się kryją
one czeluści skarbu odkryją

Znalezione, pożółkłe mapy, wykrywacze metali, zagadkowe wskazówki, tajemnicze listy w butelce…czujesz ten zew przygody? Nie chciałbyś się wcielić w rolę Indiana Jonesa i jak on rozwiązywać zawiłe szarady czując się przy tym jakbyś odnalazł co najmniej zaginioną arkę? Ile razy marzyłeś aby wcielić się w takiego prawdziwego poszukiwacza skarbów i ze starą mapą w ręku odkrywać tajemnicze miejsca?

Wyruszaj ku przygodzie!!!

Przełam rutynę codziennych obowiązków swoich pracowników, spraw by mieli o czym rozmawiać przez długi czas przy porannej kawie lub przy wyjściu na papierosa…albo zafunduj swojej rodzinie ekscytującą grę na świeżym powietrzu? A może zabaw się z przyjaciółmi? Spraw by gry, które dotychczas były tylko planszowe lub na ekranach komputera, stały się rzeczywistością. Poczuj przygodę, tajemnicę, smak odkrywania i rywalizacji oraz rosnącą adrenalinę. Czy to dla pracowników, czy dla rodziny, czy przyjaciół nasi animatorzy zorganizują specjalną zabawę w poszukiwanie skarbów. Poprzez wykreowane przez nasz zespół scenariusze poszukiwań rozładujesz napięcie w zespole pracowniczym, odpoczniesz i zrelaksujesz się. Twoi pracownicy nabiorą dystansu do obowiązków i z nowymi pomysłami powrócą do firmy realizować kolejne przedsięwzięcia. Wspólny cel, którym będzie poszukiwanie skarbu, zintegruje zespół i sprawi, że jego członkowie będą z zapałem ze sobą współpracowali.

Ekwipunek poszukiwaczy!

Podczas zabawy podzielimy uczestników na kilka drużyn i wyposażymy ich w niezbędny osprzęt:

  • Kompas lub GPS,
  • Mapę z zaznaczonymi miejscami ukrycia skarbów.
  • Oddajemy również do Waszej dyspozycji profesjonalny sprzęt, dzięki któremu znajdziecie różne metalowe przedmioty, nawet te zakopane kilka centymetrów pod ziemią.

Wspólny cel - jednoczy!

Po dotarciu do celu oznaczonego na mapie, uczestnicy zabawy będą musieli stawić czoła niepowtarzalnym zadaniom. Pomocne okażą się w tym wykrywacze metali, w które Was wyposażamy. Skarbem może być wszystko – skrzynka z dawnymi monetami, baryłka piwa lub dobrego wina, albo gadżety firmowe – słowem, czego tylko dusza poszukiwacza zapragnie! Śmiech i zabawa gwarantowane!

Wykaż się znajomością czytania map topograficznych, umiejętnością posługiwania się kompasem i dobrą orientacją w terenie.

Do kolejnych punktów na mapie najlepiej dotrzeć z pomocą quadów, które będą stanowic dodatkową rozrywkę. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zabawy. Każdej drużynie towarzyszy doskonale znający teren przewodnik, odpowiadający za gadżety i dobrą organizację wyprawy. Impreza plenerowa połączona z poszukiwaniem skarbu to coś całkiem nowego na mapie możliwości urządzania imprez integracyjnych, nie tylko w firmach, ale również całkowicie prywatnie.

Zagraj w prawdziwą przygodówkę!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00