Poweriser

poweriser-imprezy-dla-firm-03

Skaczcie do góry, jak kangury!

Możecie poczuć się jak superbohaterowie, mający moc szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce, jeśli tylko założycie na nogi „skaczące buty”, nazywane fachowo Poweriser. Skaczące szczudła to kolejna propozycja naszego zespołu do zadań specjalnych – firmy Bartbo, na urozmaicenie pikniku rodzinnego, czy imprezy firmowej. Skaczące buty to właściwie urządzenia sportowe pozwalające na wykonywanie nieprawdopodobnie efektownych skoków – 2 metry w górę i 3 metry w dal. Z Poweriser możesz konkurować z najlepszymi lekkoatletami na świecie, w różnych konkurencjach.

Powersiser są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów. Wyposażono je w sprężyny z włókna szklanego. Skaczące buty generują siłę, która pozwala użytkownikom na wykonywanie niesamowitych, zapierających dech w piersiach ewolucji czy pokonywanie bardzo długich dystansów bez wysiłku – niczym w siedmiomilowych butach! Poczuj wolność, jaką daje większa sprawność ruchowa.

Zabawa w skaczących butach może być urozmaiceniem na imprezie firmowej. Pokonaj swoich kolegów z pracy w konkurencji skoków w dal i wzwyż, zabaw się podczas wspinaczki na ścianę pneumatyczną, albo poczuj pęd powietrza na zorbingu.

Bartbo spełni Twoje marzenia o beztroskiej zabawie na świeżym powietrzu. W kosmicznych butach Poweriser można sięgnąć gwiazd – niemalże dosłownie. Wszystkie zabawy w butach Poweriser odbywają się w bezpiecznych warunkach, a przed przystąpieniem do wyścigów czy wykonywania innych ewolucji w powietrzu zapewniamy krótki instruktarz i środki ochrony osobistej – kask i ochraniacze.

Zapraszamy do szalonej zabawy z Poweriser!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00