Regaty żeglarskie

regaty-zeglarskie-dla-firm-06

 Ach, jak przyjemnie
 Kołysać się wśród fal,
 Gdy szumi, szumi woda
 I płynie sobie w dal.


Daj się ponieść fali…

Zaczęło się niewinnie w XIV wieku od wyścigów łodzi wiosłowych, nazywanych przez weneckich kupców świętami wodnymi Regatta. Dziś regaty mogą przyjąć postać etapowych, dookoła Ziemi jak w przypadku Volvo Ocean Race.

Dla każdego z nas hasło regaty żeglarskie oznacza coś innego. Dla jednych jest to po prostu przejażdżka łódką, dla drugich wielka przygoda. Regaty mogą być też wymagającą próbą, walką z własnymi słabościami i żywiołem wody oraz wiatru.

My chcemy postawić na element RY-WA-LI-ZA-CJI. Wyobraźcie sobie regaty o Puchar Prezesa Waszej firmy. Szef zadowolony, bo jest nobilitowany i ma nawet swoje zawody, a zwycięzca zdobywa jego szacunek i uznanie. Takie zwody możemy Wam właśnie zorganizować.

Naszym mistrzostwom zawsze przyglądają się dwie komisje -  regatowa i techniczna - które dbają o prawidłowy przebieg zawodów zarówno pod względem sportowym  jak i organizatorskim. W rywalizacji mogą brać udział nawet Ci, którzy nie mają uprawnień żeglarskich,  ponieważ takiej załodze zapewnimy sternika.

W zależności od miejsca rozgrywanych regat, organizujemy zawody na łodziach klasy:

  • SASANKA - łódź kabinowa, 5-osobowa + sternik,
  • OMEGA - łódź 3-osobowa + sternik,
  • SPORTINA - łódź kabinowa, 4-osobowa + sternik,
  • DZ - łódź żaglowo-wiosłowa, 12-osobowa + sternik + załogant,
  • FORTUNA - łódź kabinowa, 5-osobowa + sternik,
  • TANGO - łódź kabinowa, 5-osobowa + sternik.

Regaty etapowe, podzielone na trasy o różnej długości i modyfikowane według Waszego życzenia. Przecież niesztampowe scenariusze imprez firmowych w naszej firmie to norma, dlatego możemy połączyć żeglowanie z innymi formami rozrywki. Może dołączycie do regat konkurs ze śpiewania szant? Dajcie się ponieść falom…

Niezależnie od tego w jaki sposób wykorzystacie nasze łodzie, będziemy gotowi zapewnić Wam niezapomniane wrażenia i doskonałą oprawę.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00