Rodeo

rodeo-na-imprezach-integracyjnych-03

Wiśta wio! Wiśta wio! Kowboju, Kowbojko wkładaj ostrogi, zabieraj lasso i łap byka za rogi!

Ujarzmij go i pokaż kto jest górą!

Przenieś się na piaszczyste ulice z Dzikiego Zachodu. Ta popularna rozrywka dzikich kowbojów jest teraz pod ręką na rodzinnym podwórku. Pytanie, jak wiele jesteś w stanie zrobić i jak długo utrzymać na grzbiecie naszego rozszalałego byka, by pokazać swą wyższość i zadowolić zgromadzoną publiczność…

Rodeo, które organizujemy polega na ujeżdżaniu mechanicznego byka, który nie jest w stanie zrobić Wam krzywdy, poza obniżeniem Waszego morale, po tym jak zrzuci Was na dmuchane podłoże. A zrzuci Was na pewno. Trudno dorównać widowiskowości tej konkurencji. Szalony byk jest bardzo sprawiedliwy - nie oszczędza nikogo.

Grupa biorąca udział w tych zawodach podzielona jest na zespoły, które rywalizują ze sobą. Ci którzy zjawią się na takiej firmowej imprezie, długo będą wspominać po powrocie do biura, to co wydarzyło się tego dnia. Sympatyczna atmosfera z lekkim elementem rywalizacji udzieli się nawet najbardziej powściągliwym pracownikom firmy, co zaowocuje lepszymi relacjami i wynikami w zespole w przyszłości.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00