<![CDATA[Bartbo Agencja Eventowa]]> http://bartbo.pl Fri, 20 Sep 2019 03:02:24 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Jak dobrze kupić, dobry event]]> http://bartbo.pl/2019/08/jak-dobrze-kupic-dobry-event.html Event to nie jest bułka z masłem

Tego co tworzą specjaliści od organizowania zabawy nie znajdziesz na sklepowej półce. Oczywiście możesz spróbować wytworzyć coś na własną rękę, ale efekt bywa różny. Bo to co przywozi do Ciebie agencja eventowa, to nie są tylko urządzenia rekreacyjne, scena czy nagłośnie. Przecież to wszystko możesz sobie kupić. Agencja eventowa przywozi coś więcej. Przywozi spokój, Twój i twoich współpracowników, a to w dzisiejszym świecie towar ekskluzywny. Przywozi także pewność, że na imprezie, którą organizujesz, wszystko odbędzie się tak jak chcesz.

Ludzie, którzy profesjonalnie zajmują się organizacją różnych wydarzeń, to mistrzowie w uspokajaniu. Z kolei klienci szukają jak najlepszej jakości za jak najniższą cenę – to oczywiste. Poniższy tekst, pomoże w kilku krokach zrobić najlepszy event na jaki możesz sobie pozwolić.

Od czego zacząć

Określ swoje potrzeby oraz budżet jakim dysponujesz. Ze sprzedawcami eventów trzeba grać w otwarte karty. Muszą wiedzieć na co Cię stać, w innym przypadku, stracicie dużo czasu, na targowaniu się o rzeczy, których albo nie potrzebujesz, albo na które przekraczają zaplanowany budżet. Jeśli na przykład organizujesz piknik dla dzieci, to może zamiast wielkiej sceny i oświetlenia, zamówisz kolejnego dmuchańca, a nagłośnienie wybierzesz w tańszym wariancie. Podobnie będzie w przypadku koncertu, w trakcie którego technika sceniczna jest ważniejsza niż inne atrakcje, z których być może warto zrezygnować.

I nie bój się tego, że jeśli sprzedawca dowie się jaki jest Twój budżet, Twój portfel zostanie wyczyszczony do zera. Pracownicy agencji eventowych to rozsądni ludzie, jeśli twoje możliwości finansowe okażą się większe niż potrzeby, co najwyżej zaproponują dodatkowe atrakcje, na które przecież Cię stać. Nie chodzi o to, aby wydać wszystko co masz na raz, lecz o to, aby zadowolony klient wrócił z kolejnymi realizacjami, a co za tym idzie, kolejnymi budżetami.

Droga do idealnego eventu

Pamiętaj, o tym, że wyposażenie Twojego eventu, pikniku czy koncertu, będzie musiało skądś przyjechać samochodami, które zużywają paliwo. Agencja eventowa, z pewnością doliczy koszty transportu. W związku z tym, pomyśl o tym, aby zamówić od jednego dostawcy kilka atrakcji. Możesz w ten sposób oszczędzić sporo gotówki. Jednym samochodem można przywieźć kilka dmuchanych zjeżdżalni i jeszcze animatorów do organizowania rozrywki dzieciom. Temat hurtowego kupowania w tej branży jest o wiele szerszy. Bo jeśli chcesz zorganizować kilkudniową imprezę integracyjną, połączoną ze szkoleniem, wieczorną galą i grą terenową, zapytaj, czy jedna agencja, może to wszystko zrobić sama.

Zamiast kilkunastu podwykonawców, których działania ktoś i tak będzie musiał koordynować, otrzymasz jeden numer telefonu do człowieka, którego będzie można zapytać o wszystko. Takie rozwiązanie to znowu oszczędność. Przede wszystkim czasu, którego nie zmarnujesz na spotkania z kilkoma podwykonawcami. Całą robotę weźmie na siebie jeden event manager.

Kalendarz prawdę Ci powie

Ostatnia dobra rada, to uważne przestudiowanie kalendarza. To może być prawdziwa brzytwa do cięcia kosztów. Jeśli nie organizujesz wydarzenia, które związane jest z jakąś konkretna datą np. jubileusz firmy, zapytaj sprzedawcę o terminy, w których jego kalendarz świeci pustkami. Szczyt eventowego sezonu zaczyna się w maju i trwa praktycznie do pierwszych dni wakacji. Podobnie jest wczesną jesienią. Wrzesień i październik to czas wzmożonego wysiłku organizatorów imprez.

A może swoje plany przeniesiesz na kwiecień, albo listopad. To dobry pomysł, zwłaszcza gdy event i tak ma się odbyć pod dachem np. w hotelu. W ten sposób zyskasz dodatkowe argumenty, które pomogą obniżyć wycenę wydarzenia. Zarówno w samym obiekcie, jak i u wykonawców. Dodatkowym atutem będzie fakt, że poza sezonem, wszystko to co może zaproponować sprzedawca, na pewno będzie leżało na półce i czekało na klienta, w gorącym sezonie obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Zapytaj swojego Event Managera

Organizatorzy imprez to ludzie, od których wiele się można nauczyć. A co najważniejsze, chętnie dzielą się swoją wiedzą dotyczącą tego co robią. Na pewno uczestniczyli w niejednym wydarzeniu, czasem nawet współtworząc je „gołymi rękami”. Znają eventowe zakamarki i pułapki, czające się na każdym kroku, wiedzą jak je omijać. Ta wiedza, może być bezcenna, bo dzięki niej, można oszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Wystarczy skorzystać z ich doświadczenia, wystarczy zapytać i wysłuchać.

Oczywiście to od klienta będzie zależało, co zrobi, lecz mając więcej informacji, można podjąć lepszą decyzję. Event managerowie to chodzące kopalnie wiedzy, a ich eksploatacja może być bardzo opłacalna. Przy okazji są niezwykle pozytywnymi osobami, w końcu sprzedają radość i zadowolenie, co wcale nie jest taką łatwą pracą. Na co dzień zmagają się z wieloma stresującymi sytuacjami, jednak ich doświadczenie i elastyczność, pozwalają zawsze wyjść obronną ręką.
 

Najważniejsza jest rozmowa z człowiekiem

Powyższe sugestie skłaniają niewątpliwie do konkluzji, że najważniejsza jest rozmowa. Poznaj lepiej swojego event managera i daj się lepiej poznać.

Spotkaj się, porozmawiaj, powiedz czego potrzebujesz. Dzięki tej najprostszej, ostatniej zasadzie, powstanie coś niesamowitego – Twój wymarzony idealny event.
Jeśli chcesz poznać najwspanialszą ekipę twórców eventowej radości, obejrzyj poniższe zdjęcia. To my, event managerowie Bartbo. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, kliknij TU

Cały czas pracujemy dla Ciebie.

 

{{{gallery|268}}}


 

]]>
Fri, 23 Aug 2019 15:03:37 +0200
<![CDATA[Pięć najlepszych sposobów, na nietypową imprezę integracyjną]]> http://bartbo.pl/2019/07/piec-najlepszych-sposobow-na-nietypowa-impreze-integracyjna.html Poznaj swoich znajomych... Podobno świetnie się znacie, jesteście współpracownikami, kolegami i koleżankami z tej samej firmy. Ale przyznajcie się, kiedy ostatnio rozmawialiście o czymś innym niż praca? 

]]>
Wed, 31 Jul 2019 14:13:56 +0200
<![CDATA[Event na prąd, czyli the power of fun]]> http://bartbo.pl/2019/07/event-na-prad-czyli-the-power-of-fun.html Plus i minus... Nie należy ich ze sobą zwierać, ale bez nich, nie może się obyć żadna impreza. Od nagłośnienia i oświetlenia, aż po zasilanie fotobudki i baru kawowego. Prawie wszystko co służy zabawie, wymaga gniazdka i przedłużacza. A w dodatku, potrzebny jest jeszcze ten niewidzialny czynnik, który niczym dobry duszek, biega po drucikach. Na potrzeby tego tekstu nazwijmy go „Magiczną iskierką”...

]]>
Wed, 24 Jul 2019 16:51:34 +0200
<![CDATA[Koniec i początek, czyli sezon wiosenny 2019 za nami]]> http://bartbo.pl/2019/07/koniec-i-poczatek-czyli-sezon-wiosenny-2019-za-nami.html Koniec zimy, odpalamy wrotki! W świecie eventowej rozrywki, wszystko budzi się wczesną wiosną. Na styku kwietnia i maja rozpoczyna się imprezowe przyspieszenie. W powietrzu wyczuwamy nadchodzący sezon. Pachnie zabawą, podróżami i obietnicą przygody...

]]>
Sat, 13 Jul 2019 13:37:43 +0200
<![CDATA[Gorący sezon]]> http://bartbo.pl/2019/07/goracy-sezon.html Ciepełko, gorąco, żar z nieba

Wiosenny sezon eventowy bez słońca jest jak pizza bez ketchupu – nie smakuje. Są jednak temperaturowe granice, po przekroczeniu których, topimy się jak ser w piekarniku. Wiedzą to wszyscy pracujący z dala od klimatyzowanego biura. My też zaliczamy się do takich osób. Z łezką w oku wspominamy deszczowe dni, gdy krople z nieba łagodziły skutki wysokich temperatur. Eventy pod gołym niebem w upalny dzień, uczą pokory i przypominają o tym, że trzeba dbać o zdrowie. Poniższy tekst polecamy zarówno pracownikom branży eventowej, jak i stałym bywalcom pikników.

Nagie torsy, filtry z kremem i kapelusze

Pierwsza rzecz jaką robimy gdy dopada nas upał? Pozbywamy się ubrań. Oczywiście, bez przesady, ale w gorący dzień, w naszym centrum logistycznym i w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach, można spotkać uśmiechniętych instruktorów z dumą prezentujących nagie torsy. Dziewczyny szukają jednak innych rozwiązań. Na ich głowach pojawiają się fikuśne czapeczki i kapelusze. W ruch idą kremy z filtrem. Hasło „A może by tak 50tkę?” Nabiera nowego znaczenia. Większość instruktorów szuka cienia. Każdy dałby się pokroić za pracę pod dachem. Najlepsza jest oczywiście myjnia, dostarczająca sporo wodnej frajdy. Rozpylona przez ciśnieniową myjkę mgiełka, nie tylko usuwa błoto z quadów, lecz także chłodzi rozpalone ciała.

Nawadniamy się od środka

W szybkim tempie znika woda do zastosowań „wewnętrznych”. To bardzo dobry zwyczaj, radzą lekarze. Choć wytrawni znawcy survivalu podpowiadają, że na upały najlepsza jest gorąca herbata. To sprawdzona metoda koczowniczych plemion zamieszkujących odludzia Afryki Północnej. My jednak nie sprawdzaliśmy. Wolimy zimną mineralną, zimne lody albo zimną różnokolorową Granitę – mrożony deser w sycylijskim stylu, dostępny w naszej kawiarni.

Ruszamy nad wodę

Najlepiej jednak mają ci z nas, którzy wyjeżdżają do pracy na plaży. Event nad morzem, albo nad brzegiem jeziora z widokiem na fale, to coś o czym marzymy na początku sezonu. Przewaga takiej zabawy jest olbrzymia. Po pierwsze można pracować w ładnym miejscu, po drugie, po zakończeniu pracy można się szybko schłodzić. Kochamy wszystko co pływa. Motorówki małe i duże, smocze łodzie, pontony, rowery wodne a nawet kule zorbingowe, które na wodzie sprawdzają się znakomicie jako test zmysłu równowagi. Dlatego uwielbiamy klientów, którzy w upalny dzień chcą się bawić na falach. W tym temacie możliwości są bardzo duże. Od regat i spływów, aż po mecze na wodzie. Nigdy o tym nie słyszałeś? To bardzo proste, dwie drużyny mają do dyspozycji pontony. Na tafli jeziora znajdują się pływające bramki i wielka piłka. Zadaniem zawodników jest w taki sposób manewrować pontonami, aby umieścić piłkę w bramce przeciwnej drużyny. W przypływie sportowych emocji dzieją się rzeczy niesamowite. Czasem wioślarze wypadają nawet z pontonów i trzeba przyznać, że nie zawsze przypadkowo. Na szczęście wszyscy mają odpowiedni strój i kamizelki ratunkowe.

Cuda się zdarzają

Jednak gdy upał daje się we znaki, a impreza organizowana jest daleko od wody, wszyscy szukamy cienia. Są takie dni, kiedy czujemy, że nam się poszczęściło. Na przykład wtedy, gdy organizator pikniku w obawie przed ulewą, przeniósł w ostatniej chwili wielki piknik pod dach olbrzymiej hali. Deszczu oczywiście nie było, przez cały dzień świeciło słońce, było bardzo gorąco. W tej sytuacji, dziękowaliśmy za schronienie. Jeśli zaś chodzi o opady, to stara eventowa prawda mówi, że burza przychodzi wtedy, gdy impreza się kończy i trzeba zacząć sprzątanie. Gdybyśmy dostawali pączka, za każdym razem kiedy trzeba było pakować się w deszczu, moglibyśmy organizować  Tłusty Czwartek kilka razy w roku.

Nie narzekamy

Co to, to nie! Lubimy ciepłe dni w gorącym eventowym sezonie. Gdy wróci zima, z utęsknieniem będziemy wracać do wspomnień z plaży i z wody. Z łezka w oku będziemy przeglądać zdjęcia z letnich imprez. Wam także to radzimy. A tymczasem, musimy kończyć, bo za chwilę znowu ruszamy nad wodę, żeby popracować, dać radość i troszeczkę się schłodzić. Do zobaczenia na Waszej imprezie, gdzieś na plaży…

 

 

{{{gallery|261}}}

]]>
Fri, 12 Jul 2019 07:52:27 +0200
<![CDATA[Znowu kwitniemy radością]]> http://bartbo.pl/2019/05/znowu-kwitniemy-radoscia.html Koniec czekania
 
To jedna z najwspanialszych chwil w roku. Park Rozrywki Aktywnej Bartbo, znowu zakwitł uśmiechami i gwarem. Zakiełkował nowymi pomysłami. Zazielenił się nowymi instruktorami i ich zapałem do pracy. Znowu możemy powiedzieć: „Zapraszamy, przyjeżdżajcie!”. Wszystko odnowione, przygotowane, możemy zaczynać sezon. W końcu tak długo na to czekaliśmy.
 

Pani wiosna już tu jest

 
Początek roku był dla nas bardzo pracowity. Dotarły wreszcie nowe quady, na które długo czekaliśmy. Musieliśmy je przygotować do jazdy, ale to bardzo przyjemna praca. Teraz można je zabrać na wycieczkę. Są mocniejsze od poprzednich – spodobają się Wam. Zakończyliśmy kolejny etap rozbudowy Karczmy Bartbo. Można już skorzystać z nowej sali, a za kilka miesięcy cała nowa część, zostanie oddana do użytku. Mamy też zupełnie nowe atrakcje, które wzbogaciły ofertę Parku. Wystrzałowi goście, mogą się wystrzelić w niebo. A dokładnie na kilkanaście metrów w górę. Ludzka Katapulta to wbrew pozorom, bardzo bezpieczna rozrywka, dająca dużo radości. Także tym, którzy oglądają wszystko z dołu. Jest też nowa zabawka dla najmłodszych, czyli elektryczne buggy. To coś pomiędzy quadem, a samochodem terenowym.  Dziecko za kierownicą? Tak, to bardzo dobry pomysł! Tak wyposażeni mogliśmy oficjalnie rozpocząć sezon.
 
 
 
 
{{{youtube|Gz9ny1fZ8Iw}}}
 
 

Jeden piknik czyni wiosnę

 
Od ośmiu lat, zanim rozkręci się wielka majówka, zapraszamy wszystkich na inaugurację sezonu w Parku Rozrywki Aktywnej. Razem z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” organizujemy charytatywną zabawę, której celem jest pomoc dzieciom. Dzięki pracy wolontariuszy fundacji, oraz hojności odwiedzających, zdołaliśmy pomóc wielu osobom. Z każdym rokiem ich liczba rośnie. Piknik Bartbo to także znakomita okazja do przetestowania naszych zabawek i wprowadzenia się na szybsze obroty. Sen zimowy już się skończył, a my jesteśmy gotowi na to co przyniesie wiosna. Dla nowych instruktorów, to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, oraz wiedzy zdobytej na szkoleniach. Dla wielu z nich to pierwszy event w życiu, czyli bardzo ważne wydarzenie. Są pełni zapału i pozytywnej energii, a to jest dla nas najważniejsze.
 

Razem możemy wszystko

 
Podczas Pikniku, wspierają nas także inni partnerzy. Czwarty Bieg Bartbo z nadleśnictwem Nowe Ramuki pomogli przygotować nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia WKR FAN. Zaplanowali pięciokilometrową trasę dla dorosłych i kilka krótszych dystansów dla dzieci. Na scenie, swoją muzyką rozgrzewał wszystkich rockowy zespół Bridge Band. Siła gitar, wzmocniona energią naszych głośników, docierała do każdego miejsca w Parku Bartbo. I to co najważniejsze dzięki hojności uczestników naszego pikniku – zebraliśmy ponad 6000 zł na pomoc i leczenie podopiecznych fundacji.
 

Majówka wystartowała

 
Gdy skończył się Piknik, zaczęliśmy najdłuższy weekend tego roku. Początek maja to dla Was czas wypoczynku i świętowania, a dla nas, kolejna okazja, żeby udowodnić, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Każdy ciepły dzień to powód do radości, każda osoba odwiedzająca Park Rozrywki Aktywnej, to nasze małe słońce. Wszyscy, którzy odwiedzili nas w tych dniach, sprawili, że uśmiechaliśmy się od ucha do ucha. Szczególnie w miejscu ważnym dla każdego, kto lubi dobre jedzenie. Karczma Bartbo jest właśnie takim punktem na mapie. Od początku sezonu w karcie można znaleźć sporo nowości. Mamy coś z warmińskiej kuchni regionalnej, lecz także sporo smaków, które zadowolą najbardziej wyrafinowane podniebienie. Wciąż szukamy nowych, ciekawych przepisów i nie boimy się eksperymentów. Menu karczmy będzie się zmieniać, dlatego odwiedzając nas w najbliższych miesiącach, na pewno znajdziecie coś ciekawego.
 

W stronę lata

 
Co będzie dalej? To proste! Czeka nas mnóstwo radości. Spotkania z ludźmi, którzy tak jak my uwielbiają się bawić. Z dziećmi i z dorosłymi, którzy wciąż mają dziecko w sobie. Agencja Eventowa Bartbo pojawi się w różnych miejscach w całej Polsce. Być może już nie długo spotkamy się na Twojej imprezie integracyjnej. 
 
 
 
 
{{{gallery|260}}}
 
 
 
]]>
Fri, 10 May 2019 11:11:58 +0200
<![CDATA[Maszyna Goldberga – Jak to działa?]]> http://bartbo.pl/2019/01/maszyna-goldberga--jak-to-dziala.html Pomysł

Jak zmienić stos różnych, z pozoru nie pasujących do siebie przedmiotów, w „żyjące” urządzenie? Potrzebny jest przebłysk geniuszu. A co najciekawsze, każdy może mieć w sobie to COŚ. Nigdy się nie dowiesz jeśli nie sprawdzisz.

]]>
Mon, 21 Jan 2019 12:36:03 +0100
<![CDATA[Kończymy!]]> http://bartbo.pl/2018/12/konczymy.html Tak dłużej się nie da!

Czas zmienić kalendarz na ścianie i zapomnieć o ostatnich dwunastu miesiącach. Dla nas to był bardzo pracowity rok. Zrealizowaliśmy ponad 1000 imprez w kraju i za granicą. Odwiedziliśmy setki miejsc. Pracowaliśmy z naszymi starymi znajomymi, poznaliśmy także wiele nowych osób. Bawiliśmy się znakomicie, jednocześnie bawiąc innych. Nadszedł czas na podsumowanie i rozmowę na temat tego co wydarzy się w przyszłości. Zawsze gdy kończy się rok, spotykamy się na dwóch ważnych imprezach.

]]>
Fri, 28 Dec 2018 11:42:29 +0100
<![CDATA[Budujemy tratwy na plaży]]> http://bartbo.pl/2018/09/budujemy-tratwy-na-plazy.html Zbuduj tratwę i spływaj

Co warto zabrać na bezludną wyspę? My proponujemy: sznurek, trochę listewek, desek i pływaki, które można napompować. Dzięki temu, z pomocą przyjaciół i bujnej szkutniczej wyobraźni zbudujesz tratwę. Pod koniec lata, zaproponowaliśmy taką zabawę naszym klientom, efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. Oto krótka relacja z tego co wydarzyło się na plaży w Sopocie w pewne sierpniowe popołudnie.

Plażowanie

Zabawa nad morzem kojarzy się najczęściej z leżeniem i opalaniem, budowaniem zamków, albo z siatkówką na piasku. A tymczasem, my zaproponowaliśmy coś zupełnie innego. Na plaży postawiliśmy kilkanaście namiotów w których przygotowaliśmy warsztaty wyposażone w podstawowe narzędzia i materiały. Dodatkowe potrzebne elementy można było wziąć ze wspólnego magazynu. Do dyspozycji uczestników były opaski zaciskowe, taśmy klejące, śrubokręty, piły oraz… ratownik medyczny – tak na wszelki wypadek. Na szczęście wypadków nie było.

Integracja ogólnoświatowa

Nie wspomnieliśmy jeszcze o tym, że uczestnicy zabawy przyjechali do Polski z kilkunastu krajów. Podczas budowy rozmawiali ze sobą w wielu językach, choć jak zwykle w takich sytuacjach, językiem urzędowym, a właściwie „plażowym” był angielski. Na co dzień pracują w jednej firmie a zatem znają swoje mocne i słabe strony, ale dzięki takiej nietypowej zabawie mogli poznać się znacznie lepiej. To kwintesencja udanej imprezy integracyjnej.

Na wodę

Gdy zakończyła się budowa, nadszedł czas na testy pływalności oraz wyporności. I choć estetyka niektórych projektów pozostawiała wiele do życzenia, to wszystkie okazały się bezpieczne i nawet obciążone załogą pozostały na powierzchni. Zespoły mogły wreszcie zająć się dekorowaniem swoich tratw. Tu pomysłowość nie miała granic. Od rekina ludojada, poprzez żaglowce nawiązujące do najpiękniejszych marynistycznych tradycji, aż po … no właśnie, nie wiadomo co.

Regaty

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili tych jednostek podczas morskiego wyścigu. Wszystkim grupom udostępniliśmy pagaje i kamizelki ratunkowe, a także wyznaczyliśmy krótki tor. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie, dobiec ze swoimi tratwami do wody, wyjść w morze, a następnie bezpiecznie powrócić. Fala tego dnia nie był wysoka, ale wiał dość silny wiatr, który nie pomagał. Na szczęście wszystko działo się w wodzie do pasa, pod czujnym okiem ratownika. Niezapomniane emocje będą towarzyszyły wszystkim jeszcze bardzo długo.

Wyniki końcowe

Żeby było ciekawie, o końcowym rezultacie zdecydować miał nie tylko czas w jakim załogi pokonały tor, lecz także styl w jakim to zrobiły. A oceny wszyscy mieli sobie wystawić wszyscy uczestnicy. Wyniki ogłoszono podczas wieczornej części eventu, gdy my tymczasem posprzątaliśmy plażę, która na kilka godzin zamieniła się w improwizowaną stocznię. Po warsztatach, uczestnikach i tratwach, nie pozostał nawet ślad… Ahoj…

{{{youtube|G1NFDbATwsQ}}}

]]>
Tue, 25 Sep 2018 16:48:49 +0200
<![CDATA[Wakacje]]> http://bartbo.pl/2018/08/wakacje.html Koniec pracy, początek zabawy

Zwolniliśmy tempo, przesypiamy całe noce, a śniadania i kolacje jemy z rodziną. To znak, że skończył się wiosenny sezon eventowy i mamy wakacje… jeszcze trochę ich zostało :-). Wbrew powszechnej opinii, lato nie jest dla nas okresem ciężkiej pracy. Mamy więcej czasu dla siebie i wykorzystujemy go do ostatniej sekundy. Gdy specjaliści od imprez jadą na wakacje, to musi być dobra zabawa.

Zmęczenie materiału

Wiosenna bieganina sprawiła, że jesteśmy trochę zakręceni. Robiliśmy imprezy w dzień i w nocy, na wschodzie i zachodzie Polski, na południu i północy. Było głośno i kolorowo, zielona karawana przetoczyła się przez drogi wszystkich województw. Odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, spotkaliśmy starych znajomych, poznaliśmy także nowych klientów z którymi będziemy teraz współpracować. Nasza praca to nieustające pasmo powitań i pożegnań, świtów i zachodów słońca, oglądanych w drodze czy podczas realizacji. Pięknych, wzruszających chwil, ale także momentów, gdy w pocie czoła robimy wszystko, aby Twój event się udał. Teraz odpoczywamy, bo jesienią znowu przyspieszymy.

W górach i nad morzem

Wyjechaliśmy w różne miejsca na świecie. Co ciekawe, nie zawsze tam gdzie jest cisza i spokój. Aby odpocząć od gwaru imprez, które organizujemy, czasem trzeba pojawić się gdzieś, gdzie jest jeszcze głośniej. Być może spotkaliśmy się w czasie naszej podróży? Minęliśmy się na górskim szlaku, albo leżeliśmy obok siebie na plaży? Staliśmy razem pod sceną któregoś z letnich festiwali lub żeglowaliśmy z tym samym wiatrem? Jedno jest pewne, musieliśmy się uśmiechać od ucha do ucha.

Ładujemy bateryjki

Niezależnie od miejsca, najważniejsze jest, by na chwilę zapomnieć o pracy. Nie jest to zbyt popularne, zwłaszcza w czasach korporacyjnego „bądźmy w kontakcie”. Przepraszamy, ale w Bartbo musimy się czasem zerwać z komórkowo – mailowej smyczy, naładować akumulatory, nie tylko te w telefonach. Jednak nie musisz się martwić, obowiązki każdego z nas, przejmuje ktoś inny. I już dziś możesz rozpocząć planowanie jesiennego eventu. Każdego dnia jesteśmy gotowi do współpracy.

Pozostaną wspomnienia

A tymczasem, jeszcze przez chwilę, odpoczywamy i robimy zdjęcia, które pomogą nam przetrwać ciemne i zimne wieczory. Magazynujemy wspomnienia, szukamy inspiracji i czekamy na jesień pełną eventowych wyzwań. Znowu wyruszymy w trasę, aby robić najlepsze imprezy na świecie i wspólnie się bawić. Do zobaczenia po wakacjach…

{{{gallery|252}}}

]]>
Mon, 20 Aug 2018 14:24:54 +0200
<![CDATA[Impreza Integracyjna - warto zrobić to z nami]]> http://bartbo.pl/2018/08/impreza-integracyjna-warto-zrobic-to-z-nami.html Impreza Integracyjna – Po co? Starsze pokolenie pracowników, często zadaje to pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta – bo to najtańszy sposób poprawienia wydajności zespołu. Dobrze zorganizowana zabawa, według przemyślanego scenariusza to inwestycja...

]]>
Wed, 01 Aug 2018 13:58:29 +0200
<![CDATA[Nowelizacja Ustawy o usługach turystycznych]]> http://bartbo.pl/2018/07/nowelizacja-ustawy-o-uslugach-turystycznych.html W świecie usług turystycznych przyszło nowe, a zatem przepisy też muszą się zmienić. Autorzy nowych regulacji próbują nadarzyć za wciąż zmieniająca się rzeczywistością. Właśnie weszła w życie Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

]]>
Fri, 13 Jul 2018 13:40:25 +0200
<![CDATA[Piknik w Iławie z okazji Dnia Dziecka 2018]]> http://bartbo.pl/2018/05/piknik-w-ilawie-z-okazji-dnia-dziecka-2018.html W mieście nad Jeziorakiem bywamy regularnie. Realizując miejskie pikniki i inne imprezy. Ostatnio byliśmy tam przy okazji Lotniczej Majówki, tym razem zaproszono nas z okazji Dnia Dziecka...

]]>
Tue, 29 May 2018 16:40:02 +0200
<![CDATA[Hotel Mikołajki w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo]]> http://bartbo.pl/2018/05/hotel-mikolajki-w-parku-rozrywki-aktywnej-bartbo.html Gdy zabawa staje się integracją, a ta z kolei, Twoją pracą, zupełnie inaczej patrzysz na świat eventów. Wieczory tematyczne przestają być dla Ciebie zaskoczeniem, piknik rodzinny to tylko kolejne wyzwanie, a na scenie bywasz częściej niż w biurze. Już nie tak łatwo zrobić na Tobie wrażenie. Dzieje się tak, gdy pracujesz na Mazurach w modnym, eleganckim hotelu nad jeziorem. My jednak postanowiliśmy podjąć to wyzwanie i zaskoczyć naszych przyjaciół z Hotelu Mikołajki.

Ptasia Wyspa przyleciała się integrować.

Z ekipą z Mikołajek, współpracujemy od wielu lat, realizując różne imprezy. Od integracji pod gołym niebem, aż po gale i zabawy sylwestrowe pod dachem. Każdy kto odwiedził pięciogwiazdkowy hotel na Ptasiej Wyspie wie, że to miejsce wyjątkowe, pełne eventowego potencjału, uwielbiane przez klientów. Jakiś czas temu, załogę jedynego w swoim rodzaju „pływającego hotelu” postanowiliśmy zaprosić do nas.

Mercedes odpali nawet na mrozie.

Gości zabraliśmy na wycieczkę naszymi niezawodnymi, terenowymi G klasami  Myśl o zimowej wyprawie zmroziła niektórych, ale już po chwili, wszyscy zrozumieli, że to najlepsza rozgrzewka. Auto z napędem na wszystkie koła, plus śnieg, równa się najlepsza zabawa pod słońcem, nawet w pochmurny dzień. Aż nie chce się wychodzić, wnętrze auta po chwili staje się ciepłe i przytulne, a na zewnątrz hula zimny wiatr.

Wirtualna rzeczywistość czyli wyścigi w Sali Biesiadnej Bartbo.

W końcu nawet najwięksi twardziele przyznali, że można się już przenieść pod dach. Żeby nie wybijać nikogo z motoryzacyjnego klimatu zabawy, przygotowaliśmy samochodowe symulatory i wirtualną rzeczywistość.  Każdy kto chciał, za sprawą okularów HTC Vive i komputera, mógł się przenieść na tor wyścigowy. Jeśli chodzi o samochody, wybór był o wiele większy. Od cywilnych osobówek, aż po bolidy F1. Rozbijanie aut w wirtualnym świecie, jest bardzo przyjemne i znacznie tańsze niż w realu.

Karczma Bartbo smakuje najlepiej.

Był także poczęstunek, przygotowany przez gastronomiczną drużynę Bartbo. Gdy człowiek dobrze się bawi, musi dobrze zjeść! Przy stole mogliśmy wreszcie porozmawiać o wspólnych pomysłach na przyszłość. Siła takich nieformalnych, branżowych spotkań jest ogromna.

Cel: poznać się lepiej, zintegrować się mocniej, bawić się fajniej.

Podczas realizacji eventów, nie mamy czasu na to aby rozmawiać o naszych przemyśleniach. Liczy się zadowolony klient, tu i teraz. Ale gdy spotykamy się w swoim gronie, chętnie wymieniamy uwagi na temat szeroko rozumianej branży MICE. Pracownicy hoteli mają codzienny i bardzo bliski kontakt, zarówno z klientem indywidualnym, jak i z grupami zorganizowanymi - to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat potrzeb gości. Podobnie jak ci, dla których wspólnie pracujemy, załoga i kierownictwo Hotelu Mikołajki, świetnie rozumieją, że wspólna zabawa i integracja przynosi wymierne korzyści. Tylko w trakcie wspólnych spotkań z dala od biurek można poznać swoje wady i zalety. W luźnej atmosferze nieformalnych spotkań, tworzy się zespół, który w przyszłości będzie lepiej funkcjonował.

Nie wierzysz?
Skontaktuj się z nami i opowiedz, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona Impreza Integracyjna.

{{{gallery|250}}}

]]>
Wed, 23 May 2018 16:27:58 +0200
<![CDATA[Eventowe antytrendy 2018]]> http://bartbo.pl/2018/05/eventowe-antytrendy-2018.html Sezon eventowy w pełni, to jest ostatnia chwila, aby zastanowić się nad tym, co będzie atrakcją Twojej imprezy integracyjnej w tym roku. Wybór jest ogromny. Koncert, zawody sportowe, a może wieczór taneczno-gastronomiczny. Ale co powinno być nagrodą dla współpracowników, wiosną lub jesienią? W tym tekście znajdziesz kilka słów o tym, co nią nie będzie, albo nie powinno być...

]]>
Mon, 14 May 2018 11:09:43 +0200
<![CDATA[Sezon piknikowy w Bartbo oficjalnie otwarty!]]> http://bartbo.pl/2018/05/sezon-piknikowy-w-bartbo-oficjalnie-otwarty.html Na łące pod lasem ogromna kaczka zjada dzieci. Obok niej, spokojnie przechadza się dwumetrowa Panda, a nieco dalej, stoi różowy smok o trzech głowach. Dziwna scena? Może dla kogoś niewtajemniczonego, ale Ty, drogi czytelniku, już wiesz, że w ten sposób rozpoczął się…

]]>
Wed, 09 May 2018 13:46:04 +0200
<![CDATA[Podsumowanie roku 2017]]> http://bartbo.pl/2018/01/podsumowanie-roku-2017.html Coś się kończy, coś się zaczyna

Bęc! I już go nie ma… Tak bardzo wyczekiwany, pełen nowych doświadczeń i niespodzianek, rok 2017, zniknął za zakrętem. Niczym autobus, który przywozi klientów na event. Wysiedliśmy na przystanku, a naszym oczom ukazał się nowy pojazd. Śliczny i kolorowy  z napisem 2018. Ale zanim wsiądziemy, powspominajmy to, co za nami.

Dwanaście powodów do radości

Kartki z kalendarza posypały się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie wylądowały korki od sylwestrowego szampana, a już spadały liście z drzew. To wszystko dzięki naszym klientom, którzy uczynili sezon 2017 jednym z najlepszych w historii Bartbo. Już na początku roku wiedzieliśmy, że będzie ciekawie, ale dopiero wiosenne miesiące eventowego szczytu pokazały, że można nas jednak zaskoczyć.

Parkowe przygody

W roli przystawki zawsze występuje impreza otwierająca sezon w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Nie zabrakło gości i atrakcji, atmosferę podgrzaliśmy muzyką i konkurencjami sportowymi. Przy okazji sprawdziliśmy czy pamiętamy jak się robi duże pikniki. Przetestowaliśmy nowy sprzęt i przewietrzyliśmy to, co przez całą zimę czekało w magazynie. I oczywiście zebraliśmy sporą kwotę do puszek wolontariuszy fundacji "Przyszłość dla Dzieci", z którą współpracujemy od wielu lat. Za tę współpracę, otrzymaliśmy jesienią, bardzo ładną statuetkę

Łapiemy dużą falę

Szczyt eventowego sezonu to jak zwykle maj i czerwiec, choć jesień też okazała się bardzo pracowita. Oj, dużo się działo! Nie wierzysz? Przeczytaj TO
Były wielkie realizacje wymagające zaangażowania dosłownie wszystkich, jak i nieco mniejsze, które są dla nas tak samo ważne. W końcu nie liczy się rozmach wydarzenia, lecz zadowolenie uczestników. Od końca kwietnia do końca października, codziennie robiliśmy gdzieś imprezę. Samochodami służbowymi przejechaliśmy ponad 650 tysięcy kilometrów. To prawie tak jakby pojechać na Księżyc i z powrotem!

Nie możemy skończyć z imprezowaniem

Doszło do tego, że tradycyjne spotkanie wszystkich pracowników podsumowujące sezon, musieliśmy kilkukrotnie przekładać z powodu zimowych realizacji. Klienci dzwonili i pytali o terminy w listopadzie i grudniu, a my bardzo lubimy gdy, klienci dzwonią. Wreszcie, na początku stycznia założyliśmy odświętne ubrania i zasiedliśmy przy stołach. Były rozmowy, wspomnienia i opowieści o ludziach, którzy tworzyli w Bartbo sezon 2017. Była też część taneczno-rozrywkowa oraz afterparty. Wszystko to sprawiło, że znów zapragnęliśmy wyruszyć w drogę… i wyruszamy.

Proszę wsiadać

Autobus z napisem 2018 już nas wiezie. Są plany, są pierwsze podpisane umowy i wyzwania, dzięki którym, praca staje się niespodzianką. Są także nowi ludzie na pokładzie, którzy będą tworzyli historię firmy. Już za chwilkę, czyli za rok, znowu Wam opowiemy jak było. Jeśli zechcecie, możemy zabrać Was w tę podróż.

Zróbmy razem sezon 2018!

{{{gallery|238}}}

]]>
Tue, 30 Jan 2018 15:50:26 +0100
<![CDATA[Bartbo w wigilijnym nastroju]]> http://bartbo.pl/2017/12/bartbo-w-wigilijnym-nastroju.html Przedświąteczny nastrój pod koniec grudnia często jest ofiarą kuchennej krzątaniny i bieganiny w poszukiwaniu prezentów. Są jednak i takie chwile, kiedy możemy się zatrzymać i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. A przede wszystkim, spojrzeć na siebie. Tak jest w Bartbo, gdy siadamy do firmowego, wigilijnego stołu.

]]>
Thu, 21 Dec 2017 14:44:50 +0100
<![CDATA[Gościnni jak Bartbo]]> http://bartbo.pl/2017/11/meeting-planner-w-bartbo.html Gdy zapraszasz kogoś do siebie, chcesz się pokazać z jak najlepszej strony. Pragniesz zaskoczyć i oczarować, tak aby pozostawić dobre wrażenie. Ale co zrobisz, jeśli twój gość wie czym się zajmujesz, widział już prawie wszystko i nie jest łatwo mu zaimponować? Wtedy potrzebujesz Pandy i kilkunastu quadów… Ale od początku.

Od wielu lat współpracujemy z redakcją MeetingPlanner.pl – platformą wymiany informacji w zakresie organizacji różnego rodzaju spotkań. To znakomite miejsce w sieci do tego aby rozmawiać o naszej pracy. Czasem jednak potrzebny jest kontakt bezpośredni – twarzą w twarz. Meeting Planner organizuje takie spotkania. Biorą w nich udział przedstawiciele branży hotelowej i eventowej. W końcu potrzebujemy siebie nawzajem i wiele dzięki takim kontaktom zyskujemy. Tym razem, zamiast zwyczajnie opowiadać, postanowiliśmy pokazać Park Rozrywki Aktywnej w Butrynach, oraz centrum logistyczne Bartbo. Od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie krótka wizyta i musimy przygotować coś specjalnego.

Na początek Panda Bartbo…
Wszyscy lubią misie, a tym bardziej duże, chodzące pluszaki. Nasza tresowana Panda przywitała wszystkich na parkingu. Było wspólne zdjęcie, przytulanie i głaskanie maskotki – ona bardzo to lubi. Następny etap, wizyta w centrum logistycznym. Brzmi trochę, jak wycieczka do muzeum, ale nie było to tylko oglądanie eksponatów w gablotach. Wszystkiego można dotknąć i zobaczyć jak pracujemy w miejscu, w którym przechowujemy wszystkie nasze atrakcje i team buildingi. Była też prezentacja dotycząca historii firmy. Zamiast klasycznych ławek, Yamahy Grizzly. Z tej perspektywy wszystko jest ciekawe. (Nawet opowieści Dawida ;)

Proszę wsiadać!
Obok centrum logistycznego mamy kilkanaście hektarów radości, czyli Park Rozrywki Aktywnej Bartbo. To trzeba zobaczyć! Wszystkich gości posadziliśmy w Terenowych Mercedesach i wyruszyliśmy na wyprawę. Poligon paintballowy, tor quadowy, park linowy, Karczma Bartbo i Sala Biesiadna, a wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo, w odległości kilku minut jazdy samochodem, prywatny las, w którym możemy zorganizować obóz surwiwalowy albo paintballową wojnę dla kilkudziesięciu osób.

Tak zaczyna się wspólna podróż.
Robimy to wszystko, aby lepiej się poznać i zrozumieć. Zaprezentować swoje możliwości i rozpocząć współpracę, która jest jak droga po której razem idziemy. Mamy wspólny cel: uśmiechy na twarzach klientów. I konsekwentnie zmierzamy w tę stronę.

{{{gallery|235}}}

]]>
Tue, 28 Nov 2017 13:42:52 +0100
<![CDATA[Bawimy się i pomagamy]]> http://bartbo.pl/2017/11/bawimy-sie-i-pomagamy.html Są chwile w których wiemy, że możemy zrobić coś wielkiego i wyjątkowego. Momenty, w których nie można stać obojętnie, gdy trzeba się zaangażować. Gdy Twoją pracą jest uszczęśliwianie innych, chcesz to robić zawsze. Nie ma lepszego widoku, niż uśmiechnięta twarz. Dawanie radości udziela się także po pracy. Czujemy to w Bartbo i jesteśmy bardzo dumni.

Patrycja.
Trzy lata, to piękny wiek. W sam raz na to, aby przekonać się jak wielkie serca mogą mieć ludzie, zwłaszcza gdy twoje ma problemy techniczne. Patrycja jest córką Radka i Małgosi. Kiedyś oboje pracowali z nami, i to właśnie Bartbo ich połączyło. Jeszcze przed urodzeniem Patrycji, jej rodzice dowiedzieli się, że coś jest nie tak. Z odpowiedzią na setki pytań, lekarze musieli poczekać do momentu w którym dziewczynka przyszła się na świat. Diagnoza była szokiem dla całej rodziny – serce uformowało się w sposób nieprawidłowy, przez co organizm dziewczynki jest ciągle niedotleniony. Patrycja nie może bawić się jak inne dzieci, bo zbyt szybko się męczy, lecz nie chodzi tylko zabawę. Jeśli chore serce nie zostanie zoperowane do końca roku to … Nawet nie chcemy o tym myśleć.

W tak krótkim terminie, zabieg może się odbyć tylko w Niemczech i niestety nie jest tani, potrzebne są duże pieniądze – 33 000 euro. Gdy tylko się o tym dowiedzieliśmy, zaapelowaliśmy do naszych klientów i przyjaciół, aby włączyli się do akcji. Lawina dobrych uczynków ruszyła… I nadal się rozpędza.
Funpage akcji https://www.facebook.com/PomagamyPatrycji/

Dzieciaki i rowery.
Nasi klienci często mają ciekawe pomysły na zabawy w których chcą uczestniczyć. Gdy usłyszeliśmy o warsztatach budowy rowerów, bardzo się ucieszyliśmy. Po pierwsze to ciekawe wyzwanie dla uczestników, po drugie będziemy mieli coś, co na pewno ucieszy naszych znajomych z Domu Dziecka w Morągu - tak, też się stało. W czasie eventu pracownicy jednej z firm składali rowery z dostarczonych przez nas elementów, a nie były to proste składaki. Po zakończonej zabawie zaprosiliśmy dzieciaki – one już wiedzą co zrobić z rowerami.

Pomaganie – bardzo to lubimy.
W Bartbo od wielu lat wspieramy środowisko, które nas otacza. Pomagamy na wiele sposobów. Mamy sprzęt i wspaniałą ekipę, która gdy trzeba posprząta las, lub pomoże wybudować instalację natleniającą jezioro. Współpracujemy z fundacją Gazety Olsztyńskiej „Przyszłość dla dzieci”, współtworzymy kolejne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Purdzie. I jak zawsze, świetnie się przy tym bawimy.

Robimy to bo mamy możliwości i uważamy, że to bardzo ważne. W końcu tak wiele dostajemy od ludzi, którzy nas otaczają. W ten sposób możemy pokazać jak bardzo są dla nas ważni. Dziękujemy!

 

{{{gallery|234}}}


 

]]>
Thu, 09 Nov 2017 14:34:15 +0100
<![CDATA[Kim jest Patrycja - cudowne dziecko?]]> http://bartbo.pl/2017/10/kim-jest-patrycja-cudowne-dziecko.html Zanim dojdziemy do Partycji zacznijmy od jej Taty. Radek przez wiele lat współtworzył Bartbo, być może pamiętasz go z imprezy, którą przygotowywał dla Ciebie. Pracował gdy powstawała nowa siedziba firmy. W jej budowę włożył mnóstwo serca. I to właśnie serce będzie motywem przewodnim tej historii. Ale po kolei.

W Bartbo Radek poznał wielu przyjaciół, poznał też przyszłą żonę. Trzy lata temu urodziła się ich córka Patrycja – cudowna dziewczynka. Okazało się jednak, że coś jest nie tak. Patrycja ma poważną wadę serca, która zagraża jej życiu. Bardzo szybko się męczy i nie może się cieszyć dzieciństwem jak rówieśnicy. Dla rodziców to była straszna wiadomość, ale nie załamali się, postanowili walczyć.

]]>
Thu, 05 Oct 2017 14:25:51 +0200
<![CDATA[Misja Konferansjer]]> http://bartbo.pl/2017/09/misja-konferansjer.html Czeka Cię organizacja wydarzenia o charakterze scenicznym, ale nie jesteś utalentowanym mówcą? Podczas eleganckiej imprezy firmowej, trzeba będzie zapowiedzieć wystąpienie prezesa, i całego zarządu, a od dziecka panicznie boisz się mikrofonu i tłumu słuchaczy? To jest idealny moment, żeby zbić szybkę, i nacisnąć guzik z napisem KONFERANSJER POTRZEBNY OD ZARAZ! Nie denerwuj się - to normalne. Tak jak nie każdy musi być kierowcą F1, tak i nie każdy musi mówić do tłumów - mówić z sensem, a przy tym się nie jąkać i nie pocić w widocznych miejscach.

]]>
Thu, 21 Sep 2017 09:51:10 +0200
<![CDATA[Impreza dla Meeting Planner]]> http://bartbo.pl/2017/09/impreza-dla-meeting-planner.html Chcesz zrobić imprezę integracyjną i w ten sposób zaskoczyć przedstawicieli branży eventowej? To trochę tak jakbyś chciał zaimponować Robertowi Kubicy, ruszając spod świateł z piskiem opon. Trudne zadanie, ale to w końcu nasza specjalność. Gdy zostaliśmy zaproszeni przez Hotel Mikołajki ***** do współtworzenia spotkania wspólnie z nimi i  Meetingplannerem, na naszych twarzach pojawił się banan.

]]>
Thu, 21 Sep 2017 09:19:43 +0200
<![CDATA[VR - nowa wirtualna rzeczywistość eventów firmowych]]> http://bartbo.pl/2017/08/vr-nowa-wirtualna-rzeczywistosc-eventow-firmowych.html Rzeczywistość Wirtualna (VR) to najbardziej wybajerzony bajer ostatnich miesięcy. Prawdziwy „must have” eventowego świata...

]]>
Thu, 10 Aug 2017 09:37:26 +0200
<![CDATA[Bawimy się! - To umiemy robić :)]]> http://bartbo.pl/2017/07/bawimy-sie---to-umiemy-robic.html Tak, to prawda! Jesteśmy trochę jak plemię. Łączą nas wspólne symbole i rytuały. Mamy swoje terytorium, choć lubimy podróżować w stronę dalekich krain. Mamy wodza i starszyznę. Mamy wreszcie, własne okazje do tego aby świętować.

]]>
Thu, 20 Jul 2017 11:21:44 +0200
<![CDATA[Wycieczka rowerowa – ciekawy pomysł na firmowy teambuilding]]> http://bartbo.pl/2017/06/wycieczka-rowerowa--ciekawy-pomysl-na-firmowy-teambuilding.html Jeśli też uważasz, że wspólna podróż, najlepiej zbliża do siebie ludzi, to zapraszamy Cię na team building w trasie. Za chwile dostaniesz przepis na idealną wycieczkę rowerową. A zatem, rozkręcamy event!

„Rower to jest świat”.
Tak śpiewał kiedyś Lech Janerka. Naszym zdaniem, rower to cały Kosmos, prawdziwy kosmos możliwości. Podobno umiejętności jazdy na rowerze nigdy się nie zapomina. Ale czasem warto je sobie przypomnieć. Na szczęście zasada działania tego pojazdu nie zmieniła się od lat. Każdy powinien to znać, choćby z dzieciństwa. Wsiadasz, kręcisz i jedziesz, a uśmiech nie znika z twarzy. Swoboda przemieszczania jaką daje rower, jest nieporównywalna z niczym innym. Możesz, po szosie, możesz po lesie lub po plaży i po mieście też możesz. Wszystko możesz, bo jedziesz najmodniejszym ostatnio środkiem lokomocji. No może nie licząc rowerów elektrycznych, ale jedziesz znacznie taniej :) albo takich rowerów przeciwskrętnych dla prawdziwych hipsterów :D??

„I depniemy sobie ode wsi dode wsi „
Najważniejszy jest plan. Trasa nie może być zbyt długa, nudna czy niebezpieczna. I tu pojawia się problem. Wśród uczestników wyprawy na pewno znajdą się tacy dla których ekstremalny zjazd z pionowej skarpy do jeziora to bułka z masłem, oraz tacy, którzy nie podjadą pod najmniejszą nawet górkę. Ci pierwsi będą wyrywać się do przodu, a powstrzymywani przez kierownika wycieczki szybko utoną w morzu frustracji i zniechęcenia. Z kolei ci drudzy, oskarżą organizatora o próbę morderstwa, i w ramach protestu porzucą rowery gdzieś na trasie. Może więc warto uczestników podzielić na dwie grupy. Tych którzy lubią mocno i szybko, oraz tych, dla których rower to sposób na niedzielny chillout. Wycieczkę koniecznie podziel na etapy. Po każdym sprawdzaj nastroje w ekipie, jeśli poziom zadowolenia będzie spadał, twoja przyszłość na stanowisku przewodnika grupy może być niepewna. Aby nie doszło do przewrotu, na postojach można zaplanować przerwę na podziwianie widoków albo lunch. A może nawet team buildingowe zadania dla grupy lub inne atrakcje, np. strzelnica, albo punkty kontrolne z zadaniami terenowymi. Jeśli to nic nie da, pomyśl o skróceniu trasy. To oznacza, że jej planowy przebieg powinien uwzględniać taka ewentualność. Innymi słowy – nie odjeżdżaj za daleko od miejsca startu, zataczaj wokół niego kręgi na mapie.

„Rower mam. posłuchaj. w taki różowy jazz”
Tu trzeba działać ostrożnie, bo nie każdy jest miłośnikiem różowego. Jeśli uczestnicy wycieczki nie mają własnych rowerów, musisz im zapewnić sprawny sprzęt w różnych kolorach i rozmiarach. Oczywiście Panie wybiorą to co ładne i kolorowe, a Panowie to co wygląda jak sprzęt dla zawodowego triathlonisty.

W każdym przypadku trzeba będzie dopasować indywidualnie pojazd do kolarza, pamiętając o wygodzie i bezpieczeństwie. A zatem, sprawdź wysokość siodełek i kierownicy. Jeśli trzeba, sam przetestuj hamulce! Nie oszukujmy się, lepiej żebyś to Ty sobie nabił guza przed wyprawą, niż klienci w jej trakcie. A może pomyśl o kaskach? Tak, to na pewno dobry pomysł, chociaż patrząc z prawnego punktu widzenia – kaski nie są obowiązkowe. Za to mogą być fajną pamiątką dla uczestników, jeśli wszystkich wyposażych w taki sprzęt z logo Twojej firmy. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Co więcej, warto pomyśleć by uczestników zabezpieczyć w  kamizelki odblaskowe i obowiązkowo apteczka.

„Ubierz się w obcisłe. bo to warto mieć styl”
Nie musi być od razu obcisłe, ale niech będzie coś na słońce i coś na deszcz. Pamiętajcie także o odpowiednim obuwiu. Nawet najbardziej wytrwali, mogą nie dojechać do celu jeśli ich stopy przyozdobią klapki japonki. W końcu nie ma złej pogody na rower, są tylko źle ubrani rowerzyści. Jeśli zabierasz grupę do lasu zabezpiecz „spray” na owady. Niejeden uczestnik wyprawy, może zrezygnować widząc zielony gąszcz w którym na pewno czają się mordercze komary – wampiry wielkości kury domowej. Jeśli wyruszasz w bardzo trudny teren zabierz ze sobą ratownika medycznego. Może jechać na rowerze razem z grupą, lub w busie, którym będziesz mógł ewakuować naprawdę zmęczonych kolarzy. Są tacy, którym sama obecność fachowej pomocy dodaje sił i pewności siebie.

„Może byś tak Damian wpadł popedałować”
Nawet jeśli nie masz na imię Damian pomyśl o zespołowym pedałowaniu. Impreza integracyjna na rowerach może okazać się Twoją ulubioną formą team buildingu. Wspólnie osiąga się więcej, razem można zajechać znacznie dalej ;)

{{{youtube|wl30jTA2oY0}}}
 

]]>
Tue, 20 Jun 2017 14:00:57 +0200
<![CDATA[Zalatani]]> http://bartbo.pl/2017/06/zalatani.html Świat wiruje z prędkością silnika odrzutowego, a cała ekipa ciągle gdzieś leci niosąc radość i uśmiech. Wznosimy się na wyżyny naszych możliwości i szybujemy w stronę eventu idealnego. Porównań, lotniczych będzie w tym tekście znacznie więcej.

]]>
Tue, 13 Jun 2017 11:46:06 +0200
<![CDATA[6. edycja Charytatywnego Pikniku Bartbo]]> http://bartbo.pl/2017/04/6-edycja-charytatywnego-pikniku-bartbo.html 6. edycja Charytatywnego Pikniku Bartbo przeszła do historii :)  Była to jedna z najważniejszych realizacji w historii naszej firmy…i zaraz opowiemy dlaczego. 

]]>
Tue, 25 Apr 2017 14:44:17 +0200
<![CDATA[Co wiosną w Bartbo piszczy]]> http://bartbo.pl/2017/03/co-wiosna-w-bartbo-piszczy.html Przygotowania do sezonu trwają u nas pełną parą :) Nowe porządki na hali magazynowej, przeorganizowaliśmy też przestrzeń w biurze, by w pełni wykorzystać potencjał naszej bazy logistycznej. Udoskonaliliśmy pracę w kilku innych działach. Marketing zyskał nowego dyrektora! Dawid aka Monter dostał zasłużony awans, biurko i stołek he he.

]]>
Tue, 21 Mar 2017 13:48:15 +0100
<![CDATA[Think MICE! Też tak myślisz?]]> http://bartbo.pl/2017/01/aktualnosci-think-mice-tez-tak-myslisz.html Początek roku zazwyczaj zwiastuje aktualizację firmowych kalendarzy spotkań i strategiczne myślenie o eventach, które warto zrobić w zbliżającym się czasie. Też tak robicie? Myślicie o MICE?

]]>
Thu, 19 Jan 2017 08:44:46 +0100
<![CDATA[Nie taki event w zamku straszny]]> http://bartbo.pl/2017/01/nie-taki-event-w-zamku-straszny.html Nie taki event w zamku straszny… jak go malują. Oczywiście malują event, a nie fasadę zamku, pędzlem ławkowcem w ramach pracy zespołowej :)

Koniec żartów… zapadła decyzja, czas oderwać się od swoich obowiązków, zrzucić garnitury, zamknąć na jeden dzień tabelki, wykresy i grafiki w szufladzie.hoć na chwilę dać się ponieść szaleństwu, zabawie i przy okazji lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki z pracy. 

]]>
Tue, 17 Jan 2017 13:01:24 +0100
<![CDATA[John Eventmaker, czyli kalendarz Bartbo 2017.]]> http://bartbo.pl/2016/12/john-eventmaker-czyli-kalendarz-bartbo-2017.html Pewnie niektórzy z wielką niecierpliwością oczekują nadejścia nowego roku, głównie z dwóch powodów. Po pierwsze znowu będzie można wyznaczyć noworoczne postanowienia typu – nie będę jadł tyle słodyczy, schudnę i zacznę chodzić na siłownię… A potem: "O! Wiecie czyja ta czekolada? Hmm mhh mniam mniam ale dobra :) Moja waga znowu źle pokazuje wynik...". Hehe. Dlatego drugi powód jest zdecydowanie fajniejszy, bo nowy rok zwiastuje nadejście świeżej produkcji najbardziej pożądanego kalendarza w eventowym świecie – kalendarza BARTBO 2017!

]]>
Thu, 08 Dec 2016 00:00:00 +0100
<![CDATA[Nasze Urodziny :)]]> http://bartbo.pl/2016/11/nasze-urodziny.html Mon, 21 Nov 2016 10:29:13 +0100 <![CDATA[O rety Mikołaj i jego gadżety!]]> http://bartbo.pl/2016/11/o-rety-mikolaj-rozdaje-gadzety.html Ledwo zdążyliśmy złapać chwilę oddechu po bardzo pracowitym okresie, a już trzeba myśleć o kolejnych pomysłach i ich realizacji, bo przecież już niebawem eventy z Mikołajem w roli głównej! Pewnie zagościmy w wielu miejscach i fala radości rozgrzeje serca wielu dzieci :) Nawet, jeśli Twój pesel wskazuje, że jesteś pełnoletni od dawna, to pielęgnuj w sobie - swoje wewnętrzne dziecko i ciesz się na myśl o gwiazdce i prezentach. My już nie możemy się doczekać :) Magia świąt i świątecznego eventu działa!

]]>
Thu, 03 Nov 2016 11:42:16 +0100
<![CDATA[Eventowy zawrót głowy]]> http://bartbo.pl/2016/10/eventowy-zawrot-glowy.html Wrzesień i październik to miesiące wybitnie konferencyjne, szkoleniowe, eventowe i teambuildingowe. Imprezowy boom w najlepszym tego słowa znaczeniu. Pracujemy od zmierzchu do świtu, od świtu do zmierzchu, w różnych zakątkach naszej pięknej ojczyzny. Ciężko w takim okresie relacjonować co się u nas dzieje, bo cała uwaga i koncentracja poświęcona jest na  REALIZACJE EVENTÓW.  Ze zdwojoną uwagą i starannością działamy by zamówione przez naszych klientów imprezy, wypadły perfekcyjnie. To jest od zawsze nasz priorytet!  Co oznacza to w praktyce? No właśnie to o czym pisaliśmy wcześniej - od świtu do zmierzchu, spotkania, telefony, e-maile, wyjazdy, pakowanie, sprawdzanie, pilnowanie. Nie bez przyczyny mówi się o tym, że event management jest dla ludzi o mocnych nerwach i gorącym sercu.

Jesień to okres w którym klienci zamawiają cały wachlarz naszych usług - od wieczorów tematycznych po mocne plenerowe scenariusze i imprezy integracyjne, szczególnie, że w tym roku początek jesieni rozpieszczał nas słonecznymi i ciepłymi dniami :)

Wrzucamy kilka fotek, żebyście zobaczyli jak klienci korzystający z naszych usług bawili się podczas imprez.
{{{gallery|205}}}
 
]]>
Tue, 18 Oct 2016 13:08:01 +0200
<![CDATA[Jeszcze lepsze wieczory tematyczne!]]> http://bartbo.pl/2016/09/jeszcze-lepsze-wieczory-tematyczne.html Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, a dla nas to zawsze jeszcze dodatkowa chwila wytchnienia, którą poświęcamy na refleksję nad tym co jeszcze możemy udoskonalić w naszej eventowej ofercie. Mamy wielką ambicję by robić jeszcze lepsze imprezy, a co za tym idzie… potrzebujemy nowych zabawek! Oooo tak... to duzi chłopcy i duże dziewczynki z naszej firmy lubią najbardziej ;-)

]]>
Wed, 31 Aug 2016 11:13:25 +0200
<![CDATA[Podsumowanie sezonu letniego 2016]]> http://bartbo.pl/2016/07/podsumowanie-sezonu-letniego-2016.html Impreza integracyjna w naszej firmie to pomysł na relaks po okresie wytężonej pracy :) Jak co roku o tej porze spotykamy się ze wszystkimi instruktorami, którzy dzielnie pracowali na swoich realizacjach w terenie. Ten event organizowany jest po to, aby PODZIĘKOWAĆ całej zielonej drużynie Bartbo, za trud i wysiłek włożony w realizowane projekty eventów.

]]>
Thu, 07 Jul 2016 12:01:12 +0200
<![CDATA[Wideorelacja z naszej Aktywnej Majówki]]> http://bartbo.pl/2016/06/wideorelacja-z-naszej-aktywnej-majowki.html Cały czas pracujemy na wysokich obrotach, bo sezon piknikowy właśnie trwa. Jest to idealny moment aby pokazać jak bawiliśmy się na naszym pikniku w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. 

]]>
Thu, 09 Jun 2016 14:52:02 +0200
<![CDATA[Pojedynek Łuczników]]> http://bartbo.pl/2016/05/pojedynek-lucznikow.html Cóż świat eventów byłby wart gdyby nie ciągłe zaskakiwanie uczestników nowymi emocjami...

Pilnie śledzimy miłośników sportów wszelakich i najfajniejsze pomysły adoptujemy na nasze eventowe potrzeby. Tak również stało się w tym przypadku – nowe dziecko w naszej firmie – POJEDYNEK ŁUCZNIKÓW!

]]>
Tue, 17 May 2016 14:19:02 +0200
<![CDATA[Aktywna Majówka 2016 w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo]]> http://bartbo.pl/2016/04/aktywna-majowka-2016-w-parku-rozrywki-aktywnej-bartbo.html Aktywna Majówka w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo jest już tradcyją. Już 5 raz pomagaliśmy dzieciom z fundacji „ Przyszłość dla dzieci” a tegoroczna impreza była szczególna, bo pobiliśmy wszelkie rekordy ubiegłorocznych statystyk. Ilości osób, które odwiedziły naszą imprezę najłatwiej liczyć w tysiącach. Również ilość zebranych środków na koncie fundacji jest imponująca  8771zł. To jednoznacznie dowodzi, że odwiedzający naszą imprezę uczestnicy to ludzie o WIELKIM SERCU!

]]>
Thu, 28 Apr 2016 15:31:59 +0200
<![CDATA[Najbardziej stresująca impreza EVER!]]> http://bartbo.pl/2016/04/najbardziej-stresujaca-impreza-ever.html Jest w cyklu życia firmy taki moment, gdy przychodzi ten dzień – okrągła rocznica działalności.  15, 20, 25 czy więcej lat obecności na polskim rynku. W firmie pada hasło z ust Prezesa – trzeba zrobić imprezę jubileuszową. Burza mózgów w dziale marketingu, wstępne pomysły i plany. Scenariusze zazwyczaj są dwa. Pierwszy to duży piknik dla pracowników, klientów i partnerów firmy z masą atrakcji, występem zespołów, bogatym cateringiem. Druga opcja to uroczysta gala z okazji tak ważnej rocznicy - wielki bal, starannie dobrana lista gości, zarezerwowany najlepszy hotel, do tego pokaz barmański, lodowa rzeźba z logo firmy, tancerki, tort i gwiazda wieczoru.

]]>
Tue, 05 Apr 2016 14:38:03 +0200
<![CDATA[Budowanie maszyny Goldberga]]> http://bartbo.pl/2016/03/budowanie-maszyny-goldberga.html Początek wiosny to okres w którym często organizatorzy imprez zamawiają atrakcje niezależne od warunków atmosferycznych. Wiadomo: w marcu jak w garncu, a kwiecień plecień… Wśród wielu scenariuszy, które z powodzeniem proponujemy na takie akcje jest jedna, szczególna propozycja - budowanie maszyny goldberga. Na jednej z ostatnich realizacji około 200 osób budowało taką maszynę, a poszczególne jej elementy wraz z uczestnikami zajęły powierzchnię prawie 600 m2 :)

]]>
Thu, 31 Mar 2016 12:58:22 +0200
<![CDATA[Nasza reprezentacja na Gali Osobowość Roku 2016]]> http://bartbo.pl/2016/03/nasza-reprezentacja-na-gali-osobowosc-roku-2016.html Eventy, eventy, eventy i jeszcze więcej eventów :)  A do tego spotkania z klientami, zapytania, ofertowanie i znowu eventy, eventy, eventy - tak wygląda rzeczywistość przedstawicieli środowiska MICE. Na co dzień organizują wydarzenia dla innych...

]]>
Wed, 02 Mar 2016 09:44:12 +0100
<![CDATA[Zimowy Off Road]]> http://bartbo.pl/2016/02/zimowy-off-road.html Zima wcale nie jest taka zła, szczególnie, że pozwala na przeprowadzenie w zupełnie innej scenografii typowych imprez off radowych, które w takiej scenerii wcale nie są takie typowe. Jeśli już kiedyś organizowałeś event integracyjny z jazdą jeepami to pamiętaj, że nawet doświadczeni zapaleńcy jazdy 4x4 przyznają, że wszechobecna biel wprowadza ciekawe zamieszanie do krajobrazu i samej jazdy.

]]>
Wed, 17 Feb 2016 14:56:51 +0100
<![CDATA[Co wspólnego mają wymagający szefowie kuchni z imprezami integracyjnymi?]]> http://bartbo.pl/2016/01/co-wspolnego-maja-wymagajacy-szefowie-kuchni-z-imprezami-integracyjnymi.html Dziś podzielimy się refleksjami jakie niedawno nas naszły. Było to przy okazji imprezy Cheefs Only (już po raz drugi pomagaliśmy przy jej realizacji). Spojrzymy na szefów kuchni od innej strony niż przywykliśmy - nie od kulinarnej, ale od strony biznesowej. Okazuje się bowiem, że szefowie kuchni jak mało kto skupiają się na najważniejszym czynniku każdego biznesu... i można z nich brać przykład.

]]>
Thu, 28 Jan 2016 08:45:23 +0100
<![CDATA[Wapno spłynęło, kwadrat wolny, czas na... PIDŻAMA PARTY !]]> http://bartbo.pl/2016/01/wapno-splynelo-kwadrat-wolnyczas-na-pidzama-party.html Ostatnio w trakcie jednej z wieczornych imprez,  premierę miała nasza najnowsza propozycja, która dołączyła już na stałe do grona wieczornych eventów integracyjnych.

Ladies & Gentelman oto iście szalony pomysł na firmową integrację: wapno spłynęło, kwadrat wolny… PIDŻAMA PARTY !

]]>
Fri, 22 Jan 2016 10:43:26 +0100
<![CDATA[Tak się bawiliśmy w Sylwestra 2015]]> http://bartbo.pl/2016/01/tak-sie-bawilismy-w-sylwestra-2015.html „Z nowym rokiem nowym krokiem ”-  znacie to powiedzenie? My ten krok mieliśmy bardzo prężny i wyjątkowo taneczny, bo tuż po tym jak zegar wybił północ w różnych miejscach polski nasze ekipy witały 2016 rok, w najlepszym towarzystwie około połowy tysiąca rozradowanych osób, bawiących się na stylizowanych imprezach w 5 i 4 gwiazdkowych hotelach.  Tak sprawdziło się przysłowie w naszym wypadku.

]]>
Fri, 08 Jan 2016 10:05:09 +0100
<![CDATA[Gala Osobowości i Sukcesy 2015]]> http://bartbo.pl/2015/12/gala-osobowosci-i-sukcesy-2015.html Koniec roku zaskakuje nas kolejnymi fantastycznymi wydarzeniami. Jak to mówią – sukces nie jedno ma imię. A ostatnio „Sukces Roku 2015 Warmii i Mazur ” trafił w nasze ręce.

]]>
Fri, 11 Dec 2015 13:08:09 +0100
<![CDATA[Wysyłka kalendarzy i konkurs.]]> http://bartbo.pl/2015/12/wysylka-kalendarzy-i-konkurs.html Okres przedświąteczny to od zawsze w naszej firmie czas pakowania i wysyłania kalendarzy do naszych klientów. Z pełną starannością podpisujemy kartki z życzeniami, dołączamy kalendarz, pakujemy i leci

]]>
Thu, 03 Dec 2015 13:40:51 +0100
<![CDATA[Podsumowanie roku 2015]]> http://bartbo.pl/2015/11/podsumowanie-roku-2015.html Jak widać firma rośnie w siłę :) Tyle pozytywnych osób i dużo dobrej energii udało nam się zgromadzić na imprezie firmowej z okazji podsumowania naszej całorocznej integracyjnej pracy.
 
]]>
Tue, 24 Nov 2015 13:06:30 +0100
<![CDATA[Czym jest maszyna Goldberga?]]> http://bartbo.pl/2015/11/czym-jest-maszyna-goldberga.html Czy konstruktorzy maszyn – to maszyniści? Możliwe, że tak. Najważniejsze, że jesienią integracje w firmie ruszają torami kreatywnej współpracy.

]]>
Wed, 04 Nov 2015 08:35:43 +0100
<![CDATA[Wyprawa 4x4]]> http://bartbo.pl/2015/10/wyprawa-4x4.html Kiedyś bawiłeś się resorakami a jak jesteś starszy to taplałeś w błocie rower Wigry 3 albo BMX'a To były czasy i radość była nie do opisania – więc nawet nie będziemy próbować tego robić. Za to możemy ZOBRAZOWAĆ jak fachowo ubłocić auto terenowe nie opuszczając miejsca za kierownicą.

]]>
Tue, 13 Oct 2015 13:48:07 +0200
<![CDATA[Wieczór tematyczny cz.3 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/10/vademecum-eventowca-wieczor-tematyczny-cz3.html W trakcie spotkań organizacyjnych ustal czy są w obiekcie czujniki dymu i poproś o ich wyłącznie na czas trwania imprezy. Dym sceniczny w połączeniu ze światłem daje niesamowity efekt. Lepsze WOW może tylko zrobić... wizyta straży pożarnej, która będzie chciała ugasić nieistniejący pożar w hotelu :)

]]>
Mon, 05 Oct 2015 14:34:57 +0200
<![CDATA[To może zmienić Warmię i Mazury w polskie centrum eventowe!]]> http://bartbo.pl/2015/09/to-moze-zmienic-warmie-i-mazury-w-polskie-centrum-eventowe.html Już w 2016 roku startuje Port Lotniczy Olsztyn Mazury! Przeleć więc nad korkami oraz rozkopanymi i dziurawymi drogami dojazdowymi i wyląduj w sercu Warmii i Mazur, 40 min. drogi od najlepszego w regionie miejsca do organizacji spektakularnych imprez integracyjnych, czyli Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO ;-) 

]]>
Tue, 29 Sep 2015 12:18:19 +0200
<![CDATA[Transformersy istnieją naprawdę]]> http://bartbo.pl/2015/09/transformersy-istnieja-naprawde.html Transformersy istnieją naprawdę, ostatnio jednego widzieliśmy na imprezie. Przyjechał jako maluch, a po paru godzinach pracy zamienił się w CZOŁG!

]]>
Fri, 25 Sep 2015 09:07:20 +0200
<![CDATA[Wieczór tematyczny cz.2 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/09/vademecum-eventowca-wieczor-tematyczny-cz2.html Muzyka serwowana na wieczorze podobnie jak dania najlepiej smakuje na żywo :) pięknie przygotowana scena z czarną wysłonką doda imprezie parę punktów w oczach gości. Zespoły grające z parkietu nie wyglądają aż tak źle, ale z drugiej strony artyści muszą mieć scenę, jeśli jest to impreza dystyngowana o wysokiej randze. Z resztą część artystów nie zgodzi się na występ bez podwyższenia pod nogami. O czym trzeba pamiętać – występy zespołów w wersji na żywo potrzebują wcześniejszej próby.

]]>
Tue, 22 Sep 2015 11:35:13 +0200
<![CDATA[Tajemnica Białej Damy]]> http://bartbo.pl/2015/09/tajemnica-bialej-damy.html Początek września to dla nas okres wytężonej pracy. Ekipy naszych instruktorów wyjeżdżają w różne miejsca w Polsce i realizujemy scenariusze integracji, znane i lubiane od lat. Aczkolwiek nowe pomysły na imprezy są również bardzo dobrze przyjmowane przez naszych stałych klientów. Integracja którą realizowaliśmy ostatnio to gra scenariuszowa stylizowana na czasy średniowieczne.

]]>
Tue, 08 Sep 2015 09:36:59 +0200
<![CDATA[Wieczór tematyczny cz.1 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/09/vademecum-eventowca-wieczor-tematyczny-cz1.html Co będzie najważniejsze przy takiej imprezie? Prawda jest taka, że w ogólnym rozrachunku będzie liczył się całokształt. Oczywiście taką imprezę uczestnicy najpierw kupią oczami. Zwróć uwagę na to co zobaczą po wejściu do sali. Elementy dekoracji i oświetlenie, scena – to będzie świadczyło o imprezie, wszytkie duże elementy, potem będą liczyły się detale to jak wyglądają stoły, zastawa, bufety. Oczywiście sukces takiej imprezy ma kilka składowych. Jeśli uczestnicy kupią imprezę oczami, to potem pozostaje oczarować ich zmysł smaku… i słuchu, ale to już zadanie dla zespołu albo DJ.

]]>
Mon, 07 Sep 2015 14:02:12 +0200
<![CDATA[Zobacz nad czym pracowaliśmy całe wakacje!]]> http://bartbo.pl/2015/08/maszyna-goldberga.html Budowanie to największa przyjemność dla wielu osób, nie wliczając jedzenia czekolady i jeszcze paru innych… Dzisiaj chcemy zaprezentować odjechaną integracyjną propozycję, którą tworzyliśmy przez prawie całe wakacje!

]]>
Tue, 18 Aug 2015 11:10:47 +0200
<![CDATA[Autointegracja 2015]]> http://bartbo.pl/2015/07/autointegracja-2015.html To już nasza firma tradycja, że po całym pracowitym początku roku spotykamy się całą BARTBOWĄ ekipą i robimy podsumowanie półrocznego sezonu naszej integracyjnej pracy...

]]>
Tue, 07 Jul 2015 15:39:13 +0200
<![CDATA[Scenariusz integracyjny w duchu CSR, który spełnia marzenia]]> http://bartbo.pl/2015/06/scenariusz-integracyjny-w-duchu-csr-ktory-spelnia-marzenia.html Spełniliśmy marzenia dzieci z „Fundacji Spełnionych Marzeń”, a cała impreza odbywał się w duchu CSR. Pozytywnie nastawieni do akcji pracownicy jednej z firm, przez pół dnia wykonywali różne zadania, wymagające intelektualnie i niekiedy sprawnościowo.

]]>
Tue, 30 Jun 2015 14:49:18 +0200
<![CDATA[Smak orientu]]> http://bartbo.pl/2015/06/smak-orientu.html Podróż na odległe lądy w trakcie jednego wieczoru... taaak... jak w baśniach.
Mamy bilet all inclusive dla wszystkich uczestników imprezy orientalnej!

]]>
Thu, 18 Jun 2015 14:51:56 +0200
<![CDATA[Jak zdefiniowałbyś termin „impreza integracyjna dla pracowników”?]]> http://bartbo.pl/2015/06/jak-zdefiniowalbys-termin-impreza-integracyjna-dla-pracownikow.html Pewnie każdy z Was zastanawiał się nad definicją "imprezy integracyjnej dla pracowników". 23 maja 2015 r. na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studenci kierunku Event Management mieli okazję poznać głębiej temat imprez integracyjnych.

]]>
Mon, 08 Jun 2015 15:38:37 +0200
<![CDATA[Klasyczna impreza integracyjna cz. 4 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/05/vademecum-eventowca-klasyczna-impreza-integracyjna-cz-4.html Jedziemy jedziemy i wreszcie uutokar dotarł na miejsce. Czas przeanalizować sytuację, której możecie spodziewać się po przyjeździe do hotelu. Witają Was przyjaźnie w recepcji, śmiało przedstaw się i powiedz, że jesteś organizatorem wyjazdu. Na pewno po paru chwilach pojawi się osoba, która będzie opiekowała się Twoją grupą w hotelu.

]]>
Tue, 26 May 2015 11:53:54 +0200
<![CDATA[PO CO W OGÓLE TO ROBIMY?!]]> http://bartbo.pl/2015/05/po-co-w-ogole-to-robimy.html Zdradzamy Wam coraz więcej tajników jak zorganizować wyjazd integracyjny i nie możemy zapomnieć o najważniejszej rzeczy: PO CO W OGÓLE TO ROBIMY?!

]]>
Thu, 21 May 2015 10:04:34 +0200
<![CDATA[Nowość w ofercie - Escape Room]]> http://bartbo.pl/2015/05/nowosc-w-ofercie-escape-room.html Macie tylko 45 minut aby rozwiązać zagadkę, a zegar tyka! Zacznijcie kojarzyć fakty, zbierać informacje i łączyć je w całość! Wszystko po to by odnaleźć szpiega firmie lub rozwikłać zagadkę tajemniczej zbrodni.

Poznajcie naszą najświeższą propozycję na event - Escape Room. 

]]>
Wed, 13 May 2015 15:40:14 +0200
<![CDATA[Klasyczna impreza integracyjna cz. 3 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/05/vademecum-eventowca-klasyczna-impreza-integracyjna-cz-3.html Tak jak zadecydowaliście w e-mailach pomijamy dosyć duży fragment o dogrywaniu formalności. Nikt z nas nie jest fanem czytania o tym jak ważne jest podpisywanie umów. Ważne, że skrupulatnie to robimy :)

Czas poinformować pracowników o dokładnym planie działania i oficjalnie zaprosić na imprezę. Można to zrobić na wiele różnych sposobów e-mailem, klasyczną kartą, plakatem, logując się na stronę internetową itd. Forma nie jest aż tak istotna jak treść.

]]>
Tue, 12 May 2015 10:56:10 +0200
<![CDATA[Aktywna Majówka 2015 w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo]]> http://bartbo.pl/2015/04/aktywna-majowka-2015-w-parku-rozrywki-aktywnej-bartbo.html To dopiero był odlotowy piknik! 

Mamy dowód na to, że pomaganie i dobrą zabawę można skutecznie połączyć. Już 4 rok pomagamy dzieciom z fundacji " Przyszłość dla dzieci" a tegoroczna edycja rodzinnego pikniku charytatywnego, który odbył się na terenie naszego Parku Rozrywki Aktywnej, zapisze się w naszej pamięci na długo. 

]]>
Thu, 30 Apr 2015 12:54:48 +0200
<![CDATA[Klasyczna impreza integracyjna cz. 2 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/04/vademecum-eventowca-klasyczna-impreza-integracyjna-cz-2.html Jedziemy dalej z tematem organizacji klasycznego wyjazdu integracyjnego.

Słowo jazda w tym wypadku występuje celowo bo w tym odcinku poruszymy temat transportu uczestników. Firm świadczących takie usługi jest sporo. Zazwyczaj wybieraj przewoźnika z miejscowości albo okolicy, z której ma rozpocząć się wyjazd. O czym warto pamiętać – kierowca autokaru a przy dłuższych wyjazdach również jego zmiennik będą potrzebowali noclegu w hotelu i wyżywienia. Czasami zdarzy się tak, głównie przy krótszych tarasach, że korzystniej będzie autokar odesłać do bazy i czekać na jego przyjazd tuż przed planowanym powrotem.

]]>
Tue, 28 Apr 2015 12:56:43 +0200
<![CDATA[Rozrywkowa Panda jakiej nie znacie]]> http://bartbo.pl/2015/04/rozrywkowa-panda-jakiej-nie-znacie.html Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie Rozrywkową Pandą. Nie sądziliśmy, że wzbudzi tyle pozytywnych emocji i rozbawi tak wiele osób. W podzięce przygotowaliśmy dla was małą galerie zdjęć pokazującą jak to wszystko wyglądało "od kuchni".

]]>
Tue, 14 Apr 2015 14:13:26 +0200
<![CDATA[Klasyczna impreza integracyjna cz. 1 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/nasza-oferta.html Pierwszy sekret udanego wyjazdu to odpowiednie zbieranie informacji i zarządzanie ich treścią. Dopytywanie, planowanie, sprawdzanie ofert i wizualizacja przebiegu. Na początek zbieramy kluczowe informacje. Znasz ilość pracowników swojej firmy ? To będzie istotna zmienna w całym układzie danych. Wszyscy dojadą na imprezę? Może komuś wypadnie dyżur i będzie musiał pracować? Lista zaproszonych na imprezę to podstawa.

]]>
Thu, 09 Apr 2015 13:41:39 +0200
<![CDATA[To nie żart! Zatrudniliśmy obcokrajowca, który ma 3m wzrostu!]]> http://bartbo.pl/2015/04/to-nie-zart-zatrudnilismy-obcokrajowca-ktory-ma-3m-wzrostu.html Długo zastanawialiśmy się jak uatrakcyjnić Wasze pikniki i imprezy integracyjne. Wszystkie inne pomysły wydały nam się nudne, w momencie poznania...

]]>
Wed, 01 Apr 2015 08:10:09 +0200
<![CDATA[Bartbo ma Powera! Dziękujemy!]]> http://bartbo.pl/2015/03/bartbo-ma-powera-dziekujemy.html W piątek na uroczystej gali MP Power Awards wszystko stało się jasne. Zostaliśmy wybrani najlepszą agencją outdorowo/teambuildingową w POLSCE! Statuetkę odebrał osobiście prezes zarządu Bartbo, Przemysław Pichalski.

]]>
Tue, 24 Mar 2015 08:49:02 +0100
<![CDATA[Hokejowa autointegracja]]> http://bartbo.pl/2015/03/hokejowa-autointegracja.html Integrujemy innych - integrujemy i siebie, czyli mecz hokeja pracownicy Bartbo kontra Bartbo. Podwójny aksel, rittberger, potrójny tulup te pojęcia nie są już nam obce. Tradycyjnie raz w roku spotykamy się na lodowisku by stoczyć nierówną walkę z grawitacją, innymi prawami fizyki i oczywiście drużyną przeciwną.

]]>
Tue, 10 Mar 2015 13:22:44 +0100
<![CDATA[Otrzymaliśmy nominację do MP Power Awards!]]> http://bartbo.pl/2015/03/otrzymalismy-nominacje-do-nagrody-mp-power-awards.html Nagroda przyznawana przez największy branżowy portal eventowy Meeting Planner. Już sama nomiacja jest dla nas wielkim wyróżnieniem bo zalicza nas do grona ekspertów, których siła przebicia ma znaczący wpływ na kształt i rozwój branży eventowej.

]]>
Wed, 04 Mar 2015 10:23:54 +0100
<![CDATA[Organizacja firmowego pikniku cz.3 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/02/organizacja-firmowego-pikniku-cz3.html Doświadczenie nas nauczyło, że wszyscy organizatorzy obawiają się deszczu a to nie on jest głównym sprawcą niebezpiecznych sytuacji na piknikach. Organizując piknik zwróć uwagę czy planów nie pokrzyżuje... WIATR. Dlaczego to wiatr a nie deszcz będzie miał tak wielki wpływ na imprezę?

]]>
Mon, 23 Feb 2015 10:44:37 +0100
<![CDATA[Fantastyczny wieczór tematyczny "Operacja Party Hard"]]> http://bartbo.pl/2015/02/fantastyczny-wieczor-tematyczny-operacja-party-hard.html Impreza w stylu militarnym to pomysł na zabawę dedykowaną dla grup, gdzie w przewadze liczebnej występują mężczyźni. Prawdziwi dzielni komandosi, szkoleni są przez całą noc, przez oddział szybkiego reagowania

]]>
Wed, 18 Feb 2015 16:00:56 +0100
<![CDATA[Organizacja firmowego pikniku cz.2 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/02/organizacja-firmowego-pikniku-cz2.html Aby piknik został dobrze odebrany przez uczestników jego atmosfera musi być... BEZPIECZNA i ATRAKCYJNA. Te dwa aspekty są najważniejsze z punktu widzenia jakości imprezy. W tym kontekście zbieraj informacje od podwykonawców. Najpierw pytaj o atesty, homologacje urządzeń dopiero potem o przepustowość atrakcji i zasadę działania. Pamiętaj atrakcyjność nie może górować nad bezpieczeństwem. Bezpieczeństwo oczywiście powinno być szeroko rozumiane. Począwszy od zabezpieczenia w formie recepcji i ochrony, która weryfikuje zaproszenia uczestników i dba o to by tylko pożądani goście bawili się na imprezie. Zabezpieczenie odpowiedniej ilość miejsc parkingowych, karetki, ratowników, gdy impreza zawiera atrakcje związane z wodą

]]>
Mon, 16 Feb 2015 08:49:00 +0100
<![CDATA[I w tym roku nie mogło nas zabraknąć na "Gali Osobowość Roku"]]> http://bartbo.pl/2015/02/i-w-tym-roku-nie-moglo-nas-zabraknac-na-gali-osobowosc-roku.html Największa branżowa impreza nie mogła się odbyć bez naszego udziału. Blisko pół tysiąca organizatorów imprez udało się zgromadzić w jednym miejscu. Przedstawiciele firm i korporacji, którzy zlecają organizację spektakularnych eventów, firmowych spotkań, wyjazdów integracyjnych i pikników firmowych.

]]>
Mon, 09 Feb 2015 14:15:44 +0100
<![CDATA[Certyfikat "Produkt Warmia Mazury" w naszych rękach]]> http://bartbo.pl/2015/02/certyfikat-produkt-warmia-mazury-w-naszych-rekach.html Nasza praca została doceniona i jesteśmy w grupie najprężniejszych firm w naszym województwie. Tylko 50 przedsiębiorców–usługodawców i producentów z Warmii i Mazur może pochwalić się certyfikatem "Produkt Warmia Mazury". Taki certyfikat trafił również w nasze ręce. 

]]>
Mon, 02 Feb 2015 14:59:53 +0100
<![CDATA[Witamy w 2015 roku w innej, jeszcze lepszej odsłonie. Innej z trzech powodów.]]> http://bartbo.pl/2015/01/witamy-w-2015-roku.html Po pierwsze poświęciliśmy dużo czasu na przygotowanie nowego, bogato ilustrowanego katalogu, wypełnionego po brzegi propozycjami na różnego rodzaju eventy. Jeśli poszukujesz inspiracji na swoją imprezę to warto przejrzeć jego zawartość. Katalog możesz pobrać tu: KLIK.

]]>
Thu, 22 Jan 2015 08:23:25 +0100
<![CDATA[Organizacja firmowego pikniku cz.1 - vademecum eventowca]]> http://bartbo.pl/2015/01/organizacja-firmowego-pikniku-cz1.html Pytanie podstawowe dla każdego organizatora pikniku. Co jest najważniejszą rzeczą na pikniku czy festynie? Pewnie myślisz goście, atmosfera, atrakcje... hmm... bezpieczne atrakcje, występ gwiazdy... i nie trudno odmówić trafnych odpowiedzi bo to jest równie ważne. Jednak uwierz nam na słowo nawet najlepsze zabawy i urządzenia nie będą działały, jeśli na Twojej imprezie w którymś momencie zabraknie... prądu! Tak prosta, wręcz oczywista sprawa a przysparza 80 % problemów organizatorom imprez piknikowych. Jak zatem załatwić kwestie prądu? Poniższe wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem – przeciążonych podłączeń, chińskich przedłużaczy i wyskakujących bezpieczników.

]]>
Mon, 19 Jan 2015 15:55:29 +0100
<![CDATA[Nasza firmowa Wigilia]]> http://bartbo.pl/2014/12/nasza-firmowa-wigilia.html Wigilia w naszej firmie to wyjątkowy dzień. Każdy przygotowuje swoją ulubioną potrawę. Sala konferencyjna zamieniana się w magiczne miejsce. Pachnie choinką, pysznym jedzonkiem a w tle słychać dźwięki kolęd.

]]>
Tue, 23 Dec 2014 16:01:19 +0100
<![CDATA[Bartbowe morsowanie]]> http://bartbo.pl/2014/12/bartbowe-morsowanie.html Ubrani w dresy, rękawiczki, czapki spotkaliśmy się w hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Nikogo nie zmuszaliśmy do udziału w akcji, kąpali się tylko chętni. Skorzystaliśmy z przebieralni hotelowej i udaliśmy się truchtem na plażę. Bieg był już początkiem rozgrzewki, która musi być bardzo intensywna. Na zewnątrz było zimno 5 stopni Celsjusza na minusie, woda była wręcz gorąca bo miała aż 4 stopnie.

]]>
Tue, 16 Dec 2014 13:04:13 +0100
<![CDATA[Panie i Panowie - oto - On! Kalendarz Bartbo 2015]]> http://bartbo.pl/2014/11/nowe-kalendarze-nareszczie-dojechaly.html Przygotowania do premiery trwały długo, sesja była spontaniczna (zobacz backstage), obróbka materiału pracochłonna. Kompozycja, którą stworzyliśmy to przykład mulitiekspozycji. A sam wydruk doczekał się autorskiego nadzoru Tomka, który dopiero za 14 razem zaakceptował nasycenie kolorów, odpowiedni ich rozkład i poruszył jeszcze 7 inny aspektów, które rozumie wymagający grafik i dzielny, cierpliwy drukarz, który wprowadza poprawki. ale dzięki temu EFEKT JEST PIORUNUJĄCY.

]]>
Wed, 26 Nov 2014 11:24:48 +0100
<![CDATA[Podsumowanie roku 2014]]> http://bartbo.pl/2014/11/podsumowanie-roku-2014.html Listopad to od zarania dziejów miesiąc, w którym robimy podsumowanie naszej integracyjnej całorocznej pracy. Organizację imprezy firmowej zleciliśmy firmie, do której mamy największe zaufanie,  pociągają nas ich pomysły i jako jedyni dają nam pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z zakładanym planem. Tak dobrze wam się wydaję – orgniazację zleciliśmy agencji eventowej Bartbo :)

]]>
Thu, 13 Nov 2014 15:14:39 +0100
<![CDATA[Sesja do nowego kalendarza]]> http://bartbo.pl/2014/10/sesja-do-nowego-kalendarza.html Koniec roku się zbliża, a to oznacza, że prace nad naszym kalendarzem w pełni. Tym razem do projektu zaprosiliśmy naszą instruktorkę (już na bartbowej emeryturze... choć tak młodo wygląda ;) Sesja zdjęciowa odbyła się na terenie naszego Parku rozrywki Aktywnej. Było wystrzałowo i baaaardzo wesoło :)

]]>
Fri, 17 Oct 2014 12:59:28 +0200
<![CDATA[Testy team-buildingów]]> http://bartbo.pl/2014/09/testy-team-buildingow.html Szczęśliwi jak nigdy tacy właśnie jesteśmy po sprawdzeniu nowych propozycji zabaw team-buildingowych. Śmiało do oferty możemy dopisywać „ Testowane na własnym zespole”. Przetestowaliśmy 10 nowych propozycji ale do oferty wprowadzamy 6. Uznaliśmy, że kilka z nich jest mało..... apetycznych

]]>
Fri, 19 Sep 2014 14:16:31 +0200
<![CDATA[Monster Truck ewoluuje]]> http://bartbo.pl/2014/08/monster-truck-ewoluuje.html Nasz Monster Truck a.k.a. Monster Park (bo na co dzień jest atrakcją naszego Parku Rozrywki Aktywnej) ewoluuje i zmienia się na waszych oczach...

]]>
Fri, 08 Aug 2014 13:47:00 +0200
<![CDATA[Na co zwrócić uwagę wybierając agencję eventową i dlaczego wybierzesz BARTBO :-)]]> http://bartbo.pl/2014/04/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-agencje-eventowa-i-dlaczego-wybierzesz-bartbo.html Jak wybrać agencję eventową? Na co zwrócić uwagę? Dlaczego jesteśmy tak chętnie wybieraną agencją eventową? Odpowiedź nie jest prosta, ale podejrzewamy, że jest to związane z tym, że oprócz fantastycznego eventu dajemy naszym klientom jeszcze 10 ważnych aspektów:

]]>
Wed, 09 Apr 2014 16:33:23 +0200
<![CDATA[Nadjechał Monster Truck]]> http://bartbo.pl/2014/02/nadjechal-monster-truck.html To wszystko prawda, nie są to pomówienia – mamy go w firmie.
A jazda nim jest jak poezja…. ;)

]]>
Sat, 15 Feb 2014 15:00:00 +0100
<![CDATA[Scena mobilna]]> http://bartbo.pl/2014/02/scena-mobilna.html W tym roku nasza oferta wzbogaciła się o kilka nowości. Od teraz już zawsze możesz liczyć na nas gdy będziesz potrzebować sceny z zadaszeniem. Poszerzyliśmy naszą ofertę o mobilną i ekspresową w rozłożeniu estradę z przepięknym łukowym dachem.

]]>
Fri, 14 Feb 2014 22:02:26 +0100
<![CDATA[Nowa strona internetowa]]> http://bartbo.pl/2014/02/nowa-strona-internetowa.html Wystartowała nowa wersja naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że dzięki dodatkowym funkcjonalnościom jeszcze szybciej i łatwiej odnajdziecie na niej przydatne informacje i znajdziecie swój pomysł na imprezę integracyjną.

]]>
Fri, 14 Feb 2014 10:04:50 +0100
<![CDATA[Czy stać Ciebie i Twoją firmę na to by nie inwestować w zespół?]]> http://bartbo.pl/2014/02/czy-stac-ciebie-i-twoja-firme-na-to-by-nie-inwestowac-w-zespol.html W mądrych głowach właścicieli firm rośnie świadomość, że efektywnie pracujący zespół to największa wartość firmy. Maszyny i urządzenia można kupić ale zgromadzić w organizacji wartościowych ludzi jest coraz trudniej, dlatego też coraz chętniej biznesmeni, dyrektorzy i top management inwestuje w profesjonalnie zorganizowane wyjazdy integracyjne, które mają pomóc w budowie jeszcze lepszych relacji między pracownikami i motywować zespół do dalszej pracy. 

]]>
Fri, 07 Feb 2014 15:48:58 +0100
<![CDATA[Impreza w pigułce]]> http://bartbo.pl/2014/02/impreza-w-pigulce.html Udana impreza integracyjna to solidny fundament na którym można zbudować zgrany i silny zespół. To również bardzo skuteczny sposób na zacieśnienie kontaktów z klientami. Event może mieć większą moc niż kolejna reklama w prasie. Przedsiębiorcy na szczęście coraz częściej zauważają potrzebę inwestycji w takie wydarzenia. Dobrze zorganizowane imprezy potrafią nie tylko znieść bariery komunikacyjne pomiędzy pracownikami i ułatwić im współpracę, ale również umocnić lojalność  klientów wobec naszej firmy. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że organizacja imprezy integracyjnej to duże przedsięwzięcie. Podzielimy się z Wami kilkoma najważniejszymi aspektami  organizacji. Nie są to wszystkie elementy i przedstawione tylko zajawkowo tak by uzmysłowić Wam o jak wielu rzeczach trzeba pamiętać organizując event – taka wiedza w pigułce.

]]>
Fri, 07 Feb 2014 15:47:33 +0100
<![CDATA[Pogoda na event, event na niepogodę!]]> http://bartbo.pl/2014/02/pogoda-na-event-event-na-niepogode.html Jeśli nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć złej aury to trzeba wykorzystać siłę żywiołu aby działała na nasza korzyść. Doradzamy – rozsądne planowanie - ciężko prorokować warunki pogodowe ale spodziewać się idealnej pogody na imprezę w połowie marca czy kwietnia  graniczy z cudem, dlatego wiosną proponujemy raczej survivalowe scenariusze  w myśl zasady– im gorsza pogoda tym lepsza zabawa.

]]>
Fri, 07 Feb 2014 15:35:33 +0100