Scena mobilna

scena-mobilna-bartbo-04

Często centralnym punktem festynu jest scena. To wokół niej skupia się największa liczba uczestników, którzy z bliska chcą zobaczyć występ gwiazdy. Na specjalnym podwyższeniu często też prowadzone są różnego rodzaju konkursy i zazwyczaj tam znajduje się konferansjer, który prowadzi całą imprezę. Od dzisiaj już nigdy nie będziesz musiał ponosić wysokich kosztów wynajęcia tego typu konstrukcji ani martwić się o logistykę imprezy. Prezentujemy expresową w rozłożeniu i mobilną w swojej formie estradę z zadaszeniem.

Wyobraź sobie, że nasza mobilna scena to transformers. Wygląda jak duża przyczepa, bardzo niepozornie, a wystarczą  około 2 godziny i 2 osoby aby stanęła przed Twoimi oczami najprawdziwsza estrada o wymiarach 6x8 m. Jak jest to możliwe, że zamiast angażowania 8 monterów, dużej ilości narzędzi i ciężarówki sprzętu możesz mieć gotową do imprezy scenę w czasie krótszym niż połowa meczu piłkarskiego? Mobilna scena jest technologiczną rewolucją i rewelacją w jednym. Konstruktorzy tego urządzenia zadbali o to by w 5. prostych krokach montować scenę z łukowym dachem w każdym dowolnie wybranym ternie. Wystarczy jedynie:

  1. Wybrać miejsce i ustawić przyczepę
  2. Rozłożyć dach
  3. Opuścić schowane w środku podesty
  4. Podnieść konstrukcję dachu za pomocą podnośników hydraulicznych
  5. Zamontować niezbędne akcesoria

To takie proste! Wyobrażasz sobie jak rewelacyjna jest to propozycja? Oszczędzasz sporo czasu, który na eventach jest na wagę złota. Duże imprezy wymagają montażu sceny dzień przed akcją głównie dlatego, że sam czas potrzebny na budowanie konstrukcji dachu i poziomowanie podestów trwa prawie cały dzień, potem jeszcze nocleg ekipy technicznej i koszty rosną. Dlatego koniecznie sprawdź naszą ofertę na wynajem sceny. Mile zaskoczy Cię ceną takiego przedsięwzięcia.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00