Ścianka wspinaczkowa

scianka-wspinaczkowa-na-imprezy-integracyjne-02

Ściana wspinaczkowa

Czasami myślisz, że w poprzednim życiu byłeś kozą gdyż tak kochasz wspinaczkę górską? Uwielbisz być na szczycie? Uwielbiasz zdobywać? A może wręcz przeciwnie masz lęk wysokości i nie potrafisz spojrzeć w dół nawet z pierwszego piętra?

Nie przyszedłeś do góry, więc góra przyszła do Ciebie!

I dla amatorów górskiej wspinaczki i dla walczących ze swymi fobiami mamy w ofercie namiastkę gór!  Potężny, dmuchany walec w formie pneumatycznej ścianki wspinaczkowej gwarantuje wielkie emocje i doskonałą zabawę. Czy to na imprezie integracyjnej czy z przyjaciółmi lub rodziną, możecie sprawdzić swoje siły we wspinaczce, wziąć udział we wspinaniu na czas, albo też spróbować pokonać własne lęki. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszą ścianę wspinaczkową dosłownie wszędzie, o każdej porze dnia i nocy – nawet do siedziby Twojej firmy, jeśli masz co najmniej salę o wysokości 8 metrów i szerokości 4 metrów – tyle bowiem zajmuje nasza ścianka.

Dla dorosłych i dla dzieci, w formie dodatkowej atrakcji, albo w roli głównej – ścianka pneumatyczna sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji. Kto raz spróbuje wspinaczki i wdrapie się na szpic ścianki poczuje smak zdobycia szczytu i zacznie wierzyć w to, że jeśli tylko się chce to wszystko jest możliwe. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Jeśli chciałbyś zafundować Twoim pracownikom sowitą, ale zdrową i okraszona śmiechem rywalizację, stworzymy dla Ciebie tor przeszkód na imprezę integracyjną – najpierw jazda na dmuchanym bananie, później zorbing, walki gladiatorów, a na koniec wyścig na ściance wspinaczkowej. Te wyzwania pobudzą w nich ducha rywalizacji.

Ale nasza pneumatyczna ściana wspinaczkowa to także idealna atrakcja na pikniki rodzinne, gminne i firmowe. Można ją rozstawić niemalże wszędzie.

To gdzie góra ma przyjść?
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00