Segway

event-na-segwayach-05

Kiedyś do dziecięcych przejażdżek używałeś, składaka, hulajnogi lub deskorolki. Dziś możesz skorzystać z pozytywnych aspektów postępu technicznego i spróbować czegoś rodem z przyszłości.

Stworzony, by ułatwić ludziom przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Pomysłodawcy nie myśleli jednak, że można go wykorzystać do takich celów jak czysta rozrywka, a właśnie to robimy w Bartbo - wyciskamy z Segwaya tyle uciechy, ile się da.

Jeden z bardziej niezwykłych pojazdów na świecie, wygląda jak z dobrej powieści science-fictio, prawie jakby był przedłużeniem nóg kierującego. Wystarczy na niego wejść, pochylić się i już można przemierzać kilometr za kilometrem.

Rumak XXI wieku to dobre określenie, choć prowadzi się o niebo łatwiej niż zimnokrwisty ogier po Dzikim Zachodzie. Nauka jazdy trwa pod okiem naszych instruktorów zaledwie kilka minut.  Nawet dziecko, gdyby tylko było wystarczająco wysokie, mogłoby nim manewrować. Sztuka w tym, by czerpać dziecięcą radość z przejażdżek  tym pojazdem.

To do czego wykorzystany zostanie Segway w trakcie organizowanej przez nas imprezy integracyjnej zależy od dwóch rzeczy: kreatywności naszych event managerów, która sięga wysoko do nieba oraz Twojej gotowości i otwartości na przeżycie czegoś nowego.

Co byś powiedział na turystyczne zwiedzanie, połączone z zawodami w ulicznym terenie, zwanym orienteeringiem miejskim? Brzmi ciekawie, prawda? Takie podchody dla dorosłych z elementami team-buildingowymi, są gratką dla każdego szefa, któremu zależy na zgraniu swojego zespołu.

Niech  nic Cię nie ogranicza przy konstruowaniu swojego pracowniczego eventu. Sky's the limit jak mawiają. Przyjdź do nas z najbardziej szalonym pomysłem jaki Ci przyjdzie do głowy, najwyżej go ułagodzimy. Przyjdź z pustą głową, a możesz być pewny, że wykorzystując chociażby Segwaya, zaanimujemy czas Tobie i Twojej grupie tak, że długo będziesz pamiętał ten wyjazd, a potem polecisz  nas swoich znajomym.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00