Siłomierze

tn150812-0326

Zabawa z siłomierzami:  kopaczem i bokserem to dobry sposób na sprawdzenie swojej siły. Bokser pozwala zmierzyć się w walce bokserskiej – uderzając w skórzaną gruszkę musimy zadbać nie tylko o siłę, ale również celność. Przed każdym uderzeniem warto skumulować w sobie całą moc, i pozbyć się jej w sekundę by wynik pokazany na wyświetlaczu wprawił wszystkich w pełen zachwyt i niedowierzanie.

Podobnie jest w przypadku kopacza – fani piłki nożnej zakończą w końcu spory dotyczące tego, kto jest najlepszym napastnikiem. Odpowiednia pozycja ciała, dobre ułożenie stopy i szybki ruch nogi może zagwarantować najlepszy wynik. Automat mierzy moc kopnięcia w piłkę, która umieszczona jest na specjalnym wysięgniku. Po każdym kopnięciu wynik prezentowany jest na elektronicznym wyświetlaczu. Taka forma zachęca do sportowej rywalizacji i kolejnych prób w biciu rekordu.

Automaty kopacz i bokser są urządzeniami przeznaczonymi do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego, wystarczy tylko podłączyć je do prądu. Zarówno dzieci jak i dorośli docenią chwile spędzone na rywalizacji przy naszych siłomierzach.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00