Skutery śnieżne

skutery-sniezne-imprezy-dla-firm-13

Bartbo zima nie zatrzyma!

W przeciwieństwie do niedźwiedzi, nie zapadamy w zimowy sen. Jeśli dobrze bawiliście się z nami latem na quadach, zimą poszalejecie w równie dobrej atmosferze na skuterach śnieżnych. Jeśli będziecie chcieli ulepić bałwana, zorganizować z nami kulig lub pozjeżdżać na sankach - w porządku. Jednak białe szaleństwo zaczyna się dopiero na skuterach. Kropka.

Każdy z uczestników imprezy może samodzielnie poprowadzić tę maszynę, po uprzednim, krótkim instruktażu. Pamiętacie jak dbamy o Wasze bezpieczeństwo i komfort, prawda? Na przygotowanej trasie, będziecie mogli dosiąść tego mechanicznego rumaka, zwolnić mu nieco lejce i zamiast odgłosu kopyt, słuchać wycia jego silnika. Rozbrykany skuter poważy się na starcie z każdą śnieżną zaspą. Gaz do dechy i ... cała naprzód!

Mamy w swojej stajni rasowe okazy - Yamahy, Polarisy i ArcticCaty. Wystarczy się z nimi chwilę zaprzyjaźnić, by móc w pełni cieszyć się z jazdy. One uwielbiają wariacje na śniegu.

Przełam rutynę  i wyrusz wraz ze swoimi pracownikami na pełną emocji eskapadę w środku zimy. Lepienie bałwana, ognisko w środku lasu i kulig z jeżdżeniem na dużych i małych saniach, można połączyć z szusowaniem po śniegu na skuterach. Dzięki nim impreza integracyjna nabierze rumieńców. Nic nie może równać się z wrażeniami, jakie może dostarczyć jazda skuterami śnieżnymi. Białe szaleństwo na naszych śnieżnych rumakach to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych atrakcji zimowych, która nigdy i nikomu się nie nudzi!

Zorganizowanie takiej atrakcji pracownikom może być miłym prezentem pod choinkę lub na Nowy Rok. Taka impreza niespodzianka może się szefowi szybko zwrócić.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00