Speedball

paintball-speedball-14

Paintball wymaga strategii, misternych podchodów, zimnej kalkulacji, jak podejść przeciwnika w terenie… Jeśli nie zależy Ci na tych aspektach rozgrywki, powinieneś wybrać speedball! Spragnieni pojedynków mano-a-mano będą zachwyceni.

W tej zabawie nie ma czasu na myślenie - tutaj trzeba działać od samego początku. Przypomnij sobie szkolną grę w dwa ognie lub wojnę na śnieżki na podwórku. Ograniczona ilość amunicji, każdy zakamarek służący za ochronę przed ostrzałem i dwa stojące naprzeciw siebie obozy. Ratował Cię tylko Twój spryt i ogólna sprawność psychomotoryczna. Masz to przed oczyma? To da Ci przedsmak speedballu.

Batalia toczy się na otwartej przestrzeni, na wyznaczonym i przygotowanym wcześniej polu. Jedynym schronieniem są dmuchane osłony, z których mogą korzystać zawodnicy. Reszta leży w instynkcie jedi. Podczas walki przeciwnicy wyposażeni są w mundury i uzbrojenie - markery czyli karabinki mające za amunicję kulki wypełnione farbą. Jeśli ktoś Cię trafi, odpadasz. Pif-paf już Cię nie ma. Podzieleni na drużyny uczestnicy mogą rozegrać speedballowy turniej, który składa się z kilku rund. Cel jest jeden - strzelaj aby wyeliminować. Zespół, który wygra najwięcej bitew, będzie schodził z pola walki w glorii zwycięstwa.

Dynamika i widowiskowość tej rywalizacji dostarcza multum emocji. Charakter rewolwerowego pojedynku wymusza konkretne reakcje - ćwiczenie błyskawicznego refleksu, natychmiastowego podejmowania decyzji pod presją czasu i niemalże intuicyjnej komunikacji. Nowe podejście, nowe doznania, nowe wyzwania. Tak zaprawieni w boju współpracownicy, dzięki ekstremalnym przeżyciom, mogą skutecznie rozwijać swoje zespołowe umiejętności. Duch walki narodzony na polu bitwy, przetrwa niejeden kryzys w firmie.

Nasi pracownicy służący fachową pomocą i są do Waszej dyspozycji. Gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa i profesjonalne zaplecze techniczne. Posiadamy ponad 100 kompletów broni, umundurowanie dla grupy do 300 osób w tym - markery, kombinezony ochronno-kamuflujące, maski na twarz i określoną ilość kulek z farbą.

Organizując swoim pracownikom taką rozrywkę, szefostwo pokaże się w zupełnie nowym, lepszym świetle. Pomyśl, jaką frajdę sprawisz takim wyjazdem swojej księgowej lub działowi HR, którzy rzadko wyściubiają nos z biura. A jak dołączysz do tego przejażdżkę na quadach, amfibiach lub innych wojskowych pojazdach, wyryjesz się w ich pamięci na najbliższe 5 lat!Namówiliśmy Cię? To strzelaj bez rozkazu!

Dajemy gwarancję wspomnień na 5 lat!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00