Spływy kajakowe

splywy-kajakowe-imprezy-dla-firm-04

Pomarańczowy kajak. Drewniane wiosła. Niebieska ważka na zielonej trawie. Opuszkami palców dotykasz tafli wody, która odbija Twoją pogodną twarz. A jeszcze wczoraj w zatłoczonym tramwaju, czy stojąc w niekończącym się korku szyba odbijała Twoją zmęczoną minę.

Wpłyń do krainy relaksu!

Spływ kajakowy to smak lata. Na spływie wszystko smakuje inaczej. Zwykła kawa nagle jest  przepyszna, a widok mazurskiej toni jest niepowtarzalny i zapada w pamięć  na długo, powodując uczucie tęsknoty za połączeniem się z naturą w jedność. Przyjazny bociek, który zaklekocze przycupnąwszy na mazurskiej chacie. Trudno o piękniejszy obraz polskiej przyrody.

Każdy kto choć raz przemierzał wodę kajakiem, płynąc z wolna i podziwiając przyrodę z bliska, wie jak kojąco i uspokajająco działa to na człowieka. Malownicze tereny Warmii i Mazur, po których od lat organizujemy spływy, nadają się na tę formę relaksu idealnie. Wypoczynek psychiczny i ładowanie akumulatorów przebiega tu szybciej i lepiej niż gdzie indziej.

Kajaki to dobry sposób na aktywny i grupowy wypoczynek, dlatego tak często zachęcamy do wpisania go w scenariusz planowanej imprezy firmowej w plenerze. Do Was należy jedynie podjęcie decyzji o spływie, do nas cała reszta. Ku Waszej wygodzie zapewnimy Wam sprzęt, opiekę, przewodników, organizację dopiętą na ostatni guzik oraz świetną atmosferę.

Dodatkowo możemy zorganizować ognisko lub kuchnie polową, gdyż nad wodą apetyt sowicie dopisuje!

Zapewnij swoim pracownikom odrobinę relaksu…
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00