Szkolenia menedżerskie

szkolenia-menadzerskie-01

Czym byłby statek bez swojego kapitana? Drewnianą łupiną rzuconą na wzburzone fale, która nie potrafi odnaleźć drogi powrotnej do bezpiecznego portu.

Podobnie jest z zespołami pracowniczymi. Bez lidera, przewodnika, mądrego nadzorcy podwładni nie są w stanie wykonywać w sposób efektywny i zaangażowany swojej pracy. Kluczem do sukcesu dla zespołu pracowniczego, jak i dla samej firmy, są menadżerowie. To  oni są w stanie zmotywować do pracy podwładnych, zdopingować ich do bardziej wytężonego działania i wskazać drogę, którą powinni podążać.

Nieustannie zmieniające się trendy sprawiają, ze bycie dobrym menadżerem wymaga obecnie nie tylko odpowiednich umiejętności ale i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Także super komputer wymaga czasem konserwacji, a także aktualizacji oprogramowania. Aby więc  pracowali wraz ze swoimi pracownikami, jak „dobrze naoliwione” maszyny – podejmowali dobre decyzje, osiągali ponadprzeciętne wyniki i co najważniejsze – skutecznie motywowali podwładnych, warto wysłać ich czasami na szkolenie, które doda im nowej energii, impetu do działania.

Stare przysłowie mówi, iż „ryba psuje się od głowy”. Należy zatem zadbać we właściwy sposób o kadrę kierowniczą organizacji, wyposażając ją w aktualną, najświeższą wiedzę, która nie tylko pomoże w codziennej pracy własnej – ale umożliwi osiąganie lepszych efektów zarządzanym zespołom. Kapitan statku, który posiada aktualne mapy, prognozę pogody, a także współpracuje efektywnie z kompetentną załogą – będzie skuteczny w swoich działaniach.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też przygotowaliśmy dla Was kompleksową ofertę szkoleń menadżerskich, obejmujących:

  • Szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Szkolenia dla liderów,
  • Szkolenia z zarządzania rozwojem osobistym,
  • Szkolenia ze skutecznego motywowania,
  • Szkolenia dotyczące komunikacji interpersonalnej,
  • Szkolenia pozwalające na zwiększanie efektywności osobistej,
  • Szkolenia ze skutecznej autoprezentacji,
  • Szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej.

Zadbaj o aktualne „wyposażenie” swoich kapitanów by dalej dobrze sterowali twym statkiem!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00