Szkolenia z budowania zespołu

szkolenia-budowanie-zespolu-01

Kamyczek do kamyczka, a cegiełka do cegiełki…budujemy razem wspólny dom!

Tak, tak, zespół jest jak budowla i niezmiernie ważne jest by wszystkie elementy dobrze współgrały ze sobą, gdyż inaczej….ale o tym zapewne dobrze wiesz.

Warto więc zadbać o zgranie zespołu, by nie przypominał zbieraniny przypadkowych elementów posklejanych razem pod nazwą jednej firmy, który gdy przyjdzie zły wilk zdmuchnie jak domek ze słomy

My dobrze wiemy jak zadbać by ta budowla miała stabilne fundamenty i była idealnie zcementowana motywacją. Takiego budynku wilk tak łatwo nie zdmuchnie.

Często nie zdajemy sobie sprawy z potrzeb szkoleniowych, dlatego warto zrobić firmie mały rachunek sumienia i odpowiedzieć na poniższe pytania, które pomogą wysondować czy gdzieś aby nie ma luki, którą warto w czas zapełnić, by nie powiększała się i nie doprowadziła do rozpadu.

 • Odpowiedz sobie szczerze na pytania:
 • Czy zespół jest otwarty na wyzwania i elastyczny?
 • Czy pracownicy sami stawiają sobie wyzwania?
 • Czy kadra wyprzedza konkurencję, bądź inne analogiczne zespoły?
 • Czy członkowie zespołu wspierają się wzajemnie?
 • Czy każdy w zespole daje z siebie wszystko i wspiera pozostałych w ich wysiłkach?

Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie lub większość powyższych pytań pozytywnie, znasz receptę na sukces zgranego zespołu – podziel się z nią z innymi! Jeśli jednak odpowiadałeś na pytania negatywnie, zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi ekspertami od budowania zespołu, którzy zdiagnozują sytuację w Twojej firmie, rzetelnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości oraz zaproponują konkretne rozwiązania.

Tylko najlepszej klasy materiały czyli co przyniesie szkolenie?

 • Integracja –  wpływamy na spójność i efektywną realizację celów
 • Zwiększona motywacja,
 • Lepsza komunikację i zrozumienie w zespole,
 • Efektywna współpraca,
 • Uświadomienie wykorzystania efektu synergii zespołu dla osiągnięcia wspólnych celów,
 • Umiejętność wykorzystania potencjału poszczególnych członków zespołu,
 • Poznanie metod grupowego rozwiązywania problemów i przezwyciężania konfliktowych sytuacji.

Budujemy nowy dom czyli jak wygląda szkolenie

Nasze szkolenie to przede wszystkim trening i praktyka. Nie interesują nas szablonowe rozwiązania. Nie ma dwóch takich samych zespołów, dlatego kładziemy nacisk na indywidualne uwarunkowania i potrzeby każdej firmy.  Szkolenie team bulding prowadzone jest w aktywnej formie i obejmuje zarówno zajęcia warsztatowe jak i trening typu outdoor. Uczestnicy wypracowują najbardziej skuteczne formy współpracy  w ich zespole aby osiągnąć wspólny sukces. Podczas szkolenia kładziemy nacisk na praktyczne i tylko praktyczne ćwiczenie umiejętności, którymi charakteryzują się skutecznie działające zespoły. Szkolenie trwa 2 dni. Pierwszy dzień zazwyczaj burzy stereotypy i dotychczasowe przekonania, drugi jest od budowania efektywnych rozwiązań.

Szkolenie z zakresu team bulding buduje efektywny zespół, z którym każdy nawet najbardziej skomplikowany i ambitny projekt, będzie możliwy do realizacji.

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Stare porzekadło jest ponadczasowe. Zainwestuj w team building, a z pewnością wyśpisz się porządnie!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00