Team building zaawansowany

team-building-zaawansowany-event-01

Motto całych pokoleń amerykańskich oddziałów Marines brzmi - Improvise, Adapt, Overcome. W wolnym tłumaczeniu oznacza -  Improwizuj, Przystosuj się, Zwycięż. Tak naprawdę każdy szanujący się manager, mógłby je sobie umieścić nad biurkiem.

Jako szef, właściciel, manager dużej, średniej, małej firmy często chcesz zmaksymalizować zyski minimalizując koszty. Czysta ekonomia.

Z ludźmi i swoim zespołem trzeba postępować jednak inaczej, niż ze słupkami danych w Excelu. Jeśli zastanawiasz się, jak jeszcze skuteczniej zintegrować swój zespół by pracował jeszcze lepiej, rozważ naszą propozycję.

Założeniem naszego team buildingu zaawansowanego jest wprowadzenie do scenariusza spotkania  specjalisty – psychologa, trenera. Dokona obserwacji zachowań i sposobu komunikacji między poszczególnymi członkami zespołu w trakcie wykonywania różnego rodzaju zadań logicznych, strategicznych, ekstremalnych w terenie. Badanie takie daje wielowymiarowy obraz osobowości poszczególnych członków zespołu  i stanowi bardzo wartościową informację zwrotną dla specjalistów z działu HR lub kadry zarządzającej. Tak uzyskany feedback posłuży w dalszej pracy nad rozwojem zespołu i jego poszczególnych członków. Zajęcia w terenie i wyzwania jakie ze sobą niosą, służą obnażeniu pewnych aspektów, których w warunkach biurowych, nie bylibyście w stanie zauważyć. Takie rozpoznanie sytuacji  w trakcie programu team buildingu zaawansowanego powinno następnie prowadzić do dalszej pracy z zespołem – odpowiednio dobranych szkoleń, które mogą być prowadzone przez tego samego specjalistę, który pracował już z grupą w terenie.  

Bądź jak wytrawny strateg w armii i pokieruj w odpowiedni sposób swoimi oddziałami. Możesz być pewien, że morale Twojego firmowego wojska wzrośnie, zaś esprit de corps będzie miało się świetnie.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00