Teleturnieje

bartbo-teleturnieje-01

Czy oglądając programy telewizyjne marzyłeś, żeby znaleźć się po drugiej stronie ekranu? Chciałeś stanąć przed kamerą i zagrać o wszystko? Jesteś fanem teleturniejów? Mamy coś dla Ciebie! U nas spełnisz swoje marzenia i poczujesz się, jak w telewizyjnym studiu. Zmierz się w jednej z gier telewizyjnych a może raczej „telewizorowych”. Odpowiednia oprawa światłem wprowadzi uczestników w klimat wydarzenia a sympatycznych konferansjer będzie puentował odpowiedzi na pytania. Zobacz nasze propozycje na firmowy teleturniej.

Jeden z ... – czyli coś dla mózgowców. Masz sporą wiedzę? Czujesz, że jesteś mądrzejszy od przeciętnego Kowalskiego? Sprawdź swoją wiedzę i refleks w jednym z najstarszych polskich teleturniejów! Staniesz w szranki z rywalami, którzy zrobią wszystko, żeby wygrać. Kto będzie lepszy? Tutaj liczy się nie tylko wiedza, ale refleks i strategia. Nie daj się wygryźć i zostań numerem 1!

A może jesteś ryzykantem i wolisz Grać o milion? To coś dla graczy o mocnych nerwach. Im więcej ryzykujesz, tym więcej wygrywasz. Para zawodników otrzymuje wirtualny milion złotych. Muszą odpowiedzieć kolejno na szereg pytań. Prawidłową odpowiedź obstawiają, umieszczając pieniądze przy prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Jeśli się mylą, pieniądze przepadają. Za prawidłowe odpowiedzi nagradzamy dodatkowymi banknotami. Odpowiedzi można obstawiać na rożne sposoby i różne stawki tu dopiero liczy się strategia. Wygrywa drużyna, która uzyska największą ilość plików z banknotami.

Polska, ukochany kraj! to po prostu świetna zabawa. Trzeba wykazać się wszechstronnością i współpracować w grupie. Rund może być kilka, albo kilkanaście. Obie drużyny będą musiały popisać się wiedzą o Polsce. Wykazać znajomością polskich filmów, muzyki i znanych osób. Zmierzycie się w cytatach z tv i filmu, kalamburach, zakazanych słowach, urodzinach albo głuchym telefonie. Wygra ta drużyna, która zdobędzie więcej punktów. Chyba dacie radę?

Czekają Was emocje i dobra zabawa. Przekonajcie się, jak to jest być bohaterem teleturnieju. Może to Was zachęci do wzięcia udziału w oryginalnym show? Potraktujcie to, jako rozgrzewkę. Czeka na Was atmosfera jak w telewizyjnym studiu i najprawdziwsze emocje!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00